Analizės raštuIšsami analizė

90.00

Analizėje raštu rasite asmeninius numerologijos (65%) reikšmių paaiškinimus, o garso įraše – apibendrinimas ir astrologijos (35%) įžvalgos. Apimtis apie  ±20 puslapiai (numerologija) + 40min garso įrašas (astrologija).

Analizė atliekama per 10 – 20 dienų. Detalus aprašymas ir video apačioje ⬇

Aprašymas

Į “Išsami analizė” paketą įeina: Karmos Analizė; Gyvenimo: užduotys, talentai, savybės; 1 trumpas suderinamumas; Grafikai ir Sveikata.

Analizė atliekama per 10 – 20 dienų.

Apimtis apie  ±20 puslapiai (numerologija) + 40min garso įrašas (astrologija). Šioje analizėje nėra plačiai nagrinėjama profesijos pasirinkimas, tam reikalingas grįžtamasis ryšys, todėl tai akcentuojama tik gyvoje ar online konsultacijoje (Asmeninė konsultacija arba Problemos analizė). Dažnai ir Išsamioje analizėje matosi ryški profesijos kryptis, kuri tikrai bus nurodyta, tačiau ne visada ji aiškiai matosi.

Arba galimas ±1,5h audio įrašas, kai numerologiniai skaičiavimų rezultatai pateikiami tik apibendrintai, o daugiausiai dėmesio skiriama astrologiniam nataliniam horoskopui (tartis el. paštu!).

Garso įrašo pvz:

<

KARMOS ANALIZĖ

Pagrindinių praeito gyvenimo klaidų nustatymas, variantų pateikimas, kaip pagerinti padėtį. Taip pat nustatoma, kokia asmens savybė labiausiai trukdo žmogui atverti savo gerąją karmą (talentus, sėkmę, gerąsias savybes, palankų likimą). Nustatomi netinkami karmos aspektu skaičiai, su kuriais nereiktų sieti jokių teisinių statusų (įmonės pavadinimas, buto numeris, namo numeris). Sielos išsivystymo lygis praeitame, šiame, numatomas būsimame gyvenime, jei yra teisingai tobulėjama. T.y. kokį lygį mes galime pasiekti. Kokias užduotis turėjom atlikti praeitame gyvenime. Ar turime naudotis praeito gyvenimo gyvenimiška, savirealizacijos patirtimi, ar turime pradėti naują veiklą. Kokia praeito gyvenimo lytis, aplinka.

Pati svarbiausia dalis – praeito gyvenimo karmos scenarijus. Kokia buvo didžiausia klaida? Su kokiais asmenimis tai susiję? Kokios detalės, aplinkybės? Kaip šiame gyvenime tai pasireikš? Ko turiu vengti? Kokių savo klaidų vengti? Ši karmos analizė yra pagrindas, padedantis atsakyti į visų problemų tikrąsias priežastis.

ĮSIKŪNIJIMO UŽDUOTYS ir TALENTAI, SAVYBĖS

Gyvenimo: užduotys, talentai, savybės. Yra 5 svarbios užduotys, kurias atlikti ateina žmogaus Siela savo noru. Tai:

  1. Socialinė – dažnai susijusi su profesija, misija aplinkai, kitiems žmonėms. Tai mūsų “skola” visuomenei.
  2. Matricos – sielos tobulėjimas šioje planetoje. Kaip turėtume elgtis, ko išmokti, jog Siela padarytų didelį žingsnį tobulėjimo prasme.
  3. Gyvenimo skaičius parodo tam tikrą gyvenimo planą, kryptį jame.
  4. Karminė parodo, kaip pagerinti savo karmą bendrąja prasme.
  5. Protėvių – kokią gyvenimišką informaciją turim gauti ir perduoti savo protėviams, giminei, vaikams. Kokia užduotis mums duota savo giminės labui.

Taip pat nurodoma, su kokia užduotimi atėjome būtent į savo biologinę šeimą. Kiekvienas turim savo misiją, tikslą, sritis į kurias turi būti nukreipta daugiausiai dėmesio, kad Siela sėkmingai tobulėtų toliau. Pateikiami 3 pagrindiniai gyvenimo etapai (laiko intervalai), kurie svarbūs užduočių įgyvendinimui. Kokią energiją mums duoda mūsų Vardas.

Identifikuojami žmogaus talentai ir savybės, remiantis praeitų gyvenimų patirtimis, duotais gebėjimais šiame. Patarimai, kokius ir kaip gali tobulinti. Žinios, kurias nešamės iš protėvių. Psichologinės savybės.

Svarbiausia dalis – karmos apjungimas su šio gyvenimo užduotimis. Pamatysite pilną paveikslą, kodėl būtent tokios užduotys… atsakymai visada slypi karmoje. Pridedamas karmos ir likimo grafikas su paaiškinimais.

SUDERINAMUMAS

Poros partnerystės TIKSLO ir UŽDUOČIŲ įvardijimas. Tai gali būti nebūtinai vyro ir žmonos, bet ir mamos su dukra, tėvo ir senelio ir pan. Pateikiami kiekvieno partnerio užduotis ir tikslas kito atžvilgiu. Bendras partnerystės tikslas ir užduotis. Nustatoma ar ryšys nėra karminis. Jei taip, kaip pagerinti santykius. Kokia galima išsiskyrimo/barnių  priežastis (elgesys, kurio reiktų vengti šiuose santykiuose).

GRAFIKAI ir SVEIKATA

Nustatomas energijos kiekis, kuris duotas įvykdyti  visas įsikūnijimo užduotis. Parodo, kiek jumis pasitiki aukštesnės jėgos, kiek galite “nukrypti” nuo savojo kelio. Nustatomas energijos kiekis duotas jūsų protėvių asmeniniams norams, laisvei, ilgaamžiniškumo rodiklis. Abu rodikliai yra sudedami į grafikus pagal gyvenimo amžių. Aiškiai matosi pavojingi etapai, geriausi etapai užduočių atlikimui.

Pateikiami:

  • Karjeros ir Asmeninio gyvenimo grafikas, kurie parodo, kada žmogus labiausiai linkęs šioms sritims.
  • Finansinių srautų grafikas, kuris parodo gyvenimo periodus, kuriuose pinigus geriau pataupyti, kada galima investuoti, kritiniai taškai, kurių metu reikės spręsti vienokius ar kitokius klausimus, susijusius su finansais.
  •  Psichologinis visuomeninis – partnerystės grafikas. Parodo, kaip šiuo metu visuomenė yra pasiruošusi jums padėti.

Taip pat:

  • pastovūs “gerieji – blogieji” mėnesiai būtent Jums. Tai tiesiog pagalbinė priemonė, kai norima priimti svarbius sprendimus, paskirti sveikatos operacijas ir pan.
  • silpnosios jūsų fizinės sveikatos vietos, kurias atsinešėte iš praeito gyvenimo dėl karmos aspekto.

 

GIMIMO METU: įvardijamas čakrų veikimas – atitinkamai, kokios sritys yra silpnesės; kokie energetiniai rodikliai duoti: fizinio, astralinio ir mentalinio kūnų. Visa tai gyvenimo eigoje galima ugdyti ir tobulinti keičiant savo suvokimą, mintis, veiksmus. Šie rodikliai, duoti gimimo metu. Atitinkamai galime užduoti klausimą: “Kodėl būtent tokie duoti?”

Patarimai dėl spalvų, norint pagerint vienokią ar kitokią sritį.


Išsami analizė – naudinga informacija kiekvienam! Jei norite šiek tiek siauresnės analizės, galite rinktis Bazinę analizę.

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų.

Būkite pirmas, kuris aprašys “Išsami analizė”

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Facebook

Instagram

Dėl didelio užimtumo šiuo metu užsakymų atlikimo terminas yra 20 - 30 dienų! Laukti verta :)