Apie mane

Samantha Zachh

SKORPIONAS
DVYNIAI

Samantha Zachh – grandis tarp mokslo ir pseudomokslo. Psichologė, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip įgalinti savo energiją silpnybes paverčiant stiprybėmis, pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save. Ypatingą dėmesį skiriu mažų vaikų analizėms.

Išsilavinimas, įgūdžiai ir patirtis

Jau nuo pat paauglystės savarankiškai domėjausi teorine ir praktine visų rūšių ezoterika: astrologija, numerologija, bioenergetika, reiki, joga, chirologija ir t.t. Tai suteikė nepakeičiamą pamatą ezoterikose srityse, padėjo suprasti save ir Visatos dėsnius.

Verslo Vadybos bakalauras. VGTU. Tai suteikė teorinių ir psichologinių žinių apie rinką, verslą, bendras pasaulio tendencijas.

Numerologijos magistrė. “Alvasar” ezoterikos institutas (Rusija). Ši unikali metodika leido per trumpą laiką ne tik pažinti visas numerologijos sritis, bet ir gauti puikius karmos nagrinėjimo įrankius.

Praktikuojanti astrologė. Akvilon” ezoterikos centras (Rusija). Pilnas vakarų Astrologijos kursas. Tai suteikė nepakartojamą žinių bagažą Žmogaus psichologijoje, atsirado galimybė ne tik perprasti patį žmogų, bet ir Visatos principus globaliu mastu. Atrasti kiekvieno žmogaus stipriasias puses, pamatyti jo kelią, pamokas, suprasti santykių suderinamumą, prognozuoti.

NLP, INP® praktikė. S.V. Kovalev “Inovacinių psichotechnologijų institutas” (Rusija). Integralinis neuroprogramavimas. Pagrindinės NLP, INP® metodikos, kurios naudojamos psichoterapijoje.

Profesionali astrologė. Akvilon” ezoterikos centras (Rusija). Astrologų kvalifikacijos kėlimo kursas. Gavau dar gilesnių astrologinių žinių, naujų metodikų.

Astrologinė verslo ir finansų kvalifikacija. Akvilon” ezoterikos centras (Rusija). Kvalifikacijos kėlimo kursas “Verslo astrologija”. Gauta žinių apie finansų metodikas, kaip teikti konsultacijas įmonėms, analizuoti verslą ir asmeninius žmogaus finansus.

NLP/INP® meistrė-konsultantė. S.V. Kovalev “Inovacinių psichotechnologijų institutas” (Rusija). Integralinis neuroprogramavimas. NLP, INP® metodikos, kurios naudojamos padėti psichoterapijoje geriau suvokti ir spręsti sunkių ligų priežastis.

Psichologė. VU baigiau psichologijos studijas, kas leido susipažinti su akademine psichologine kryptimi.

DIR Floortime praktikė. Humanistinės krypties terapija vaikams, turintiems raidos iššūkių.

Diagnozavimo iš piešinių specialistė. Baigiau psichologų kvalifikacijos kursą, kaip piešinių pagalba efektyviai atrasti gilumines problemų priežastis.

Iki dabar

Šiuo metu studijuojama:

  • S.V. Kovalev “Inovacinių psichotechnologijų institutas” (Rusija). Integralinio neuroprogramavimo metodikos: Vaikų terapiniai metodai,  NLP/INP® meistro-specialisto lygis.
  • DIR Floortime, sekantys lygiai. Humanistinės krypties terapija vaikams, turintiems raidos iššūkių.

Esu žmogus, kuris negali sustoti. Sustoti ieškoti ir atrasti. Sustoti tobulėti ir mokytis. Pažinti ir suvokti. Negaliu niekur sustoti, nes stovėjimas tai išgyvenimas, o mes atėjome čia Gyventi. Esu moteris, žmona, mama, kurianti savo gyvenimą. O taip! Kiekvienas esame Kūrėjai, savo gyvenimo vingių kūrėjai. Esame atsakingi ne tik už save, bet ir už savo vaikus, giminę, pasaulį – mes esame VIENA NEDALOMA VISUMA… Būdami visumoje esami ir laisvi, ir priklausomi vienas nuo kito. Kiekvinas esame skirtingi, einame kitokiais keliais, ir visi jie reikalingi. Tradicinis pasaulio suvokimas neatsakė į mano klausimus, todėl ezoterika yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, kurioje visada randu pačius giliausius atsakymus.

Mano mokytojai

ŠEIMA, VYRAS, VAIKAS. Esu dėkinga giminei už suteiktą informacinį pamatą ne tik materialaus pasaulio, bet ir dvasinio. Dėkinga savo vyrui ir vaikui, kurių pagalba vis dar vystosi ir tobulinasi mano asmenybė ir savybės.

DMITRIJ TROCKI (Дмитрий Троцкий). Dėkoju už tokias gilias ir paprastai pateiktas žinias, kurios priverčia iki šiol.

ALEKSANDR PALIENKO (Александр Палиенко). Naudingos žinios, kurias galima panaudoti siekiant pagerinti savo asmeninį gyvenimą. Dėkoju.

DŽULI PO (Джули По). Puiki mokytoja, kuri domisi Visata iš pačių giliausių prasmių ir tai pateikia savo mokiniams. Dėkoju už laiką ir žinias.

KONSTANTIN PONOMARIOV (Константин Пономарев). Nuostabus žmogus ir specialistas, kuris stebina savo holistiniu ir balansuotu požiūriu. Dėkoju už žinias.

ELENA TARARINA (Елена Тарарина). Dėkoju už psichologinių žinių bagažą, kuris persipynė su dvasingumu.

S.V. KOVALEV (Сергей Викторович Ковалев). Dėkoju už galimybę suprasti daug ezoterinių reiškinių iš mokslinės pusės, rasti jiems loginius paaiškinimus.

OLGA ANNISCHENKOVA. Neįkainojamas psichologinių įrankių dirbant su vaikais bagažas.

PAULINA KURAITIENĖ. Jos dėka patikėjau, jog visgi yra profesionalių, atsidavusių ir humanistiškų specialistų Lietuvoje dirbant su raidos iššūkių turinčiais vaikais.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook