iHerb – pigūs maisto papildai. Gauk nuolaidą! Nerandante Lietuvoje gerų, pigių, veganiškose kapsulėse maisto papildų? iHerb yra nuostabi JAV internetinė parduotuvė, kurioje perku maisto papildus. Tiesa, yra keletas sunkumų. Tai JAV internetinė parduotuvė, o tai reiškia tam tikrus apribojimus. Šiandien pateiksiu detalią instrukciją, kaip pigiai apsipirkti.


KĄ TURĖTI?

Pirmiausiai ką turite turėti – banko kortelę, su kuria galima būtų apsipirkti internetinėse parduotuvėse. Tai gali būti ir virtuali kortelė.


KAIP PIRKTI?

Įeinate į iHerb parduotuvę ir renkatės norimus produktus. Produktų yra tikrai labai daug, įvairių gamintojų, daug produktų su vegetariškomis kapsulėmis, gana dažnos nuolaidos, aiškiai nurodytos sudėtys.

Pasinaudokite nuolaidos kodu SAM6586 ir gaukite 5% bet kada. Galite tiesiogiai užeiti į puslapį, kur nuolaidos kodas, jau bus krepšelyje: IHERB 


APRIBOJIMAI SIUNČIANT Į LIETUVĄ?

Jeigu pirkinių suma viršys 22€ (pristatymo mokestis neskaičiuojamas) – siunčiant siuntą į Lietuvą bus taikomi papildomi mokesčiai:

  • Mūsų šalies 21% PVM
  • Muito mokestis. Siunčiant per privačias kurjerių tarnybes, kaip UPS, TNT, DHL ar Fedex – teirautis asmeniškai jų. Gaunant paprastu paštu – 8.69€ mokestis už siuntos pateikimą muitinei.

Platesnę informaciją apie muitų skaičiuoklę galite rasti čia: http://www.muitai.lt/lt/skaiciuokle

Dėl paties muito mokesčio kainos, platesnė informacija čia: https://www.post.lt/lt/apie-mus/naujienos/kada-apmokestinamos-pasto-siuntos-treciuju-saliu 

Labai išsamus paveiksliukas dėl Lietuvos pašto muito (Lietuvos paštas pateikia blogos kokybės nuotrauką, galite bandyti didinti ją, taip geriau pavyks perskaityti ČIA ):

iHerb - pigūs maisto papildai. Gauk nuolaidą!


MOKESČIAI SIUNČIANT Į LIETUVĄ IKI 22€?

Jeigu jūsų prekių suma neviršys 22€ sumos – nebus taikomas nei PVM, nei Muito mokesčiai Lietuvoje. Mokėsite tik už prekes ir pristatymo mokestį. Pavyzdžiui, tokiu atveju mokesčių mokėti nereikės, nes prekių suma neviršija 22€ ir nesvarbu, jog bendra suma 22.92€. Pristatymo  kaina nesiskaito:

iHerb - pigūs maisto papildai. Gauk nuolaidą!


KIEK KAINUOS PRISTATYMAS?

Įsidėję norimas prekes į krepšelį pasirinkite pigiausią pristatymo būdą – Delivery Local Post (paprastu paštu), dažniausiai jis bus apie 2 – 4€. Pristatymo terminas rašomas prie kainos, dažniausiai apie 1-2 savaitės.

iHerb - pigūs maisto papildai. Gauk nuolaidą!


IHERB – PIGŪS MAISTO PAPILDAI. GAUK NUOLAIDĄ!

Pasinaudokite nuolaidos kodu SAM6586 ir gaukite 5% bet kada. Galite tiesiogiai užeiti į puslapį, kur nuolaidos kodas, jau bus krepšelyje: IHERB 

Turite klausimų? Klauskite – atsakysiu.

Nuolaidų kodas: SAM6586

Turėkite pastovią nuolaidą iHerb e-parduotuvėje

Komentarai

komentuoti