Verslo konsultacija

249.00

Jūsų verslo analizė – žvilgsnis į jūsų veiklą, kaip į gyvą mechanizmą. Koks jo potencialas? Kokios silpnybės? Kaip pakelti įmonės finansus? Padidink pelną, efektyvumą ir tegu tavo verslas auga! Analizė skirta verslams ir įmonėms, ne pagal pažymą dirbantiems.

Aprašymas

Verslo konsultacija yra puikus įrankis sukurti didesnį efektyvumą Jūsų versle. Visada yra nagrinėjamas tiek Įmonės horoskopas (įmonės atidarymo data), tiek savininko gimimo data. Įmonės horoskopas: tai išsami analizė jūsų verslo, suderinant su įmonės vadovo horoskopu ir pateikiamos koncentruotos išvados. Ši verslo konsultacija parodys:

– Silpniausias įmonės vietas, išryškins stipriausias;

– Finansinį potencialą, kaip jį padidinti;

– Įmonės gyvavimo stadiją, kaip pereiti į aukštesnę;

– Visas įmonės sritis: įvaizdis, augimas, komunikacijos sritis, dokumentų tvarkymas, realus kapitalas, įmonės konkurencingumas, bendra sėkmė ir galimybės, santykiai su valdžios organais, gebėjimas atsinaujinti ir kitos.

Verslo konsultacija yra pateikiama ±1h garso įrašo formate

PAPILDOMAI

Taip pat yra galimybė aptarti daugybę kitų faktorių:

– Efektyvių jūsų įmonei darbuotojų atranka

– Palankių datų parinkimas

– Laikotarpių analizė

– Įmonės vadovo, darbuotojų įtaka įmonei ir kiti Jums rūpimi klausimai.

Pagal jūsų išsikeltus tikslus, pateiktas problemines vietas yra daroma įmonės ir savininko analizė, kuri užtrunka kelias valandas. Visa koncentruota informacija pateikiama gyvoje/online konsultacijoje. Kaina nuo 200€

Esu baigusi astrologų kvalifikacijos kėlimo kursą Finansų astrologija:


Jei norite paprastesnio varianto – galite rinktis Finansų horoskopą, kurio metu bus aptartas jūsų asmeninis finansinis potencialas. Kokiose srityse jums lengviausiai užsidirbti, kokias stiprias/silpnas savybes turite siekiant finansinės nepriklausomybės ir kiti svarbūs klausimai. Jame taip pat sužinosite, ar jūs turite potencialą uždirbti iš savo gebėjimų, hobio.

Klientų atsiliepimai

Reviews

Dar nėra įvertinimų

Būkite pirmas įvertindami “Verslo konsultacija”

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook