Liepos 27-osios Mėnulio užtemimas ir Marso opozicija

2018 liepos 25by Samantha Zachh1

Liepos 27-oji – įdomi diena, kurios metu astrologiškai susiformuos keletas įdomių elementų. Nors.. kiekviena diena yra įdomi savaip ir jei žinome mums ta diena nori pasakyti – nelieka nei “bloga”, nei “gera” diena, tiesiog dar viena nauja diena.. Mėnulio užtemimas yra visai nebaisus bendrai.

Didžioji Marso opozicija

Opozicija – vienas iš įtemptų aspektų, kai susikuria dvipusė įtampa tarp dviejų planetų. Abi jos nori dėmesio ir energijos sau, negali pasidalinti, todėl atsiranda konfliktas, su kuriuo reikia dirbti. Ypač kai opozicijoje atsiduria “piktesnė” planeta, tokia kaip Marsas. Marso ir Saulės opozicija vyksta dažnai, ties kiekvienu Marso apsisukimu – kas ±2 metus. Kuo ypatinga ši opozicija? Tuo, jog kiekvieną kartą skiriasi atstumas tarp Žemės ir Marso, o šie metai yra ta opozicija, kai Marsas yra arčiausiai Žemės. Šis maksimalus artumas vyksta kas ±16 metų. Tai yra vadinama Didžioji Marso Opozicija. Marsas yra aktyvi, agresyvi, ugninga planeta. Ji gali sukelti teigiamų aspektų: veiklumas, rezultatai, disciplina, vyriškumas, stipri aistra ir energija. Negatyvūs aspektai: karai, agresija, smurtas, protestai, apribojimai. Saulė – taip pat karšta, ugninga planeta, tačiau jos negatyvūs aspektai ne tokie žiaurūs, kaip Marso, kurio artumas prie Žemės sukels didesnį jo pačio poveikį mūsų planetai. Kitą kartą taip pat artimai šalia Mūsų planetos Marsas bus 2035 metais.

Opozicija atrodo taip:

Apibendrinant galima teigti, jog Saulės ir Marso įtampa šį kartą stipriau paveiks Žemę. Gali būti padidėjęs agresyvumas, neapgalvoti staigūs sprendimai, kurie turės polinkį į agresiją, smurtą, jausmų antplūdį. Reikės daugiau pastangų suvaldyti savo asmenybę su adekvačiu jos išreiškimu, t.y. ramiai ir konservatyviai veikti, kruopščiai niekeno neįtakokant priimti sprendimus ir pan.

Palaukit, bet juk ši diena tuo nesibaigia.. Dar atsiranda Mėnulio užtemimas ir į pilną komplektą įsisuka Uranas..

Mėnulio Užtemimas ir kiti aspektai

Šią dieną vyks Pilnas Mėnulio Užtemimas. Užtemimai vyksta dažnai, ties kiekviena pilnatimi, tačiau šį kartą – vienas ilgiausių šiame amžiuje. Jei trumpai, daug negatyvių aspektų šią dieną:

  • Didžioji Marso opozicija – suteikia stipresnę nei įprastai, agresyvesnę, aktyvesnę energiją. Saulė (asmenybė, sprendimai) Liūte norės parodyti savąjį ““, gauti pagyrimų ir pilno dėmėsio sau, o Marsas Vandenyje trokšta globalaus veiksmo, aktyvumo, aistros idėjai.
  • Urano-Mėnulio/Marso-Saulės/Karminio mazgo Tau Kvadrato aspektas. Tai ganėtinai įtempta energija, kuri yra itin aktyvi, permaininga ir galinti paveikti tiek vidinį, tiek išorinį žmogaus pasaulius. Jausmai gali visiškai nesusiderinti su veiksmais, sprendimais. Tuo tarpu deginanti energija neduoda ramybės ir tik dar viską išbalansuoja, sukelia rezultatus, permainas, kurių žmogus nesitikėjo/nenorėjo. Gali iškilti per didelis “aš žinau geriau”, “mano tiesa yra pati teisingiausia”, noras priversti kitus elgtis pagal jus. Noras aktyviai rodyti emocijas, kelti jas į paviršių.
  • Pilnas Mėnulio Užtemimas – neadekvatus elgesys, tarsi mūsų jausmai, vidinis pasaulis tampa šešėlyje, paslėptas nuo šviesos, todėl išlenda visokios negatyvios paslėptos mintys, priklausomybės, juntami labiau negatyvūs jausmai, gali atrodyti, kad viskas blogai, “kažkas ne taip”.

Šie aspektai gali būti stipriau juntami būtent tiems žmonėms, kurių Marsas susijungia su šios datos Uranu, Saule ar Mėnuliu, arba yra Skorpiono pradžioje, arba tie, kurie turi savo asmeniniame horoskope tokius pat aspektus, pvz.: Saulės ir Marso opozicija, ar Saulės Urano kvadratūrą. Jei nežinote savo planetų išsidėstymo, o tik savo zodiako ženklą, tuomet skaitykite žemiau.

Ką daugiausiai paveiks

Jei jūs gimėte bet kokiais metais:

  • Vandenio zodiako ženkle Sausio 23 – 28 dienomis;
  • Jaučio zodiako ženkle Balandžio 21 – 27 dienomis;
  • Liūto zodiako ženkle Liepos  24 – 30 dienomis;
  • Skorpiono zodiako ženkle Spalio  24 – 30 dienomis.

Tuomet: tiesiog nepasiduokite provokacijoms, valdykite savo emocijas, agresiją, neleiskite, jog tam tikra naujovė ar permaina negatyviai paveiktų jūsų jausmus, laikykite balanse savo Ego ir, jokiais būdais, nepradėkite (net mintyse) kurti planų, kurie būtų destrukciniai, negatyviai nukreipti kitų žmonių link. Nepradėkite kitiems įrodinėti savo tiesų, nesiginčykite. Stenkitės porą dienų praleisti ramiau, valdant savo emocijas, mintis ir veiksmus. Nerizikuokite. Gerai apgalvokite bet kokius sprendimus: pirkti, parduoti, skolintis, tuoktis, skirtis, pasirašyti sutartis ir pan. Geriausiai atidėti.

Pamoka: pamatyti savo blogus įpročius/mintis/emocijas ir jų atsikratyti. Sugebėti išlaikyti balanse/susivaldyti nuo ginčo, proto ir jausmų harmoningas veiklumas.

Daugiau pozityvo, mažiau baimės, pilna sąmonė ir pasąmonė vidinio ir išorinio balanso! Priimkite naujoves, atsikratykite savo negatyvių įpročių, savybių. Sėkmės!

Kviečiu į asmenines astrologines-numerologines konsultacijas. Registruokitės info@zachh.lt

 

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook