Select Page

Parduotuvė

Numerologijos ir Astrologijos paslaugos

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

Asmeniniai susitikimai, kurie suteiks suvokimų apie Jus ir Jūsų gyvenimą

GYVAI arba ONLINE

75% astrologija 20% numerologija 5% psichologija

VERTINGIAUSIA PASLAUGA

Aptarsime visus Jums rūpimus klausimus: praeito gyvenimo karminiai mazgai, finansai, karjera, santykiai, vaikai. Atrasime Jūsų tikrąjį pašaukimą, tam tikras gyvenimo užduotis skirtingais etapais. Rasite problemų priežastis.

Ši paslauga suteiks suvokimų „KODĖL“ ir žinių „KAIP“ pagerinti jūsų gyvenimą.

konsultacijos trukmė 1,5h. gyvai/online

VAIKO CHARAKTERIS

Vaiko horoskopą itin naudinga užsakyti kai vaikas dar mažas. Ši informacija padės geriau pažinti savo vaiką ir dažnai suvokti tam tikras jo savybes:

  • Kodėl jis TOKS
  • kokios jo pamokos, asmeninės savybės
  • Į ką labiausiai reiktų kreipti dėmesį
  • Ką turite išmokyti Jūs, kaip tėvai.
  • Kokios vaiko stipriosios ir silpnosios savybės.

Pateikiamas 1,5h garso įrašas

psichologinis portretas

Šioje analizėje sužinosite savo savybes, stipriausius gebėjimus, esmines gyvenimo pamokas. Taip pat bus trumpai aptartos pagrindinės gyvenimiškos sritys: jūsų emocinis pasaulis, ego išsireiškimas, pasaulio suvokimas, darbas, finansai, meilės rodymas, vyraujančios energijos. Bus pažymėtos palankiausios sritys, kuriose galite geriausiai išnaudoti savo energiją.

Pateikiamas 1h garso įrašas

 

PROBLEMOS NAGRINėjimas

Ši paslauga suteiks suvokimų KODĖL ir žinių „KAIP pagerinti esamą situaciją. Tai konsultacija jūsų konkretiems klausimams, temai. Skirta tikslams pasiekti, pagerinti situaciją, atrasti ir pašalinti priežastį, sudaryti veiksmų strategiją. Tinkama profesijos pasirinkimui, asmeninių savybių tobulinimui.

Pateikiamas 45min garso įrašas

VISOS ŠEIMOS KONSULTACIJA

Išnagrinėsime Jūsų šeimos narių karminius mazgus, atrasime šeimyninių problemų gilumines priežastis, išsiaiškinsime negatyvių situacijų susijusių su Jūsų vaikais priežastis. Galėsime nagrinėti visas sritis, tačiau labiausiai orientuosimės į ŠEIMĄ, GIMINĘ, kaip gyvą organizmą. Ši paslauga suteiks suvokimų „KODĖL“ ir žinių „KAIP“ pagerinti jūsų ir jūsų vaikų gyvenimus.

ANALIZĖS RAŠTU

Unikalios paslaugos, apjungiančios Astrologijos ir Numerologijos metodikas

Žemiau nurodytos paslaugos yra atliekamos raštu naudojant numerologiją 65%, o garso įraše apibendrinime – astrologijos 35% įžvalgos

 DOVANŲ KUPONAI

DOVANOK VERTINGAS DOVANAS

Smagu, kai gautos dovanos ne tik originalios, unikalios, bet ir naudingos. Galbūt, net keičiančios gyvenimą į gerąją pusę. Dovanok virsmą savo artimam Žmogui! Galėsite išsirinkti iš kelių variantų.

KNYGOS

Deja, šiuo metu išparduota

APMOKĖJIMO BŪDAI

Revolut į Revolut sąskaitą galite sumokėti į +37067588217 numerį. Parašykite el. paštu info@zachh.lt kurios paslaugos norite.

Apmokėti galite per Paypal pervedę paslaugos sumą. Po pavedimo parašykite el. paštu info@zachh.lt kurios paslaugos norite. Nuoroda: https://www.paypal.me/samantazach

Galimybė sumokėti svarais į  Anglijos banko sąskaitą. Klausti rekvizitų: info@zachh.lt

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Samantha Zachh
Average rating:  
 2 reviews
by Simona on Samantha Zachh

Neturiu nei vieno priekaišto, kruopštus darbas 🙂

by Ana on Samantha Zachh

Viskas taip laiku ir naudinga. Dėkui!