Garso įrašasPartnerių suderinamumas

65.00

Pagrindas – partnerių santykis vienas su kitu – padeda suprasti vienas kito elgesį, sąveiką, suteikia žinias, kaip pagerinti santykių kokybę. Taip pat galima prognostika ir savybių analizė ilgalaikėje perspektyvoje. Atliekama raštu vienos poros. Analizė bus 8-10 pilnų A4 formato lapų, arba 1h konsultacija žodžiu (gyvai Vilniuje, skype, telefonu). Analizė atliekama per 14 dienų. Žodžiu – 10 dienų tarpe. Metodai: taronumerologija, astrologija. Detalus aprašymas ir video apačioje ⬇

Aprašymas

Šios “Partnerių suderinamumas” analizės pagrindas yra – partnerių santykis vienas su kitu – padeda suprasti vienas kito elgesį, sąveiką, suteikia žinias, kaip pagerinti santykių kokybę. Taip pat galima prognostika ir savybių analizė ilgalaikėje perspektyvoje. Atliekama raštu vienos poros. Analizė bus iki 8-10 pilnų A4 formato lapų, arba 1h konsultacija žodžiu (gyvai Vilniuje, skype, telefonu). Analizė atliekama per 14 dienų. Žodžiu – 10 dienų tarpe. Metodai: taronumerologija, astrologija. Visuomet bus stengiamasi pateikti patarimus, kaip išspręsti konfliktus, sušvelninti nesuderinamas sritis. Jei domina atsakymas skirtis, ar ne – vis tiek reikės spręsti patiems, nes gausite ne tiesioginį atsakymą, o realų santykių vaizdą su galimybėmis pagerinti santykius. Tik įspeju: visada reikia dirbti su savimi, o ne numesti atsakomybę, kad jūsų antra pusė turi keistis 🙂 Jei pasiruošę keistis, tuomet pirmyn!

Ši informacija leis suprasti partnerį, kodėl elgiasi vienaip ar kitaip, kodėl reaguoja būtent taip, o ne kitaip.

ANALIZĖS TURINYS

TARO NUMEROLOGIJOS DŽULI PO SANTYKIŲ ANALIZĖ

– Koks santykių tikslas? Kam suėjo šie partneriai?

– Ar santykiai karminiai? Kaip ir kada mūsų praeito gyvenimo karmos klaidos gali kliudyti santykius?

– Kokią rolę atlieka kiekvienas partneris santykiuose? Kokie kiekvieno tikslai vienas kitam, skirtingu santykių etapu?

– Koks santykių bendras kliūčių taškas, kuri reikia nugalėti? Kokia santykių bendra klaida, kurią reikia atidirbti kartu?

– Kokia abiejų partnerių komforto zona? Kokiomis sąlygomis abudu jaučiasi gerai?

– Kokią emociją jaučia kitas žmogui man vienu, ar kitu santykių etapu?


SINASTRINIS HOROSKOPAS

Pirmiausiai aprašomi abiejų partnerių sutuoktinių supratimo modeliai. Kokios moters ieško vyras? O kokios žmonos? Kas svarbu moteriai renkantis vyrą, už kurio norėtų ištekėti? O kas jai yra vyriškumas, trauka? Ar atitinka partneriai vienas kito lūkesčius, kurie glūdi pasąmonėje? Tai suteiks žinių ir supratimo apie partnerio “tobulą” antrą pusę, kokių savybių antros pusės jam reikia labiausiai? Toliau nagrinėjamas pagrindinis santykis vienas su kitu.

– Koks emocinis suderinamumas? Koks mentalinis suderinamumas? Koks jausminis?

– Ar yra kertinių pasaulėžiūros skirtumų?

– Seksualinis poros modelis. Koks tarpusavio supratimas ir elgesys seksualinėje sferoje?

– Aprašomi pagrindiniai ir patys svarbiausi santykių suderinamumo aspektai. Ar jie yra? Jei ne, kaip galima pagerinti, suprasti geriau vienas kitą? Skoniai, bioritmai, meilės supratimas, saviraiškos blokai ar atvirkščiai lengviau abiem kartu realizuotis.

– Aprašomi mažiai įtakojantys veiksniai, įtakojantys santykius. Spaudimas, grubumas, buities nesuderinamumas ir kiti aspektai.

– Kokios sferos gali būti labiausiai ištobulintos būnant kartu? Gal tai vaikai? O gal padėjimas karjeroje?

– Aprašomi keli santykių periodai, kai galimos krizės, sunkumai (jei labai ryškūs). KĄ tuo metu reiktų suvokti, KUR labiau pasistengti, KOKIAS savo savybes ugdyti tuo metu?

DĖMĖSIO! Astrologinis sinastrinis horoskopas į analizę pridėtas neseniai, todėl video įraše jis nėra rodomas.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

Susisiekti

+37067588217

Facebook

Instagram

https://www.instagram.com/p/B2WI1KajiLL/https://www.instagram.com/p/B2QkqpuIiLr/https://www.instagram.com/p/B2ESIBro7PY/https://www.instagram.com/p/B1qgmD7ozCO/https://www.instagram.com/p/B1f3IDDoW0D/https://www.instagram.com/p/B1YVNprIixj/