Kaip išsirinkti vestuvių datą?

2018 balandžio 2by Samantha Zachh0

Santuokos ritualas yra tarsi buvusių socialinių asmenybių mirtis ir naujos sistemos gimimas, vienijantis tas asmenybes naujoje šeimoje. Taigi, kaip išsirinkti vestuvių datą? Santuokos horoskopas nustato, kokie svarbiausi teigiami ir neigiami įvykiai bei tendencijos vyks šeimos santykiuose, kadangi santykiuose visada esti trijulė – jūs, jūsų vyras ir jūsų santykiai. Remiantis ezoterikos požiūriu, santykiai yra egregoras, tai yra energetinės informacijos struktūra, kuri formuojama remiantis žmonių energiniais pranešimais vienas kitam, o po to veikia poros santykius kaip lygiavertis partneris. Jūsų santuokos data ir horoskopas – tai horoskopas jūsų egregoro. Ne veltui yra sakoma: „Tinkamu metu darbas pradėtas; tinkamu metu tinkamoje vietoje“. Tinkamai parinkus teisingą datą, laiką ir netgi miestą, kur bus įregistruota santuoka, galima užsitikrinti materialinę gerovę, sumažinti galimus konfliktus, susilaukti giminės pratęsimo – poros palikuonių. Santuoka „netinkamą dieną“ –  tai destruktyvių tendencijų nustatymas jūsų šeimos bendrame gyvenime. Jums reikės daug stengtis ir  veikti kartu, kad galėtumėte susidoroti su problemomis ir nugalėti sunkumus.

Ką parodo vestuvių data?

Vestuvių diena – įvykis, kuris ne tik visam gyvenimui išliks poros atminty, bet ir paveiks tolimesnį šeimos likimą. Norite  laimingos santuokos, trokštate kartu gyventi ilgai ir laimingai? Tuomet išsirinkite vestuvių datą, kurią rekomenduoja astrologas! Troškimas išsirinkti patį tinkamiausią laiką vedyboms, greičiausiai,  įrodo ne  tik tai, kad sveikai mąstote, bet ir sako, kad esate šiuolaikinis žmogus. Galbūt kas nors suabejos: „Ką gi gali pasakyti astrologas, jeigu ir taip viskas jau nulemta žvaigždžių?“ Iš tikrųjų planetų išsidėstymas gimimo momentu (santuokos taip pat) nurodo tik daugmaž galimas ir tikėtinas mūsų gyvenimo tendencijas. Jas žinodami, mes galime rinktis, nes juk nežinojimas mus stumia pasirinkti labiausiai tikėtiną scenarijų, kad ir koks jis bebūtų.Neabejotinai, į visa tai reikia atsižvelgti, kada priimame sprendimą dėl paties svarbiausio įvykio mūsų gyvenime – ruošiamės susituokti. Santuokos akimirka – tai naujos sąjungos gimimas, o visos šios minutės aplinkybės atsispindės santuokos horoskope ir, be abejonės, tolimesniame sutuoktinių gyvenime. Vestuvių data nepadarys jūsų nesuderinamų santykių suderinamai. Vestuvių data neišgelbės byrančių santykių. Vestuvių data gali sušvelntinti tam tikras problemas, gali įnešti į santykius palankios energijos, šviesumo, palankesnių situacijų.

Santuokos horoskopas

Reikia nepamiršti, kad santuokos sudarymas – tai įvykis, turintis ir praeitį, ir dabartį (kur švenčiamos vestuvės, kokios aplinkybės ir sąlygos), ir ateitį. Kas paskatino žmones tuoktis? Juk vieni iki šio apsisprendimo eina metų metus, o kiti nusprendžia vos po savaitės. Kiekviena pora turi savąją istoriją, kuri tęsis ir po vestuvių. Todėl santuokos horoskopas bet kokiu atveju parodys svarbiausias partnerių suderinamumo tendencijas – ir harmoningus, ir įtemptus santykius (beje, apie juos derėtų pakalbėti su astrologu asmeninės konsultacijos metu). Poros, kurių suderinamumas geras, turinčios ilgalaikių harmoningų santykių perspektyvas, dažniausiai ir be jokios astrologijos kažkaip sugeba pasirenkti sėkmingą vestuvių dieną, nes jų suderinamumas jiems padeda tai padaryti. Tačiau idealios poros, kaip ir idealūs santuokos horoskopai, yra reti – galbūt tik svajonėse. Realybėje turim reikalų su gyvais žmonėmis, kurių santykiai išgyvena ir pakilimus, ir nuosmukius, be to, ir santuokos įregistruojamos ant žemės. Taip, galima susituokti ir danguje, bet juk santuoka registruojama būtent ant žemės, be to, labai įvairiai išsidėstant dangaus šviesuliams ir planetoms. Būtent todėl ir būtina išsirinkti santuokos įregistravimo ceremonijos datą. Santuoka, įregistruota tinkamą ir harmoningą dieną, leis sumažinti galimas įtampas ir padidins harmoningus sinastrijos (tai yra, astrologinio suderinamumo) aspektus, o priešinga situacija gali lemti sunkumus, krizinius momentus santuokinių gyvenime. Jei pageidaujate, iš santuokos horoskopo galite ne tik sužinoti apie bendruosius šeimos santykius, materialinę gerovę, šeimos buitinius reikalus, bet ir numatyti svarbius porai įvykius.

Kaip išsirinkti vestuvių datą?

Vestuvių datos parinkimas yra svarbu

Dar sykį galima pakartoti, kad santuokos horoskopas visada atspindi tikras šios partnerystės tendencijas, todėl nebijokite, kad sugriausite santykius, susituokdami  nepalankią dieną. Ne, vienas santuokos horoskopas neturi tokios galios, veikia visa santykių sistema. Visgi pasistengti viską padaryti dėl savo šeimos ateities, neabejotinai, norisi kiekvienam. Ne veltui senovėje ir Europoje, ir Kinijoje, ir Indijoje prieš vestuves ne tik lygindavo jaunikio ir jaunosios horoskopus dėl suderinamumo, bet ir kruopščiai parinkdavo iškilmingos ceremonijos datą. Žinoma, reikia atsižvelgti ir į šiuolaikinių santuokos įregistravimo ceremonijų specifiką. Dažnai išrinkti datą tiesiog neįmanoma, o paprašyti civilinės metrikacijos darbuotojų palaukti, kol jūs pasikonsultuosite su astrologu, vargu ar pavyks. Išrinkti pačią palankiausią ir tinkamiausią datą, rizikuojant, kad civilinės metrikacijos skyrius nedirbs, taip pat nėra gera išeitis. Visgi galima padaryti taip: jeigu iš anksto apytikriai žinosite, kad ir nepakankamai konkrečiai, kokios dienos daugiau ar mažiau sėkmingos santuokai, tai jūs turėsite šiokias tokias galimybes rinktis.

Kaip išsirinkti vestuvių datą? Optimaliausias ir užtikrintas variantas – individuali astrologo konsultacija, bet kai kurios bendrosios taisyklės gali būti naudingos visiems. Norite profesionalios vestuvių datos parinkimo paslaugos? Užsisakykite ČIA.

Svarbiausi aspektai, kuriuos galite įvertinti kiekvienas

Turite pasinaudoti bet kokia internete rasta astrologinio žemėlapio sudarymo programa/puslapiu, kuris parodytų planetas, jų pozicijas, aspektus.

  1. Venera. Pasižiūrėkite jūsų numatomos vestuvių datos horoskopą ir Veneros poziciją. Ji turėtų turėti teigiamų rodiklių – idealu Jaučio, Žuvų, Svarstyklių ženklai; buvimas 1, 4, 7, 10 namuose; teigiami aspektai į kitas planetas. Vengti retrogradinės Veneros.
  2. Saulė ir Mėnulis. Labai svabu jų tarpusavio ryšys, tiek vestuvių datos horoskope, tiek sąveika su jūsų asmeniniais horoskopais (tranzitai). Visų pirma, gerai būtų padaryti taip, kad Saulė jūsų vestuvių metu būtų harmoninguose aspektuose su Mėnuliu. Pažiūrėkite, ar vestuvių datos Saulė ir Mėnulis neveikia negatyviai jūsų asmeninių Saulės ir Mėnulio.
  3. Mėnulis. Vengti “tusčio” Mėnulio, kitaip vadinamo Mėnulio be kurso (kai išeidamas iš ženklo nepadaro jokių aspektų į kitas planetas). Jo lenteles galite rasti internete, arba šiame puslapyje).
  4. Mėnulis ženkle. Nepatartina rinktis vestuvių datos, kai tą dieną Mėnulis yra Liūto ar Avino ženkle.
  5. Venera ir Mėnulis. Palanku, kai šios planetos vestuvių dieną turi gerų aspektų viena kitai.
  6. Jupiteris. Palanku, kai Mėnulis, Venera turi harmoningų aspektų Jupiteriui.

Tai tik lašas jūroje faktų, kurie yra svarbūs parenkant palankiausią vestuvių datą. Svarbiausiai yra įvertinti abiejų partnerių asmeninius horoskopus ir tik tuomet derinti su palankia santuokos sudarymo data. Kitas aspektas, jog tobulo varianto, kai visi kriterijai yra palankūs rasti beveik neįmanoma – reikia rinktis patį palankiausią metą iš galimų pasirinkimų.

Profesionalią vestyvių datos parinkimo paslaugą galite užsisakyti ČIA.

 

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook