Select Page

DiTe

Diskusijų terapija

DiTe

Nauda. DiTe – diskusijų terapija. Dažnam iš mūsų ateina toks periodas, kai suprantame esą pasiklydę, jaučiamės visiškame pasimetime, suglumę, ar tiesiog pereiname į kitą etapą, kai trūksta informacijos, žinių. DiTe padės išgryninti Jūsų problemos esmę, priežastį, leis pažvelgti į ją kitokiu kampu. Atitinkamai atrasti naujų sprendimų joms. Tai ypač aktualu pasimetusiam žmogui, nes išryškėja pagrindiniai keliai, pasirinkimai. Aktualu tobulėjančiam žmogui, nes atsiveria nauji suvokimai, etapai, žinios.

Atverkite savo pasąmonėje paslėptas emocijas.

Tai lengvas bendravimas diskusijų forma, patiems atrandant savo problemų priežastis. Visi dalyviai galės dalintis savo patirtimis, būti išklausytais, leisti kitiems išreikšti savo problemas.

Tikslas. Emocijų paleidimas, problemos ar klausimo priežasčių išgryninimas. Bendraujant, nagrinėjant, lyginant įvairią informaciją – randami atsakymai į Jums rūpimus klausimus, išmokstama išklausyti kitus, juos priimti.

Metodai. Naudojama daug metodų, nes remiantis vienu neįmanoma sukurti holistinio apžvelgimo ir atrasi tikrąsias priežastis.

  • Klausimų forma – koučingas.
  • Emocijų išgryninimas.
  • Kitų dalyvių išklausymas, aptarimas – diskusija.
  • 3LP – 3 lygmenų paveikslas (fizinis, emocinis, energetinis).

Eiga. Įžanga „apšilimas“ – trumpas apie 30min. susipažinimas ir dalyvių aktualiausios temos apžvalga iš mano pasaulėžiūros, patirčių. Toliau 1,5h yra bendrų patirčių pasidalinimas, aptarimas, priežasčių ieškojimas, bendrinimas. Bendrausime vaikų, šeimos, asmenybės, visatos principų temomis.

Yra 2 rūšių DiTe:

  1. Mamų su Vaikais. Mamos pasiima kartu savo atžalas, būna paruoštas mažas kampelis su žaislais.
  2. Suaugusiųjų. Renkasi tik suaugę, be vaikų.

Svarbu! Kad DiTe netaptų tiesiog „bambėjimu“ apie problemas, mokysimės neišsiplėsti perteikdami situacijas, konkretizuoti problemų esmę, kad didžioji dalis laiko būtų sprendimo aptarimas, priežasčių ieškojimas, o ne tiesiog išsipasakojimas.

Kada?

Vykdomų DiTe datas ir vietas galite rasti:
KALENDORIUS

Komentarai

komentuoti