KOKIA TAVO PAGRINDINĖ PRAEITO GYVENIMO KLAIDA?

Gauk trumpą aprašymą

KAS TA PRAEITO GYVENIMO KARMA?

Tai pagrindinė klaida, kurią padarėme praeitame gyvenime. Tai savybė, kurios neišmokome, su kuria nesusitvarkėme. Tai Mūsų SKOLA Mūsų pačių SIELAI. Tai skola SAU… Nuo kurios nepabėgsime nei šiame, nei kitame gyvenimuose.

Jos žinojimas padeda geriau suprasti savo Sielą, savo klaidą, nukreipia į tą sritį, kuriai turėtume skirti daugiau dėmesio. Ją reiktų suvokti ir suprasti pirmoje gyvenime pusėje, iki ±24 – 35 metų amžiaus. Dažnai tai būna viena iš pagrindinių problemų priežasčių.

Sužinok apie savo karmą. Jums tereikia įvesti savo el. pašto adresą, parašyti gimimo datą ir trumpą aprašymą gausite el. paštu

PATEIKITE DUOMENIS IR GAUKITE APRAŠYMĄ

* privalomi

Būkite kantrūs, atsakymą gausite visi per kelias dienas. Už jūsų kontaktą ir naujienlaiškio prenumeratą pasidalinsiu Jums naudinga informacija.

GALITE RINKTIS IŠSAMIAS MOKAMAS PASLAUGAS

Unikalios paslaugos, apjungiančios astrologijos ir numerologijos metodikas, kuriose taip pat rasite informaciją apie karmą

Išsami karmos analizė

Ši paslauga yra unikali – apžvelgia visą praeito gyvenimo scenarijų, karmines klaidas, kaip jas ištaisyti, suvokti, pagal tam tikrus gyvenimo periodus. Atrandamos problemų priežastys.

Bazinė analizė

Bazinė analizė yra optimalus variantas, kuriame aprašomas pilnas praeito gyvenimo karminis scenarijus, taip pat pateikiama šio gyvenimo Misija, Pašaukimas, Talentai ir savybės.

Išsami analizė

Tai itin išsami paslauga, kurioje bus apžvelgiamos šios sritys: praeito gyvenimo karminiai aspektai, šio gyvenimo užduotys, Talentai, Pašaukimas, savybės, karjera, finansai.