Select Page

ŠEIMOS VIRSMAI

TAVO IR TAVO VAIKŲ GYVENIMŲ

GIMINĖ – VISŲ MŪSŲ PAMATAS

AŠ? Tik ? O gal esu įtakojamas ir kitų? Visuma..? Manęs nebūtų be tėvų, tėvų nebūtų be senelių… Tai giminės medis. Tai nenutrūkstama grandinė, tai – pamatas. Tavo pamatas. Norite to ar nenorite – jūsų gyvenimas yra susietas su Jūsų tėvais, seneliais.. Tai ne tik kraujo ryšiai, tai energetiniai ryšiai. Juk visi, kurie tapo tėvais, suvokia tą nepaaiškinamą jausmą, kai tampi Tėvu, tam tikra prasme – kūrėju. Tėvystės neįmanoma nusakyti žodžiais, tai kažkas nepaprasto, tai augimas, prasiplėtimas, suvokimas ne tik AŠ, TU, bet ir JIS, MES. Giminės pratęsimas yra žmogaus prigimtis. Jis tęsia savo giminę, tobulina ją, puoselėja praturtindamas naujomis Asmenybėmis – vaikais. Vaikas yra savo tėvų, senelių ir viso giminės medžio atspindys. Jis atsineša  savo individualią praeitų gyvenimų Sielos patirtį, apjungia ją su Čia ir Dabar – taip tobulina savo ir savo vaikų Medį. Šaknys – Giminė; Kamienas – Aš Čia ir Dabar;  Lapai, vaisiai – dangus, ateitis ir rezultatai.

KAIP MEDŽIO ŠAKNYSE SLYPI MILŽINIŠKA JĖGA, KURI SUGERIA VISUS ELEMENTUS IR SUTEIKIA JUOS KOKYBIŠKAM MEDŽIUI UŽAUGTI – LYGIAI TAIP PAT GIMINĖS ENERGIJA YRA PAMATAS VYSTYTIS STIPRIOMS IR HARMONINGOMS GIMINĖMS KARTOMS.

Samantha Zachh

SUVOKTI SAVO GIMINĖS PROBLEMAS IR JAS IŠSPRĘSTI – TAI PATI DIDŽIAUSIA DOVANA, KURIĄ GALITE SKIRTI SAU, O SVARBIAUSIA –  JŪSŲ VAIKAMS. JŪSŲ GIMINĖS MEDIS GALI GYVUOTI TŪKSTANČIUS METŲ.. ESMĖ JUO RŪPINTIS IR PALAIKYTI POZITYVŲ RYŠĮ!

Samantha Zachh

DETALUS APRAŠYMAS

Unikali paslauga, apjungianti astrologijos ir numerologijos metodikas

PIRMINĖ KONSULTACIJA

ŠEIMOS VIRSMAI tai gyva konsultacija – koučingas, paremtas individualiomis šeimos numerologinėmis – astrologinėmis analizėmis, kurios metu bus aptariami visi aspektai, susiję su ŠEIMA, kaip vienu organizmu.

SUŽINOSITE:

  • Pagrindines savo asmenines savybes, gyvenimo užduotis, praeito gyvenimo karmines problemas. Kaip visa tai įtakoja Jūsų dabartinį ir šeimyninį gyvenimus.
  • Pagrindines Jūsų sutuoktinio savybes, gyvenimo užduotis, praeito gyvenimo karmines problemas. Kaip visa tai įtakoja Jūsų dabartinį ir šeimyninį gyvenimus.
  • Pagrindines savo vaikų asmenines savybes, gyvenimo užduotis, praeito gyvenimo karmines problemas ir kodėl būtent toks vaikas šeimoje. Į ką reiktų labiausiai kreipti dėmesį tėvams.
  • Bus išnagrinėti tarpusavio santykiai, karminiai mazgai, kuriuos turi atidirbti vienas kito atžvilgiu, kaip pagerinti santykius.

Ši pradinė konsultacija padės susigaudyti giminės karmoje, kodėl elgiatės ir reaguojate būtent taip, kokios situacijų giluminės priežastys, slypinčios ne tik Jumyse, bet visoje giminėje. Rasite daug atsakymų į KODĖL – pagerinsite savo šeimos gyvenimą.

PIRMINĖ KONSULTACIJA

ANTRINĖ KONSULTACIJA

Konsultacijas sudaro keli etapai (galima rinktis tik pirmąjį) – pirminis ir pakartotinis. Pirminį sudaro išsamios analizės ir konsultacija, problemų išsprendimo strategija. Antrinis susitikimas/ai yra koučingo principu.

SPRĘSIME:

  • Nustatysime iškilusias problemas, kurios iškilo po pirminės konsultacijos.
  • Aiškinsimės, kas trukdė? Kas pavyko? Ką reiktų pakeisti?
  • Kursime naujas veiksmų strategijas, kaip išspręsti Jums rūpimas problemas, rasti atsakymus į klausimus. Sudarysime veiksmų planą tikslams pasiekti.

SEKANTI KONSULTACIJA-KOUČINGAS

"ŠEIMOS VIRSMAI" PASLAUGA SUTEIKS JUMS INFORMACIJOS, KAIP SUPRASTI IR PAGERINTI SAVO ŠEIMOS GYVENIMĄ

VISOS ŠEIMOS KONSULTACIJA

Išnagrinėsime Jūsų šeimos narių karminius mazgus, atrasime šeimyninių problemų gilumines priežastis, išsiaiškinsime negatyvių situacijų susijusių su Jūsų vaikais priežastis.

Galėsime nagrinėti visas sritis, tačiau labiausiai orientuosimės į ŠEIMĄ, GIMINĘ, kaip gyvą organizmą. Ši paslauga suteiks suvokimų „KODĖL“ ir žinių „KAIP“ pagerinti jūsų ir jūsų vaikų gyvenimus.

SUSISIEKITE

1 + 10 =

Skambink ir registruokis individualiai konsultacijai

Samantha Zachh

+37067588217, info@zachh.lt