Select Page

Šeimos virsmai

140.00210.00

Šeimos konsultacija. Nagrinėsime kiekvieną narį, tarpusavio santykius, giminės karmos aspektą. Konsultacija TIK GYVAI. Trukmė – 2,5h – 3,5h. Atlikimo terminas – per 14 dienų.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija: Žymos: , , ,

Aprašymas

Šeimos konsultacija. Nagrinėsime kiekvieną narį, tarpusavio santykius, giminės karmos aspektą. Konsultacija TIK GYVAI. Trukmė – 2,5h -3,5h. Atlikimo terminas – per 14 dienų.

PIRMINĖ KONSULTACIJA

ŠEIMOS VIRSMAI tai gyva konsultacija-koučingas, paremtas individualiomis šeimos numerologinėmis-astrologinėmis analizėmis, kurios metu bus aptariami visi aspektai, susiję su ŠEIMA, kaip vienu organizmu. Sužinosite:

  • Pagrindines savo asmenines savybes, gyvenimo užduotis, praeito gyvenimo karmines problemas. Kaip visa tai įtakoja Jūsų dabartinį ir šeimyninį gyvenimus.
  • Pagrindines Jūsų sutuoktinio savybes, gyvenimo užduotis, praeito gyvenimo karmines problemas. Kaip visa tai įtakoja Jūsų dabartinį ir šeimyninį gyvenimus.
  • Pagrindines savo vaikų asmenines savybes, gyvenimo užduotis, praeito gyvenimo karmines problemas ir kodėl būtent toks vaikas šeimoje. Į ką reiktų labiausiai kreipti dėmesį tėvams.
  • Bus išnagrinėti tarpusavio santykiai, karminiai mazgai, kuriuos turi atidirbti vienas kito atžvilgiu, kaip pagerinti santykius.

Ši pradinė konsultacija padės susigaudyti giminės karmoje, kodėl elgiatės ir reaguojate būtent taip, kokios situacijų giluminės priežastys, slypinčios ne tik Jumyse, bet visoje giminėje. Rasite daug atsakymų į KODĖL – pagerinsite savo šeimos gyvenimą.

Paslaugą sudaro visų šeimos narių astrologinės-numerologinės analizės ir gyva konsultacija-koučingas. Vaikai iki 12m.


 

ANTRINĖ KONSULTACIJA

Konsultacijas sudaro keli etapai (galima rinktis tik pirmąjį) – pirminis ir pakartotinis. Pirminį sudaro išsamios analizės ir konsultacija, problemų išsprendimo strategija. Pakartotiniai susitikimai yra koučingo principu, kai spręsime:

  • Kaip spręsti problemas, kurios iškilo po pirminės konsultacijos?
  • Aiškinsimės, kas trukdė? O kas pavyko?
  • Kursime naujas veiksmų strategijas, kaip išspręsti Jums rūpimas problemas, rasti atsakymus į klausimus, pasiekti norimų tikslų.

Paslaugą sudaro antriniai susitikimai, kurių metu nagrinėsime, kaip sekėsi spręsti problemas, kursime naują veiksmų strategiją. Vaikai iki 12m.

Komentarai

komentuoti

Papildoma informacija

Asmenys

2+1, 2+2, 2+3

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Šeimos virsmai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *