Select Page

Vaiko horoskopas

70.00

VAIKO HOROSKOPAS – PAGRINDINIAI ASPEKTAI, KURIE PADĖS SUVOKTI IR SUPRASTI VAIKĄ, JO ELGESĮ, GEBĖJIMUS, SAVYBES. Atlikimo terminas – 14 dienų laikotarpyje.

Aprašymas

Vaiko horoskopas. Jį itin naudinga užsakyti kai vaikas dar yra mažas. Ši informacija padės geriau pažinti savo vaiką ir dažnai suvokti tam tikras jo savybes:

– Kodėl jis TOKS.

– Kokios jo pamokos, asmeninės savybės.

– Į ką labiausiai reiktų kreipti dėmesį.

– Ką turite išmokyti, Jūs, kaip tėvai.

– Kokios vaiko stipriosios ir silpnosios savybės.

Informacija pateikiu atsargiai, neprogramuojančiai – taip, jog nukreipčiau Tėvus pasigilinti į savo vaiko pasąmonę, savybes, pamokas ir talentus. Mano tikslas – geresnis tarpusavio ryšys, santykiai, palanki vaiko emocinė būsena, kad tėvai suprastų vaiko elgesį. Mano pateikiama informacija suteiks naujų spalvų tarpusavio bendravime, atrasite palankiausią strategiją, kaip bendrauti ir bendradarbiauti. Patarimai remiasi ne tik astrologija, bet ir vaikų psichologija, psichoterapija.

FORMATAS. Analizė remiasi numerologine metodika, astrologiniu horoskopu ir vaikų psichologija. Pateikiama ±2psl informacijos PDF formatu raštu , kita dalis – Garso įrašas ±1h 30min. Galimas pusinis variantas – 35€/45min garso įrašo.

TRUKMĖ. Analizė atsiunčiama  į jūsų el. paštą per 14 dienų. Arba gyva/online konsultacija, kurios trukmė 1,5h/75€

DĖMESIO: reikalingi duomenys analizei: gimimo data, laikas, vieta; taip pat abiejų tėvų gimimo datos, laikai, miestai.

Komentarai

komentuoti

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vaiko horoskopas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *