Select Page

IDĖJOS IR TIKSLAI

"Norėdamas ką nors pradėti, neprivalai būti geriausias, tačiau turi pradėti, norint tokiu tapti"
 – Zig Ziglar

APIE

Aš vardu Samantha Zachh. Esu žmogus, kuris negali sustoti. Sustoti ieškoti ir atrasti. Sustoti tobulėti ir mokytis. Pažinti ir suvokti. Negaliu niekur sustoti, nes stovėjimas tai išgyvenimas, o mes atėjome čia Gyventi. Esu moteris, žmona, mama, kurianti savo gyvenimą. O taip! Kiekvienas esame Kūrėjai, savo gyvenimo vingių kūrėjai. Esame atsakingi ne tik už save, bet ir už savo vaikus, giminę, pasaulį – mes esame VIENA NEDALOMA VISUMA… Būdami visumoje esami ir laisvi, ir priklausomi vienas nuo kito. Kiekvinas esame skirtingi, einame kitokiais keliais, ir visi jie reikalingi. Tradicinis pasaulio suvokimas neatsakė į mano klausimus, todėl ezoterika yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, kurioje visada randu pačius giliausius atsakymus. Tai projektas, orientuotas žmonėms, ieškantiems holistinės pasaulėžiūros žinių. Rasite daug naudingų straipsnių Blog‘e.

SRITYS

Tėvų ir vaikų ryšio skatinimas. Orientacija į 0 – 4 metų amžiaus vaikus, nes tai pagrindas ryšio, kuris bus visą gyvenimą. Prieraišiosios tėvystės principas. Vaikų auklėjimas. Daugiausiai dėmesio skiriama iki 7 metų amžiaus vaikus, kadangi tuomet formuojasi asmenybė, įpročiai, atjauta, ryšys su tėvais, bei visa mus supančia aplinka. Ugdymo ir mokymosi temos. Giminės, protėvių vertė. Priminimas žmonėms, kokie svarbūs santykiai su tėvais, seneliais, proseneliais. Kaip svarbu gauti informaciją ir energiją iš savo „giminystės medžių„. Ezoterinių žinių lyginimas ir pritaikymas praktikoje. Labai plati tema, kurioje bus nagrinėjamos visos ezoterikos rūšys, bei jų pritaikymas. Pradedant okultine magija, meditacijomis, veidotyra, baigiant numerologija, chiromantija, astrologija. Orientuojuosi į sąmoningą ezoteriką, kurioje randamas balansas tarp mistikos ir logikos.

Teikiamos asmeninės konsultacijos, numerologinės, astrologijos analizės – plačiau Paslaugos.

 

ESMĖ

Jokios religijos. Nepriklausau nei vienai religijos pakraipai ar judėjimui. „Dievą“ suprantu, kaip nedalomą visumą – Visatą. Kiekvienas mes esame „dievas“, nes eidami tobulėjimo keliu – vis labiau susiliejame su Visata.. tuo taip vadinamu dievu.

Priežasties pasekmės dėsnis. Aptariami dėsniai, kurie seka po kiekvieno mūsų veiksmo, tiek gero, tiek blogo. Kiekvienas žingsnis turi tam tikrus pėdsakus.

3LP – 3 lygmenų paveikslas: fizinis, emocinis, energetinis. Plačiau apie tai ČIA. Ieškant tam tikrų atsakymų, kodėl žmogus serga, kodėl jį užklumpa nesėkmes – visada siejami 3 lygmenys. Tokiu būdu gaunami patys tiksliausi atsakymai.

Nuolatinės abejonės ir žinių paieška. Tai svarbi savybė, kurią reikia ugdyti, jei žmogus nori tapti Sąmoningu. Tik sugebėjęs Priimti informaciją, ja Neįtikėti, ją kokybiškai Apdoroti, ieškoti ir Lyginti su kitomis žiniomis – tik tuomet suformuoti Savo pasaulėžiūrą. Tai raktas į kokybišką ir sąmoningą mąstymą žmogaus, kuris yra sveikas, jaučia, moka išjausti, nujausti..

TIKSLAI

Žmonių sąmoningumo kėlimas. Informacijos sklaida apie geresnį ir sąmoningesnį gyvenimą.

Vaikų talentų atskleidimas, jų gerovės kūrimas. Remiantis įvairių sričių informacija bei metodikomis, padėti tėvams suprasti jų pačių vaikus, jų talentus, elgesį.

Giminės ir jos tradicijų vertės atstatymas. Kaip medis be šaknų nebūtų gyvas, taip ir žmogus be šeimos ir protėvių būtų niekas. Mūsų giminėje užkoduota neišsemiama informacija apie mus pačius ir mūsų vaikus. Ten slypi milžiniška energija, kurią reikia susigrąžinti.

Žmogaus, kaip sielos tobulėjimas. Pažvelgimas į Žmogų – kosmoso dalelę. Filosofijos, metafizikos, ezoterikos temos, kurias nagrinėjant geriau pažįstame save, mus supantį pasaulį. Konsultacijų metu stengiuosi suteikti žmogui pačias giliausias jo problemų priežastis ir suteikti „įrankius“ tai išspręsti.

įgūdžiai

UŽBAIGTI:

  • Nuo paauglystės savarankiškai domėjausi teorine ir praktine visų rūšių ezoterikos informacija: astrologija, numerologija, bioenergetika, reiki, joga, chirologija ir t.t. Tai suteikė nepakeičiamą pamatą ezoterikose srityse, padėjo suprasti save ir Visatos dėsnius.
  • VGTU – Verslo Vadybos bakalauras. Tai suteikė teorinių ir psichologinių žinių apie rinką, verslą, bendras pasaulio tendencijas.
  • Alvasar ezoterikos institutas – Numerologijos magistro sertifikatas (Rusija). Ši unikali metodika leido per trumpą laiką ne tik pažinti visas numerologijos sritis, bet ir pažvelgti kitokiu kampu į Visatos sandarą, Žmogaus prigimtį, karmos dėsnius, tam tikrus gyvenimo ir pasaulio dėsningumus ir jų sąveiką.
  • Ezoterikos centras Akvilon – pilnas klasikinės Astrologijos kursas (Rusija). Tai suteikė nepakartojamą žinių bagažą Žmogaus psichologijoje, atsirado galimybė ne tik perprasti patį žmogų, bet ir Visatos principus globaliu mastu. Atrasti kiekvieno žmogaus stipriasias puses, pamatyti jo kelią, suprantamais jam žodžiais ir metodais padėti suvokti savo esmę ne tik buitiniu gyvenimo aspektu, bet ir dvasiniu.

ŠIUO METU STUDIJUOJAMA:

  • S.V. Kovalev Inovacinės psichoterapijos ir psichologijos centras  Integralinis neuroprogramavimas (Rusija). Gilinu žinias moksliniu požiūriu – psichologija, psichoterapija, NLP.

mokytojai

MAMA, ŠEIMA, VYRAS, VAIKAS. Esu dėkinga mamai ir šeimai už suteiktą informacinį pamatą ne tik materialaus pasaulio, bet ir dvasinio. Dėkinga savo vyrui ir vaikui, kurių pagalba vis dar vystosi ir tobulinasi mano asmenybė ir savybės.

DMITRIJ TROCKI (Дмитрий Троцкий). Dėkoju už tokias gilias ir paprastai pateiktas žinias, kurios priverčia iki šiol.

ALEKSANDR PALIENKO (Александр Палиенко). Naudingos žinios, kurias galima panaudoti siekiant pagerinti savo asmeninį gyvenimą. Dėkoju.

DŽULI PO (Джули По). Puiki mokytoja, kuri domisi Visata iš pačių giliausių prasmių ir tai pateikia savo mokiniams. Dėkoju už laiką ir žinias.

KONSTANTIN PONOMARIOV (Константин Пономарев). Nuostabus žmogus ir specialistas, kuris stebina savo holistiniu ir balansuotu požiūriu. Dėkoju už žinias.

ELINA MATVEEVA (Элина Матвеева). Įdomus žmogus, kurį supras ne visi. Dėkoju už neįprastą, itin holistinę informaciją.

ELENA TARARINA (Елена Тарарина). Dėkoju už psichologinių žinių bagažą, kuris persipynė su dvasingumu.

S.V. KOVALEV (Сергей Викторович Ковалев). Dėkoju už galimybę suprasti daug ezoterinių reiškinių iš mokslinės pusės, rasti jiems loginius paaiškinimus.

 

NUORODOS

BZNSTART.LT SVETAINĖJE

 

M-1 RADIJO LAIDOJE

KALBAME APIE MOKYMĄSI ŠEIMOJE.