Analizės raštuBazinė analizė5 out of 5
5 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 klientų atsiliepimai)

60.00

Apimtis: ±10 puslapių (numerologinių skaičiavimų apibūdinimai, savybės) + 30min audio įrašas (karmos apibendrinimas ir svarbiausios astrologinės įžvalgos).

Analizė atliekama per 25 – 30 dienų. Detalus aprašymas ir video apačioje ⬇

Aprašymas

Į “Bazinė analizė” paketą įeina: Išsami Karmos Analizė; Gyvenimo: užduotys, talentai, savybės. Ši paslauga jums leis pažinti savo praeitą gyvenimą, kokios klaidos buvo padarytos ir turi įtakos dabartiniam gyvenimui. Taip pat supažindins Jus su jūsų programa, su kokia atėjote, kokias užduotis atliekant gali palengvėti gyvenimo kokybė. Kokias savybės reiktų tobulint ir lavinti, kad kuo greičiau evoliucionuotų Jūsų siela. Bus aprašyta išsami praeito gyvenimo Karmos analizė ir šio Gyvenimo užduotys, talentai ir savybės.

Analizė atliekama per 25 – 30 dienų.

Apimtis:  ±10 puslapių (numerologinių skaičiavimų apibūdinimai, savybės) + 30min audio įrašas (karmos apibendrinimas ir svarbiausios astrologinės įžvalgos).

Šioje analizėje nėra plačiai nagrinėjama profesijos pasirinkimas, tam reikalingas grįžtamasis ryšys, todėl tai akcentuojama tik gyvoje ar online konsultacijoje (Asmeninė konsultacija arba Problemos analizė). Dažnai ir Bazinėje analizėje matosi ryški profesijos kryptis, kuri tikrai bus nurodyta, tačiau ne visada yra galimybė tai įvardinti šioje analizėje.

KARMOS ANALIZĖ

Pagrindinių praeito gyvenimo klaidų nustatymas, variantų pateikimas, kaip pagerinti padėtį. Taip pat nustatoma, kokia asmens savybė labiausiai trukdo žmogui atverti savo gerąją karmą (talentus, sėkmę, gerąsias savybes, palankų likimą). Nustatomi netinkami karmos aspektu skaičiai, su kuriais nereiktų sieti jokių teisinių statusų (įmonės pavadinimas, buto numeris, namo numeris). Sielos išsivystymo lygis praeitame, šiame, numatomas būsimame gyvenime, jei yra teisingai tobulėjama. T.y. kokį lygį mes galime pasiekti. Kokias užduotis turėjom atlikti praeitame gyvenime. Ar turime naudotis praeito gyvenimo gyvenimiška, savirealizacijos patirtimi, ar turime pradėti naują veiklą. Kokia praeito gyvenimo lytis, aplinka. Koks buvo didžiausias tikslas, kurio siekėte? Kokia dažniausia klaida, su kuria nesusitvarkote per visus gyvenimus? O kokio tikslo siekdavote daugiausiai?

Pati svarbiausia dalis – praeito gyvenimo karmos scenarijus. Kokia buvo didžiausia klaida? Su kokiais asmenimis tai susiję? Kokios detalės, aplinkybės? Kaip šiame gyvenime tai pasireikš? Ko turiu vengti? Kokių savo klaidų vengti? Kaip atidirbti karmines problemas, kad jos netukdytų dabartiniam gyvenimui? Aprašomi 5 karminiai periodai, su konkrečiomis to periodu užduotimis, talentais. Ši karmos analizė yra pagrindas, padedantis atsakyti į visų problemų tikrąsias priežastis.

ĮSIKŪNIJIMO UŽDUOTYS ir TALENTAI, SAVYBĖS

Yra 5 svarbios užduotys, kurias atlikti ateina žmogaus siela savo noru. Tai – socialinė (dažnai susijusi su profesija, misija visuomenei), matricos (sielos tobulėjimas šioje planetoje), planetarinė (gyvenimo užduotis/planas), karminė (kaip pagerinti savo karmą) ir protėvių (kokią gyvenimišką informaciją turim gauti ir perduoti savo protėviams). Taip pat nurodoma, su kokia užduotimi atėjote būtent į savo biologinę šeimą. Kiekvienas turime savo misiją, tikslą, sritis į kurias turi būti nukreipta daugiausiai dėmesio, kad siela sėkmingai tobulėtų toliau. Pateikiami 3 pagrindiniai metaciklai (laiko intervalai), kurie svarbūs užduočių įgyvendinimui. Nurodoma vardo energija.

Identifikuojami žmogaus talentai ir savybės, remiantis praeitų gyvenimų patirtimis, duotais gebėjimais šiame. Patarimai, kokius ir kaip gali tobulinti. Žinios, kurias nešamės iš protėvių. Psichologinės savybės.

Svarbiausia dalis – karmos apjungimas su šio gyvenimo užduotimis. Pamatysite pilną paveikslą, kodėl būtent tokios užduotys… atsakymai visada slypi karmoje. Pridedamas karmos ir likimo grafikas su paaiškinimais.

Jei norite išsamesnės analizės, kurioje būtų finansų, karjeros grafikai ir t.t. – rinkitės Išsamią analizę.

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas: 5 iš 5
2 atsiliepimai
4 žv. 0 0 %
3 žv. 0 0 %
2 žv. 0 0 %
1 žv. 0 0 %

2 reviews for Bazinė analizė

Pridėti atsiliepimą

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook

DĖMESIO! Dėl didelio užimtumo šiuo metu Samantha Zachh užsakymų atlikimo terminas yra 40 dienų! Laukti verta :)