Select Page

PARTNERYSTĖS PROGRAMA

UŽSIDIRBK

Kviečiame prisijungti prie mūsų Partnerystės programos ir užSIdirbti. Tai galėsite padaryti nukreipdami pas mus naujus klientus per savo unikalią partnerio URL nuorodą. Mes siūlome Jums didelį, net 15% komisinį nuo kiekvienos Jūsų rekomenduoto kliento įmokos.

Tai yra vidutiniškai

4€ – 10€

nuo vieno pardavimo! cool

 

Norite pradėti? Tai labai paprasta! Užregistruokite savo paskyrą mūsų sistemoje.

DARBAS Iš namų

Reklamuok ir gauk atlygį

DARBAS NAMUOSE

 

KOMISINIAI: 15% NUO PARDAVIMO, TAI NET 4,5€ – 10,5€

KADA: PO NUKREIPTO KLIENTO SĖKMINGO UŽSAKYMO ĮVYKDYMO/APMOKĖJIMO

GALIOJIMAS: 30 DIENŲ „COOKIES“ GALIOJIMAS, T.Y. REKOMENDUOTAS KLIENTAS GALĖS ĮVYKDYTI PIRKIMĄ VĖLIAU – KOMISINIS JUMS BUS UŽSKAITYTAS.

IŠMOKA: PERVESIME JUMS PRIKLAUSANČIUS KOMISINIUS, PASIEKUS 20€ BALANSĄ

REKLAMINĖ NUORODA

Galite tiesiog kitose interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose, siųsti el. paštu asmeninę partnerio URL nuorodą į puslapį. Galėsite sukurti bet kurios svetainės puslapio nuorodą su savo unikaliu partnerio kodu. Savo paskyroje matysite lankomumą, pardavimus ir.t.t

NUOLAIDŲ KODAS DRAUGAMS

Per dvi dienas jums bus suteiktas nuolaidų kodas, su kuriuo Jūsų nukreiptas draugas gaus 5% nuolaidą perkant el. parduotuvėje, o jums tai sugeneruos komisinių! Registruokitės jau dabar. Savo paskyroje matysite lankomumą, pardavimus ir.t.t

REKLAMINIAI BANERIAI

Turintimes savo interneto puslapius siūlome įkelti reklaminį banerį su nukreipimu į mūsų puslapį. Savo paskyroje galėsite pasirinkti Jums tinkamus banerio  dydžius. Taip pat galėsite visą statistiką, lankomumą, pardavimus ir t.t. Esant poreikiui – išrašysime sąskaitą faktūrą.

PARTNERYSTĖS PROGRAMA

PRADĖTI REGISTRACIJĄ

REGISTRUOKIS