Kas tas HAARP ‘as ?

Tai pats pavojingiausias ginklas pasaulyje. Tai oro sąlygų valdymo ginklas. HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program), tai aukšto dažnio aktyvi mokslinių tyrimų programa. Šis projektas buvo mažai viešinamas visuomenėje, tačiau tai yra labai svarbus JAV karinės gynybos projektas. Jis sukėlė daug visuomenės prieštaravimų. HAARP tyrėjai teigia, kad slapti elektromagnetinio ginklo pajėgumai bus galutinai ištirti iki 2020m. HAARP projektu siekiama perduoti JAV karinį išreikštą siekį, pasiekti pilno spektro dominavimą. Haarp’as yra naudojamas valdyti oro sąlygas. Jis gali sukelti tornadus, liūtis, žemės drebėjimus, trikdyti ryšio srautą. Atrodo nerealu? Deja, bet realu, tik tai bandoma nuslėpti tikruosius tikslus nuo visuomenės. Dauguma faktų apie šį projektą laikomi slaptai. Oficialiame Haarp puslapyje yra rašoma, jog: „Haarp yra projektas, kuris tiesiog tyrinėja jonosferos savybės, elgseną ir kaip tai gali paveikti mūsų karinius, civilinius ir komunikacijų ryšius“. Jonosfera yra subtilus viršutinis sluoksnis atmosferoje, kuris svyruoja nuo maždaug 30 mylių (50 km) iki 600 mylių (1000 km) virš žemės paviršiaus. Haarp projektas pripažįsta, kad eksperimentai yra susiję su elektromagnetinių dažnių sukeliamais impulsais, kurie yra nukreipti energijos spinduliai tam, kad „laikinai sukliudyti jonosferą“. Kiti mokslininkai teigia, jog tai labai pavojinga, sukelia žemės drebėjimus ir pan. Pavyzdys: kai mašinoje klausomės garsiai muzikos, yra sudėta aparatūra, mes galime jausti, tarsi vibracijas, tarsi drebėjimą ne tik mūsų kūno, bet ir aplinkui esančių daiktų. Panašiai veikia ir Haarp’as. Skirtingas dažnis gali sukelti įvairius drebėjimus, gūsius, trikdžius VISOJE planetoje!

Haarp išradėjas

Dr. Bernard Eastlund yra mokslininkas, labiausiai susijęs su šiuo projektu.  1987m Dr. Eastlund sukūrė ir gavo patentą aparatui, kuris galėjo keisti Žemės atmosferą, jonosferą ir magnetinį lauką. Savo aprašyme jis minėjo šias aparato savybes:

  • Jonosferos temperatūrą galima padidinti keliais šimtais
  • Galima sutrikdyti viso pasaulio komunikacinį ryšį. Ir ne tik visuomenės, bet taip pat karinių sausumos ir oro pajėgų.
  • Galima naudoti slaptų pasiklausymų tikslams
  • Elektromagnetinių impulsų gynyba taip pat yra įmanoma. Žemės magnetinis laukas gali būti sumažintas ar nutrauktas atitinkame aukštyje, pakeisti arba panaikinti magnetinį lauką.
  • Svarbiausia funkcija: oro sąlygų kaita.

2004m Aliaskoje buvo pastatytos antenos, kurios veikė lygiai taip pat, kaip veikė Dr. Eastlundo aparatas. Aliaskoje yra oficialiai pastatytas Haarp’as. O kiek yra neoficialių?

Čia foto iš Aliaskos.

 

Haarp

Haarp

HAARP

Apie šį projektą dabar jau kalbama daugiau, tiksliau kalba visuomenė, ieško daugiau informacijos, nes supranta, kiek žalos tai gali pridaryti. Daug yra sukurta dokumentinių filmų, CNN, Discovery rodo apie tai, ir daug kitų.
Yra įvairios informacijos, tačiau aiškiau viskas parodyta vaizdo įrašuose, kuriuos nufilmuoja patys žmonės, kai aptinka Haarp naudojimą.

 

haarp5 haarp4 haarp2 haarp3 haarp

 

Youtube.com yra pilna dokumentinių filmų visom šiom temom, čia įkeliu tik trumpus filmukus. Aišku, dokumentiniai filmai tikrai informatyvesni, tačiau juos peržiūrėt reikia labai daug laiko…

Čia video daugiau techninis, kaip veikia techniškai (angl. k.):

Japonijos 8.9 balų žemės drebėjimas sukeltas Haarp’o (angl. k):

Šio žmogaus grojaraštyje yra sudėta labai daug video su Haarp’ais, Chemtrail’ais:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLHBkuEr92fvYiVUPMQ8o8Oc4JLoADcM1M

Kanados žemės drebėjimas 2010m:

 

Kam įdomu ilgas filmas apie Japoniją ir Haarp:

http://www.youtube.com/watch?v=ZBRsFVbW1HQ

Komentarai

komentuoti