Select Page

ASTROLOGIJA

Astrologijos paslaugos

ASTROLOGIJOS MOKSLAS

Astrologija – pseudomokslas, kuris pagal dangaus kūnų padėtį ir judėjimą bei gimimo datą gali prognozuoti žmonių ir pasaulio likimą. Dangaus kūnai daro įtaką arba yra susiję su žmogaus asmenybės bruožais, svarbiais įvykiais jų gyvenime ar net fiziniais bruožais. Dvylika zodiako ženklų (Avinas, Jautis, Dvyniai, Vėžys, Liūtas, Mergelė, Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys, Ožiaragis, Vandenis, Žuvys) yra sukurti Babilono žynių 700 m. pr. m. e. Tai viena iš tiksliausių ezoterikos pseudomokslų pakraipų!

Astrologija – nepakeičiamas įrankis Jums, vedantis į savęs pažinimo gelmes. Tai ne burtai, magija ar mistika, o reali galimybė pažvelgti į savo Vidinį AŠ, savo gebėjimus ir tai įrodo reali praktika, kuri turi tvirtą, daugelį šimtmečių puoselėtą pseudomokslo fundamentą.

SUGALVOK NORĄ! O astrologija padės jį įgyvendinti: atrasti save, išspręsti problemas, bei nukreipti Jūsų keliu

ASTROLOGIJA – NUMEROLOGIJA – KOUČINGAS

Mano paslaugoms unikalumą suteikia apjungtos kelios metodikos. Viena iš jų – autorinė Airen ir Džuli Po karminės numerologijos metodika, kuriai nėra alternatyvų. Vakarų astrologija suteikia dar ryškesnį vaizdą, o psichologijos, koučingo pagalba tampa lengva ir paprasta žmogui suprasti save ir pakeisti gyvenimo kryptį sėkmės link.

  • Astrologija 70%
  • Numerologija 20%
  • Psichologija, koučingas 10%

Aš vardu Samantha Zachh – grandis tarp mokslo ir pseudomokslo: Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė (Inovacinių psichotechnologijų institutas. Maskva), astropsichologė-astrologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padedu Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didinu visų sričių efektyvumą. Suteikiu reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save. Siūlau Jums unikalias individualias konsultacijas, kurių metu:

  • Išgryninsite savo problemų gilumines priežastis
  • Žinosite veiksmų planą, kaip spręsti savo problemas
  • Pradėsite pažinti save – talentus, gebėjimus, savybes
  • Pradėsite pažinti Visatos dėsnius
  • Atrasite gyvenimo kryptį
  • Turėsite savo gyvenimo valdymo strategiją
u

DUK

Dažnai užduodami klausimai

ASMENINIS HOROSKOPAS

UŽSISAKYK
PIRKTI