Select Page

Parduotuvė

Numerologijos ir Astrologijos paslaugos

APMOKĖJIMO BŪDAI

Revolut į Revolut sąskaitą galite sumokėti į +37067588217 numerį. Parašykite el. paštu info@zachh.lt kurios paslaugos norite.

Apmokėti galite per Paypal pervedę paslaugos sumą. Po pavedimo parašykite el. paštu info@zachh.lt kurios paslaugos norite. Nuoroda: https://www.paypal.me/samantazach

Galimybė sumokėti šių šalių valiuta į jų banko sąskaitas : Anglija, Danija, Norvegija, Švedija. Klausti rekvizitų: info@zachh.lt

Įsidėję paslaugą į krepšelį – apmokėjimo puslapyje per e-parduotuvę yra galimybė atsiskaityti BitCoin, LiteCoin, ETH ir kita kriptovaliuta.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

Asmeniniai susitikimai, kurie suteiks suvokimų apie Jus ir Jūsų gyvenimą

GYVAI arba ONLINE

VERTINGIAUSIA PASLAUGA

Aptarsime visus Jums rūpimus klausimus: praeito gyvenimo karminiai mazgai, finansai, karjera, santykiai, vaikai. Atrasime Jūsų tikrąjį pašaukimą, tam tikras gyvenimo užduotis skirtingais etapais. Rasite problemų priežastis.

Ši paslauga suteiks suvokimų „KODĖL“ ir žinių „KAIP“ pagerinti jūsų gyvenimą.

PROBLEMOS NAGRINėjimas

 

Susitikime gyvai arba online, kad išspręstume jūsų problemą. Ši paslauga suteiks suvokimų „KODĖL“ ir žinių „KAIP “ pagerinti esamą situaciją. Tai konsultacija jūsų konkretiems klausimams, temai. Skirta tikslams pasiekti, pagerinti situaciją, atrasti ir pašalinti priežastį, sudaryti veiksmų strategiją. Tinkama profesijos pasirinkimui, asmeninių savybių tobulinimui.

VISOS ŠEIMOS KONSULTACIJA

Išnagrinėsime Jūsų šeimos narių karminius mazgus, atrasime šeimyninių problemų gilumines priežastis, išsiaiškinsime negatyvių situacijų susijusių su Jūsų vaikais priežastis.

Galėsime nagrinėti visas sritis, tačiau labiausiai orientuosimės į ŠEIMĄ, GIMINĘ, kaip gyvą organizmą. Ši paslauga suteiks suvokimų „KODĖL“ ir žinių „KAIP“ pagerinti jūsų ir jūsų vaikų gyvenimus.

ANALIZĖS RAŠTU

Unikalios paslaugos, apjungiančios Astrologijos ir Numerologijos metodikas

 DOVANŲ KUPONAI

DOVANOK VERTINGAS DOVANAS

Smagu, kai gautos dovanos ne tik originalios, unikalios, bet ir naudingos. Galbūt, net keičiančios gyvenimą į gerąją pusę. Dovanok virsmą savo artimam Žmogui! Galėsite išsirinkti iš kelių variantų.

KNYGOS

Deja, šiuo metu išparduota

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Samantha Zachh
Average rating:  
 2 reviews
by Simona on Samantha Zachh

Neturiu nei vieno priekaišto, kruopštus darbas 🙂

by Ana on Samantha Zachh

Viskas taip laiku ir naudinga. Dėkui!