Select Page

Gyvenimo: užduotys, talentai, savybės

30.00

Gyvenimo: užduotys, talentai, savybės. Yra 5 svarbios užduotys, kurias atlikti ateina žmogaus siela savo noru. Siūlau pasirinkti Bazinę analizę, nes joje matote bendrą paveikslą, kaip karma atsispindi užduotyse. Taip pat cikliškai žmogui pirmiausiai reikia bandyti atidirbti karmą.

Analizė atliekama per 14 dienų.

PASLAUGOS VIDEO GALITE RASTI ILGO APRAŠYMO APAČIOJE.

  • SKUBU?

    Už papildomą 20% mokestį analizė bus atlikta per 3 - 4 dienas nuo duomenų pateikimo.

    • 20 €

Aprašymas

Gyvenimo: užduotys, talentai, savybės. Yra 5 svarbios užduotys, kurias atlikti ateina žmogaus Siela savo noru. Tai:

  1. Socialinė – dažnai susijusi su profesija, misija aplinkai, kitiems žmonėms. Tai mūsų „skola“ visuomenei.
  2. Matricos – sielos tobulėjimas šioje planetoje. Kaip turėtume elgtis, ko išmokti, jog Siela padarytų didelį žingsnį tobulėjimo prasme.
  3. Gyvenimo skaičius parodo tam tikrą gyvenimo planą, kryptį jame.
  4. Karminė parodo, kaip pagerinti savo karmą bendrąja prasme.
  5. Protėvių – kokią gyvenimišką informaciją turim gauti ir perduoti savo protėviams, giminei, vaikams. Kokia užduotis mums duota savo giminės labui.

Taip pat nurodoma, su kokia užduotimi atėjote būtent į savo biologinę šeimą. Kiekvienas turim savo misiją, tikslą, sritis į kurias turi būti nukreipta daugiausiai dėmesio, kad Siela sėkmingai tobulėtų toliau. Pateikiami 3 pagrindiniai gyvenimo etapai (laiko intervalai), kurie svarbūs užduočių įgyvendinimui. Kokią energiją mums duoda mūsų Vardas.

Identifikuojami žmogaus talentai ir savybės, remiantis praeitų gyvenimų patirtimis, duotais gebėjimais šiame. Patarimai, kokius ir kaip gali tobulinti. Žinios, kurias nešamės iš protėvių. Psichologinės savybės. Pateikiama apibendrinta informacija, kokioje srityje jūsų asmeniniame horoskope daugiausiai koncentruojasi energija, t.y. kur daugiausiai turime teikti dėmesį, kokias savybes labiausiai tobulinti.

Analizė apima 6 – 7 A4 puslapius. Šioje analizėje nėra plačiai nagrinėjama profesijos pasirinkimas, tam reikalingas grįžtamasis ryšys, todėl tai akcentuojama tik gyvoje ar online konsultacijoje (Asmeninė konsultacija arba Problemos analizė). Dažnai ir Gyvenimo užduočių analizėje matosi ryški profesijos kryptis, kuri tikrai bus nurodyta, tačiau ne visada ji aiškiai matosi.

Siūlau pasirinkti Bazinę analizę, nes joje matote bendrą paveikslą, kaip karma atsispindi užduotyse. Taip pat cikliškai žmogui pirmiausiai reikia bandyti atidirbti karmą.

Analizė atliekama per 14 dienų.

Komentarai

komentuoti