Natūralus ir paprastas herpes viruso gydymas

2017 rugpjūčio 13by Samantha Zachh

Sužinokite, kaip pagyti nuo lytinių organų ar burnos herpeso, naudojant natūralią gamtos priemonę, bei atliekant pilną organizmo valymą vaisių ir daržovių pagrindu. Neabejotinai egzistuoja daugybė neveiksmingų šios ligos gydymo būdų. Dauguma tokių medikamentinių metodų gali skambėti kaip puiki išeitis, tačiau iš tiesų nėra tai, ko reikia mūsų fiziologijai ir cheminių procesų veiklos stabiliam darbui užtikrinti. Visi cheminiai preparatai neišgydys herpeso arba kitaip vadinamos pūslelinės. Mūsų kūnams reikalingi senovės išrasti natūralūs vaistai: “gyvas maistas“, švarus ir tyras vanduo.

Raudonėlis

Raudonėlio aliejus ištyrinėtas viso pasaulio mokslininkų, kurie padarė išvadą, kad tai galingas herpeso viruso naikintojas. Tad su šio natūralaus antibiotiko pagalba kūnas pats sugebės susitvarkyti su šia nemalonia liga. Raudonėlio aliejus pasižymi antivirusinėmis, antibakterinėmis ir antigrybelinėmis savybėmis. Bet turėkite omenyje, kad tik 100 procentų tyras raudonėlio aliejus gali būti išties efektyvus. Pastebėta, jog maždaug 99 procentai parduodamo raudonėlių aliejaus praskiesta alyvuogių ar kitais aliejais. Taip pat dauguma per daug apdoroti. Naujosios medicinos duomenimis, sudėtyje turėtų būti ne mažiau 69 procentų Korvakrolo.

 

Korvakrolas – tai mokslininkų atrasta pati veiksmingiausia raudonėlio sudedamoji dalis, bet dauguma gamintojų neatitinka šių skaičių, nes naudoja netinkamus apdorojimo būdus!

Natūralus ir paprastas herpes viruso gydymasKeli paskutiniųjų tyrimų parodė, kad imuninė sistema stebi ir saugo infekuotus neuronus ir tos CO8+ T ląstelęs vaidina labai svarbų vaidmenį išsaugant virusą gyvybingoje stadijoje. Tai reiškia, kad imuninė sistema nepajėgi susidoroti su šia ataka. Yra teorija, jog virusai ir bakterijos yra “specialiai sukurtas”, “dirbtinis darinys”, todėl žmogaus kūnui yra taip sunku be pagalbinių priemonių su jais susidoroti. Organizmas turi gerai “pažinti” virusą ar bakteriją, kad sugebėtų su ja kovoti. Imuninei sistemai reikalinga pagalba šalinant sunkiuosius metalus, kuriuos slepia herpeso virusas, todėl tyras raudonėlių aliejus turėtų būti itrinamas į apatinę stuburo dalį tam, kad prasiskverbtų į nervų sistemą, kurioje esama pačio viruso. Bet koks ligos protrūkis gali būti sustabdytas ar net sunaikintas visiems laikams, pasitelkiant teisingus metodus bei laikantis tinkamos instrukcijos!

Pažvelkite į nuotrauką aukščiau, kurioje vaizduojamas herpeso Zoster virusas, sukeltas kito herpes viruso (HSV2) ir viruso Varicella. Tokiu būdu vėjaraupiai vėlesniame gyvenimo periode gali išsivystyti ir į pūslelinę. Suvokiame galimus herpeso padarinius ir būtinybę imtis priemonių neatidėliojant.

Visi vaistai – gamtoje

Jei gamta mums neištiestų rankos, mes visi sirgtume ir mirtume. Dabar minutėlei stabtelkime, pagalvokime apie vieną svarbų aspektą. Ar negali būti taip, kad visas šias ligas išprovokuoja perdirbtas maistas, cheminės medžiagos patenkančios į vandens tiekimo sistemas ir net mūsų įkvėpiamas oras? Būtent taip ir yra (toksinai padeda virusui išgyventi mūsų organizmuose), kol gauname sunkiųjų metalų kartu su visais anksčiau minėtais faktoriais. Vakarų medicina gerai žinoma dėl simptomų, o ne pagrindinės ligos priežaščių gydymo. Tas pats taikytina aišku ne vien herpeso virusui, bet ir visiems kitiems susirgimams. Viskas, kas daroma, tai simptomų gydymas, kai akcentuojamasi tik į gydomąją fizinio kūno dalį.

Mūsų kūnas, kai jam suteiksime tinkamą pagalbą, išgautą gamtoje – pajėgs nugalėti ir šį, ir visus kitus mus puolančius virusus. Rekomenduotina nustoti valgyti visą perdirbtą maistą (pavyzdžiui: genetiškai modifikuotą, kuris Jungtinėse Valstijose sudaro 95 procentus viso maisto). Laikantis šių nurodymų, kuriuos rasite keliomis pastraipomis žemiau ir naudojant 100 procentų tyrą raudonėlių aliejų, sunaikinsite herpeso virusą per kelis mėnesius visiems laikams.

Taigi: GYVAS MAISTAS. Tai nevirtas, nekeptas, kitaip vadinamas RAW, geriausiai tinka vaisiai ir daržovės. Atsisakykite įprastų maisto ruošimo būdų, kaip kepimas, skrudinimas ar bet koks kitas apdorojimas karštyje, kas sunaikina vertingas natūraliai maisto produktuose esančias medžiagas. Venkite rafinuoto maisto (duonos, makaronų, ryžių ir kitų grūdinių produktų), kas tikrai padės kovoje su liga. Tinka uogos, geriau šviežios: Goji, Šilkmedžio, avietės, gervuogės, mėlynės, kas tikrai naudinga mūsų organizmui. Įtraukite į mitybos planą ir brokolius, Kale, lapinius kopūstus, garstyčias, petražoles, kiaulpienes (puikiai tiks į žaliuosius koktelius).

Herpes gydymas gali būti itin varginantis. Naudojant tradicinius vaistus, žmonės vis ieško naujų metodų. Gera žinia tai, jog tai tikrai įmanoma. Herpes dažniausiai slepiasi tarp nervinių ląstelių (trigeminalinės ganglijos). Imunologinis stebėjiimo mechanizmas niekada nebuvo plačiau nagrinėtas sąveikoje su herpeso virusu kūne. Kitais žodžiais tai vadinama jutimo nervų ganglija. Apatinis nugaros smegenų nervas labai svarbi dalis, kurią ir turėtume įtrinti raudonėlio aliejumi, mat šis nervas paskirstys vaistą po visą sistemą.

Rekomenduojama atskiesti tyrą raudonelių aliejų su šalto spaudimo ar neapdorotu kokosų aliejumi, kad išvengtume galimai nemalonaus deginimo pojūčio. Tyras raudonėlių aliejus turi gana stiprų poveikį, o štai kokosų tarsi priešprieša – ramina odą ir “nukenksmina“ degančios odos efektą.

Teisingi tinkamų ingridientų kiekiai padeda gimti šiam nuostabiam ir visiškai natūraliam vaistui. Štai dauguma tradicinių medikamentų padeda tik pradinių simptomų malšinimui, paūmėjimo išvengimui ateityje. Pavyzdžiui virusui išnykus jis lengvai gali atsinaujinti toje pačioje vietoje, ar tiesiog išsilaikyti pasyvioje stadijoje, bei bet kada suaktyvėti. Taigi toks gydymas nėra pakankamai efektyvus.

Natūralus ir paprastas herpes viruso gydymas
Raudonėlis

Nėra tokio antibiotiko prekyboje, kuris sugebėtų išgydyti visų formų herpeso virusą. Virusas tūno ląstelėse ir yra nepasiekiamas tiesiai per įmuninę sistemą, kas neleidžia vaistams efektyviai suveikti. Dauguma herpeso gydymui skirtų vaistų tik fiktyvūs, o jų sudėtinės medžiagos ne tik  kad neduoda norimo rezultato, bet gali turėti ir šalutinį poveikį. Netikėkite tusčiais monopolinės vaistų rinkos pažadais dėl išgyjimo. Rinkitės 100% tyrą raudonėlių aliejų.

Kaip naudoti raudonėlio aliejų

  1. Norintiems pasiekti maksimalų rezultatą, reiktų įlašinti kelis lašus į  200ml vandens, tokį vandenį gerkite bent du kartus per dieną. Kuo daugiau praskiesite – tuo ne taip aitriai jausis eterinio aliejaus skonis. Galite įpilti šiek tiek kokosų aliejaus, kad numalšinti deginimo pojūtį.
  2. Sekantis patarimas – įtrinkite (atskiestą su kokoso aliejumi) raudonėlio eterinį aliejų į apatinę stuburo dalį. Padenkite apie 5 – 10 centimetrus pradedant nuo pačios apačios (užpakalinės duobutės). Stenkitės neperskiesti raudonėlio aliejaus, mat tokiu atveju šis netektų veiksmingumo. Jei jausite lengvą dilgčiojimą pasitepus, vadinasi praskiedėte tinkamu santykiu. Skiedžiant 3-ims lašams eterinio aliejaus pakanka labai nedidelio kiekio kokosų aliejaus. Mišinys neturi deginti odos, tik nedidelis dilgčiojimas. Virusui esant apatinėje stuburo smegenų dalyje šis procesas tampa svarbiausiu visame gydymo kurse. Procedūrą kartokite ryte ir prieš einant miegoti. Reikia daug mėnesių, siekiant geriausio rezultato. Poros savaičių tikrai neužteks. Jei gydymo metu pradės “lįsti” herpes, tai rodo, jog organizmas pradėjo kovoti su juo, tęskite procedūras.
  3. Paskutinė rekomendacija: atskieskite 2 ar 3 lašus tyro raudonelio aliejaus su nerafinuotu kokosu aliejumi ir palaikykute mišinį po liežuviu bent 10 minučių. Įsitikinkite, kad atskiedėte pakankamai, norint išvengti stipraus deginimo pojūčio burnoje. Kartokite procedūrą kasdien. Jei jaučiate paūmėjimą kartokite procedūrą bent kelis kartus dienoje. Esant deginimo pojūčiui rekomenduojame po liežuviu palaikyti kokosų aliejaus atskirai (be raudonėlio). Esant reikalui šį veiksmą kartokite kol nejausite pašalinio dirginimo.

Yra tam tikrų netikslumų tyrymuose, kuriais bandoma nustatyti ar vis dar yra viruso jūsų organizme. Esmė tame, kad medicininiai tyrimai šiuo metu tikrina tik antikūnius kraujyje. Tai reiškia, jog net jei virusas buvo pristabdytas ar jau nebeaktyvus, tikėtina, kad gausime teigiamą rezultatą. Bet tai nebus įrodymas dėl viruso gyvybingumo. Tad, norint iš karto gauti neigiamus rodmenis reikia pilnai išsivalyti organizmą, kad pasišalintų visi sunkieji metalai. Jų turime visi. Švinas ir gyvsidabris vieni iš jų. Prireiks bent kelių mėnesių regiliaraus raudonėlių aliejaus naudojimo norint sustabdyti viruso plitimą ir jį galutinai sunaikinti.

Natūralus ir paprastas herpes viruso gydymasTik pilnai išsivalius kraują galime tikėtis neigiamo herpeso viruso testo rezultato. Kaip minėjome, tam prireiks bent kelių mėnesių. Puikus būdas siekinat nustatyti ar virusas dar aktyvus kūne – gerti greipfruktų ar šviežias apelsinų sultis. Jos turėtų būti spaudžiamos ir vartojamos bent keliolika kartų per savitę. Šie vaisiai sukelia viruso paūmėjimus jei jis vis dar gyvybingas, taip sužinosite, ar sunaikitote jį galutinai. Su laiku paūmėjimai tampa vis mažiau agresyvūs ir nemalonūs. Žinoma, kiekvienas organizmas individualus ir skirtingai gali reaguoti į dirgiklius, bet pagrindinė taisyklė lieka ta pati.

Rekomenduotina kelis kartus per dieną naudoti trintus vaisių kokteilius ar sultis. Ingridientai: lapiniai kopūstai, citrina, obuoliai, kalendra, pomidorai, ciberžolė, petražolė. Visos šios gėrybės padeda iš organizmo pašalinti sunkiuosius metalus. Prieš naudojant kalendrą būkite tikri, kad pastaroji organinės kilmės. Svarbu vengti alkoholio, perdirbto ir greito maisto, mėsos, nes visi šie produktai skatina sunkiųjų metalų kaupimąsi organizme. Greitesnių rezultatų padeda pasiekti ir anksčiau minėtas raudonėlio aliejus.

Rezultatui reikalinga kantrybė ir pastangos

Kai kuriems žmonėms neigiami testo rezultatai gali pasirodyti po keliolikos mėnesių nuo sėkmingo viruso sunaikinimo. Tai priklauso nuo to, kaip greitai organizmas sugebės išsivalyti.

Organinės kalendros naudojimas kartu su neapdorotais lapiniais kopūstais ar riebalų rūgštimis, kaip tarkime lašiša, kur kas pagreitina viruso sunaikinimo procesą. Deja, laukinės lašišos tampa retenybe, o fermose auginamos gali būti netgi labai žalingos mūsų organizmams. Taigi. kaip dar vieną išeitį siūlome labai veiksmingas Chia sėklas. Pakanka vos šaukštelio įmaišyto kokteilyje ar tiesiog vandens stiklinėje, o naudoti užteks kelis kartus dienoje.

Pašalinus iš organizmo sunkiuosius metalus herpeso virusą sunaikinsite kur kas greičiau. Kalendrų stipriam skoniui neutralizuoti tiks citrinos, obuoliai ar kiviai. Viską trinkite blenderyje, nors tiktų ir sulčiaspaudė, bet blenderis išskirs daugiau sulčių, tik svarbu, kad neviršytumėte 20 sekundžių veikimo laiko. Rinkitės vidutinės galios blenderį, kuris išsaugos daugiausiai maistinių medžiagų savybių. Papildomai naudokite ledo kubelius, kitaip fermentai trynimo procese sunyks. 4 ar 5 kubelių panaudojimas prieš gaminimą neabejotinai padės juos išsaugoti .

Galite rinktis ir kviečių želmenis, kas pritrauks sunkiuosius metalus tarsi magnetas. Naudokite juos bent kelis kartus per dieną keliolika savaičių, norint visiškai sunaikinti virusą . Tačiau nepamirškite ir raudonėlio aliejaus, tiek išoriniam tiek ir vidiniam naudojimui palaikant po liežuviu.

Galime būti ramūs teigdami, kad gamta mums siūlo vienintelį saugų ir veiksmingą būdą pasaulyje herpeso virusui nugalėti. Žinoma, konkretaus ligos įveikimo laiko nusakyti negalime. Gali prireikti kelių savaičių ar keliolikos mėnesių, priklausomai nuo organizmo reakcijos. Raudonėlio aliejus visiškai saugus ir efektyvus vaistas priešingai nei virusui naikinti sukurti antibiotikai. Priežastis paprasta, jei antibiotikas buvo naudojamas virusui nugalėti, rizika vaisto atsparumui išauga.

Tai nėra stebuklas padedantis pagyti vos per naktį. Bandydami sunaikinti virusą turite apsišarvuoti kantrybe, kaip ir bandant atsiauginti nukirptus plaukus ar nagus. Herpesas kils į kovą taip pat kaip ir jūs, bet svarbu nepanikuoti ir suvokti, kad esate stipresni už jį dėka natūralaus pagalbininko. Būtent šis aliejus visiškai išguis iš jūsų kūno šį bjaurų negalavimą ir tai bus geriausias metodas, kokį tik esate išbandę iki tol. Tiesiog ženkite pirmąjį žingsnį ir pasitikėkite gamta.

Natūralus ir paprastas herpes viruso gydymasBandymas neva natūraliais būdais pagyti ir pasikliaujant vaistų pramone, siūlančią tik neveiksmingus antibiotikus (kaip aiškinome anksčiau antibiotikai viruso neveikia) , kaip ir elektriniai impulsai, kurie turėtų paveikti viduje esantį virusą, yra tik eilinis pinigų bei laiko švaistymas. Turime pilną teisę visus šiuos metodus vadinti apgaule, nes tikrai natūralūs medikamentai monopolinėms kompanijoms, gaminančioms vaistus nesukrautų milijonų, jei visi žmonės pasveiktų. Taigi, tai paprasčiausiai nenaudinga finansine prasme. Mokslas ne visada dirba sergančiojo naudai. Pasveikimo procesas neturėtų virsti į mūšį ar spelionių žaidimą. Cheminiai preparatai užuot kovoję su konkrečia liga, veiksmingi būna tik tam tikros rūšies susirgimams. Vadinasi, toks platus vaistų pasirinkimas naudojams visai kitiems tikslams nei mus norima įtikinti. Ne visiems ir svarbu, ar vartojamas preparatas natūralus ar ne. Jei vis dar manote, kad susirgus šiuo virusu esate pasmerktas su tuo gyventi visiems laikams, vadinasi jums trūksta motyvacijos kovojant su liga.

Gamta gali būti pasitelkiama daugybės virusų ir bakterijų naikinimui priešingai nei mokslo siūlomi preparatai neveikiantys pačio herpeso ar kitų virusų. Pagyjimas gali būti greitesnis nei manote! Svarbiausia imtis priemonių čia ir dabar. Nieko nedarant herpesas išsiviešpataus jūsų kūne ilgam. Nelaukite natūralaus išgijimo, kurio nebus be atitinkamų priemonių. Nešvaistykite laiko ir pinigų tuštiems pažadams. Išvenkite viruso atsinaujinimo dėka pateiktų rekomendacijų bei gamtos siūlomo vaisto jum .

Video anglų kalba:

Šaltinis: www.destroydiseases.com

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook