Numerologija – ezoterikos karalienė

2017 kovo 30by Samantha Zachh

Metodika, kuri nepalieka abejingų. Itin tiksli, konkreti,kryptinga.

Numerologija Džuli Po

Numerologija – ezoterikos karalienė”, teigia naujos numerologijos metodikos viena iš kūrėjų Джули По. Rusijos parapsichologijos ir numerologijos centro Alvasar įkūrėjos apjungė vakarų ir rytų numerologiją. Šia sritimi domiuosi nuo 2004 metų, bet tokio didelio įspūdžio nepaliko nei viena iš numerologijos metodikų.

Кармической, Матричной и Прогностической школ нумерологии” ISBN: 978-5-4472-5072-0 (Karminė, matricinė ir prognostinė numerologijos mokykla). Tai Taronumerologijos, Astrologijos, Kabalos, Kiniečių, Chaldėjų numerologijos bendra metodika. Taip pat įeina autorinė Matricinė ir Karminė numerologija.

Matricinė numerologija

Kuom ypatinga? Pradžiai pamėginkite suprasti, kokiame pasaulyje gyvename… Vienas iš įdomių video apie tai, kad mes esame tarsi “kompiuterinės programos dalyviai”. Jei jum priimtiniau, galite priimti tai, kaip dievas sukūrė mus. Aš priimu tai, kad aukštesnio išsivystymo sielos sukūrė mūsų Saulės sistemos žaidimą, mes jame žaidėjai, siekiantys praeiti visą žaidimą ir išmokti patiems kurti. Lygiai taip pat, kaip mes žaidžiame kažkieno sukurtus tikrus kompiuterinius žaidimus. Kaip žinome, yra tam tikros taisyklės..  Lygiai..

Taip pat, kas matė visą šį serialą Westworld, manau realiai pajuto, kad gyventi matricoje ir net neįtarti yra daugiau nei realu… Ir dar įdomu, jog seriale egzituoja “žmonės matricoje”, bet nepriklausantys matricai, o kaip įkišti savais tikslais. Tai irgi galėtų būti paaiškinimas ir sutapatinimas su tam tikrais aspektais mūsų gyvenime, jei tikrai esam matricoje. O filme Matrix ir kitose dalyse – išvis tikri matricos perliukai, kur informacija yra tiesiog padėta ant padėklo, tereikia mokėti atkreipti dėmesį į visas detales, tekstą, esmę.

Matricinės numerologijos esmė: tikslinės užduotys ir sisteminis įsikūnijimas. Gimimo datos pagalba, naudojantis numerologija ir astrologija,  yra nustatoma tiksli Jūsų vieta matricoje būtent šiame gyvenime. Yra 52 skirtingos užduotys sielos tobulėjimui Žemės planetoje. Pagal teoriją žmogaus siela turi 10 000 metų, kad išmokti užduotis ir tęsti toliau savo evoliuciją kitose planetose. Yra 4 etapai:

  1. 13 besąlyginės meilės pamokų.
  2. 13 žinių kaupimo ir įtvirtinimo pamokų.
  3. 13 materialinės gerovės kūrimo sau ir kitiems pamokų.
  4. 13 talentų ir savirealizacijos sau is kitiems pamokų.

Naudingas video apie matrica klausykit 0 – 10min. čia:

Autorių tikslas

Atgaivinti ir prikelti numerologiją, ne kaip “mistinę” ezoterikos šaką, o paremtą mokslu – Mokslinę Numerologiją. Būtent taip ir pateikiama – remiantis fizika, žmogaus anatomija, biologija, mitologija bei kitais mokslais. Suteikti žmonės pagalbą geriau pažinant save ir mūsų Visatą.

Konsultacijos

Esu “Alvasar” studentė ir turiu numerologijos magistro sertifikatą. Galiu:

  • Teikti patarimus, prognozuoti sunkius gyvenimo etapus.
  • Partnerių konsultacija, jų sąjungos perspektyvos.
  • Nustatyti žmogaus gyvenimo tikslą.
  • Nustatyti grįžtamąjį ryšį: Likimo ir Karmos, pasiūymai dėl padėties pagerinimo.
  • Identifikuoti talentus ir profesijas.

Plačiau apie paslaugas: NUMEROLOGIJA.

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook