Select Page

Sveiki užsukę į Partnerystės programą

Tapti programos dalyviu ir pradėti uždirbti yra labai paprasta! Susikurkite paskyrą, kopijuokite savo unikalią nuorodą ir dėkite ją į savo puslapį ar tiesiog reklamuokite internete, el. paštu, duokite nuolaidų kodą savo draugams. Taip uždirbsite komisinių sau!

Kaip tai veikia?

Procesas yra labai paprastas.

1. Lankytotas paspaudžia ant jūsų unikalios nuorodos, kurią reklamavote internete, siuntėte el. paštu / Lankytojas paspaudė ant banerio, esančio jūsų svetainėje / Lankytojas pasinaudoja jūsų nuolaidos kodu, tiesiog įrašę Užsakymo formavime.

2. Lankytojo IP adresas yra užfiksuojamas.

3. Lankytojas, apsilankęs svetainėje sėkmingai įvykdo/apmoka užsakymą.

4. Sėkmingas užsakymas sugeneruoja Jums komisinių. Užsakymas nebūtinai turi įvykti iškart – Jūsų lankytojas bus fiksuojamas 30 dienų, t.y. nukreiptas pirkėjas galės pradėti, užbaigti užsakymą 30 dienų laikotarpyje ir komisiniai Jums bus priskaičiuoti.

5. Komisiniai – 15% nuo pardavimo, t.y. vidutiniškai 4€ – 10€ ! Juos persivesti sau į sąskaitą galėsite pasiekę 20€ balanso sumą.

Jau esate užsiregistravęs?

Prašome užsukti į Partnerystės programos prisijungimo puslapį, įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį, norint prisijungti prie savo paskyros valdymo, kur galėsite matyti visas statistikas. Nepamirškite perskaityti Taisyklių.