Karmos suvokimas

Daugelis išgirdęs žodį karma asocijuoja su kažkuo blogu, nelaimėmis, bausmėmis. Tačiau pamąstykim, kas tai yra ištikrųjų..? Kas netiki reinkarnacija, dažnai nors šiek tiek tiki karma bent jau iš šio gyvenimo “nuodėmių”. Bet ar tikrai karma tik mūsų “blogi” poelgiai? Kaip tada vadinasi mūsų “gerieji” darbai? Aš tokio termino negirdėjau…

Taip susiveda, kad karma – tiek “gerieji”, tiek “blogieji” darbai. Tai kaip mūsų gyvenimo aprašymas (CV), kurį rašome, norėdami įsidarbinti ir pateikti save. Kas yra įrašoma? Pradiniai duomenys, darbo patirtis, išsilavinimas, gabumai, gebėjimai, asmeninės savybės, papildoma informacija. Taip pat kartais tenka pateikti ir informaciją apie teistumą, psichinius sutrikimus, priklausomybės ir pan. “blogus” dalykus.

Atitinkamai žodyje KARMA susideda viskas tas pats, kaip ir CV. Tai, kuo mes buvome praeitame/uose gyvenimuose, sielos “išsilavinimas”, kokias savybes turime atidirbę, o kokias dar reikia atidirbti, taip pat VISA patirtis – tiek “bloga”, tiek “gera”. Taip pat žodyje KARMA slypi mūsų gabumai, talentai. Juk būtent kaupdami informaciją, ją panaudodami, tampame labiau išsilavinę, įgauname patirties, taip susiformuoja mūsų gebėjimai ir galima matyti: Kur aš gabus? Ką aš moku? Kas aš esu ištikrųjų? Kokiais keliais ėjau, o kokiais eisiu toliau? Karma mums kaip kelrodė žvaigždė.

Kas mes tokie be savo gyvenimo patirties? Jei ją ištrintume..? Mes taptume tarsi suaugę kūdikiai, kai viską reikia pradėti mokytis iš naujo – matyti, vaikščioti, kalbėti..  Taptume invalidais..? O jei kartodami gyvenimą vėl suklysime tose pačiose vietose? Ir vėl trinsim? Ir taip grandinė tęsis be pabaigos, atsidursim lygiai tame pačiame Taške Visada. Nėra tobulėjimo. Nėra tekėjimo į priekį. Viskas užsistovi. Pūna. O kaip keičiasi grandis, jei netriname, o pasimokiname..? ĮRAŠOME tą patirtį į savo gyvenimo aprašymą. Tai tampa įrankiu, kurį mes galime panaudoti. Tai įrankis tobulėjimui. Lygiai tas pats su karma. Kam ją valyti.. ? Kam trinti ar koreguoti TAI, kas DARO jus JUMIS…? Ar jūs gėdyjatės savo veiksmų? Juk dėka jų VISŲ, Jūs esate tas, kas esate. Gerbkite juos ir save.

Žmonės dažnai kreipiasi pas įvairius ezoterikus, norėdami išsivalyti savo karmą, ją koreguoti – pagerinti praeitį ir ateitį. Tai yra tik todėl,  kad jie suvokia karmos aspektą tik kaip neigiamą. Tačiau nieko nėra nei blogo, nei gero. Todėl ir rašau kabutėse “blogai”, “gerai”. Jūs esate viskas kartu, be visko nebūtų ir jūsų. Visos pamokos yra geros ir naudingos, jei tinkamai į jas reaguojame.

karma

Kitas aspektas, ar tikrai REALU išsivalyti karmą..? Juk jei mes perrašome savo CV ištrindami kelias patirtis, tai nesimato tik popieriuje, bet realiai ta patirtis buvo, ji niekur nedingo. O kaip vyksta su karma? Jei triname ją, keičiame, ant kiek realu, kad ji pasikeitė? Ar mes nebandome tiesiog įsivaizduoti, kad pakeitėm “blogą” į “gerą”?. Man panašu į paprastą apgavystę, kai apgauni pats save, nusisuki nuo atsakomybės ir nepriimi skirtų pamokų su skirtąja patirtimi.

O jei pvz: mes ištriname iš savo CV, jog turėjome teistumą ir gauname darbą, kur teistumas yra draudžiamas įstatymais. Tiesa visada išlenda iš maišo, nes tiesa niekur nedingsta. Vėliau ji atsiveria ir mes privalom atsakyti už melagingų duomenų pateikimą. Išvertus į karmos pavyzdį – užsidirbame dar “karmos”, nes vėl neišmokstame, kad viskas yra gerai. Kiekvienas žingsnis veda tobulėjimo link, pašalinant jį ar keičiant – grįžtam į pamokos pradžią.

Tai visgi, kas ta karma?

Karma tai Jūs Visatos mastu. Jūsų patirtis, kuri leidžia jums tobulėti. Joje slypi jūsų skaudžiausios pamokos, talentingiausi gebėjimai. Tai mūsų In ir Jan…

Nedarkykime savęs. Mylėkime save ir savo karmą, nes ji yra mūsų geriausia draugė. Išmokime pasinaudoti šiuo tobulu šaltiniu, kurį mes sukūrėme. Savo kūriniu…

Karma visur su jumis

Autorius: Samantha Zachh

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook