Kokie tavo magiški talentai?

2017 liepos 2by Samantha Zachh

 

Kokie tavo magiški talentai? Numerologija gali atsakyti į labai daug klausimų, nes tai yra konkretus ir gilus mokslas, reikalaujantis detalių apjungimo. Šiandien šis trumpas metodas leis “pažaisti” ir sužinoti, kokį maginį potencialą turite. Ar tokį jį ir jautėte..?

Tam prireiks tik Jūsų GIMIMO DATOS. Pirmiausiai reikia ją sudėti iki vienaženklio skaitmens, pvz.:

1983 07 12

1+9+8+3+0+7+1+2= 31

3+1= 4

Ir viskas, gavote 4! O štai reikšmės:

  1. Tokie žmonės turi įtikinimo ir hipnozės gebėjimų. Jūs galite savo žodžiais padėti žmogui arba jį sugniuždyti. Naudokite tai geriems tikslams.
  2. Jūs galite perduoti energiją. Turite gydymo rankomis gebėjimų, tobulinkite tai. Jums reikia pastoviai “pasipildyti” savo energijos resursus, jei juos išnaudojote.
  3. Tai sėkmės ženklas. Jūsų žodžiai, mintys gali itin greitai materializuotis. Šiuo atveju jums reikia mąstyti ir kalbėti atsargiai, nes greitai išsipildys bet kas.
  4. Turite puikią energetinę apsaugą. Jus labai sunku “nužiūrėti”, ar “uždėti” prakeikimą. Pas jus daug energijos, mokate ją išsaugoti savyje.
  5. Gerai nusakote ateitį, išvystyta intuicija, todėl beveik visada spėjimai ir numanymai būna teisingi.
  6. Jus nelengva apgauti, gerai jaučiate kitus žmones. Tobulinkite šią dovaną ir galėsite matyti žmones “kiaurai”.
  7. Tai mistinis ženklas, galite numatyti ateitį sapnų pagalba. Taip galite aplenkti daug problemų ir klaidų.
  8. Minčių skaitymo dovana. Naudokite tai savų dorų tikslų labui.
  9. Turite priėjimą ten, kur kiti neturi. Galite bendrauti su subtiliais pasauliais, matyti ateitį, gauti Visatos informaciją.

Šaltinis: alvasar.ru 

Metodą pateikė: АНДРЕЙ БОЙКО

 

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook