Matricinė ir karminė numerologija

2017 birželio 11by Samantha Zachh

 

Šiame Matricinė ir karminė numerologija straipsnyje norėčiau plačiau aprašyti teoriją, kurią atrado rusų numerologės Džuli ir Airen Po (Джули и Айрэн По). Jos ilgai praktikoje tyrinėjo šios teorijos teisumą, detales, poveikį. Sukūrė Matricinę numerologiją, kuri turi logiškus paaiškinimus. Taip pat apjungė karminę, kuri yra tarsi pagrindinė informaciją, kurią žmogus privalo žinoti apie save.

Labai geras video, kuriame galite rasti geros info ne tik apie sveikatą, bet ir paaiškinimus kodėl būtent Tokia teorija, Tokie skaičiai, viskas remiasi į fiziką, biologines, chemines žmogaus ir visatos struktūras. Su tema susijusi informacija: 1h:16:50 – 1h:28:30.

O kam sudėtingiau su rusų kalba, bandysiu savom mintim trumpai aprašyti esmę su paaiškinimais.

Žemės matrica

Žemės planeta – tai dar viena “klasė” žmogaus evoliucijos mokykloje. Čia mes ateiname išmokti savo pastangomis, jėgomis, fiziniu ir psichologiniu įdirbiu kurti. Kurti save, kurti aplinką, kurti mentalines ir materiales vertybes. Turime išmokti, jog be įdėto darbo – nieko nebus. Turime stengtis ir dirbti plačiąja šio žodžio prasme. Žemės matricos cikle yra keturi etapai, kuriuos turime pereiti per 10.000 metų:

  1. 13 besąlyginės meilės pamokų. Emocinio energetinio kūno formavimas.
  2. 13 žinių kaupimo ir įtvirtinimo pamokų. Mentalinio kūno formavimas.
  3. 13 materialinės gerovės kūrimo sau ir kitiems pamokų.
  4. 13 talentų ir savirealizacijos sau is kitiems pamokų.

Jei per 13 įsikūnijimų taip ir neišmoksta pvz Mylėti, nesukuria savyje emocinio energetinio kūno – eidamas toliau matricoje turi tam tikrus sveikatos sutrikimus. I etapo ligos – širdies ir kraujagyslių ligos, gimsta vaikai su širdies ydom, galimi infarktai. II etapo – nervinės sistemos, galvos smegenys, galimi įvairūs insultai. Jei žmogus neišmoko I ir II etapų pamokų – velkasi abiejų etapų ligos. III etapo – poriniai judėjimo aparatai. Kai žmogus sėkmingai jas išmoksta – žengia toliau, pereina į kitą “klasę” evoliucijos prasme. Į Žemės planetą nebus tikslo vėl kūnytis, nes atėjo laikas mokytis kitų pamokų, todėl tęsite tobulėjimą kitose planetose. Koks viso to tikslas?  Tapti kūrėju 🙂 Kaip geras mokinys, gali vėliau tapti mokytoju, tai čia lygiai tas pats.

Pateikiu Žemės matricos ciklo lentelę:

Pradėjęs kelionę šiame cikle žmogaus siela per vieną gyvenimą gali išmokti ir kelias pamokas, pakilti keliomis užduotimis aukščiau. Kiekvienas iš matricos kodų turi skirtingas užduotis. Norite sužinoti kurioje esate Jūs? Rašykite komentarą po straipsiu ir jums bus atrašyta. Kaip yra galimybė pakilti aukščiau, lygiai tokia pat galimybė nukristi žemyn. Tai kaip kompiuteriniai algoritmai, jei neužtenka tam tikrų savybių, išmoktų pamokų – numeta atgal ciklu, pagal atitikamą sielos išsivystymo lygį gyvenimo pabaigoje. Galima nusakyti net tikslų kiekį, kiek kartų iš eilės žmogus grįžo į ankstesnes užduotis. Tam bus reikalinga tikslūs karmos skaičiavimai. O pradinį/dabartinį šio gyvenimo matricos kodą mums parodo žmogaus gimimo diena ir mėnesis.

Yra 13 linijų, 4 etapai, 52 užduotys. Kodėl būtent tiek? Atsakymas, kaip visuomet – gamtoje. DNR molekulė gali pragyventi 10.000 metų. Ląstelė gali pasidalinti 52 kartus, vėliau vyksta jos apaptozė (viena programuotos (!) rūšies mirtis). Tokiu atveju ląstelę galima regeneruoti tik energijos, garso vibracijų pagalba.

Karminė numerologija

Kai žiūrime kompiuterio ekrane nuostrauką, paveiksliuką ar vaizdo įrašą, matome paveikslą, vaizdą – galutinį variantą, rezultatą. Prilyginkime tai – Žmogus. Kas nesigilina į klausimus Kodėl? Kaip? taip ir mato tik paveiksliuką. Tie, kas supranta, kas slypi už jo, kaip jis sudarytas, kaip tokį pavaizduoti – suvokia, norint pavaizduoti tokį vaizdą, reikia tam tikrų kodų. Prilyginkime tai -Žmogaus genetika, juk tai yra kodai, biologiniai kodai. O kas slepiasi už kompiuterinių kodų, paveikslų? Pikseliai, skaičiai, formulės, formuluotės, raidės, žodžiai, sakiniai, nuorodos. Lygiai tas pat yra Žmoguje. Galima jį “atkoduoti” – suvokti, kokia programa slypi jame, kokios nuorodos, kokia jo struktūra ir daug kitų dalykų. Tam tikrų kodų kombinacija sukuria vaizdą.

Karminė numerologija ypatingai tiksli teorija, tai jaučia net pas žmogus, kai ją išgirsta. Visi mes intuityviai, sielos gelmėje, pasąmonėje jaučiame sritis, kuriose mums dar reikia patobulėti, kurios tarsi kažkaip susijusios su musų praeitais gyvenimais. Juk neveltui taip nesiseka su nekilnojamu turtu, savojo įsigijimui – praeitame grubūs pažeidimai padaryti būtent Jūsų svetimam turtui. Neveltui sunkiai sekasi rasti kalbą su savais vaikais, jie daro mums kliūtis – praeitame patys darėme pažeidimus susijusius su vaikais. Neveltui visiškai nesiseka karjeros ar asmeninio gyvenimo sferose  – tam tikri veiksmai praeitame gyvenime, kurie blokuoja šias sritis. Kai pamatysite visą bendrą paveikslą, rasite daug atsakymų į savo klausimus, geriau pažinsite save, rasite gilumunes problemų priežastis. Dažnai skirtingų klaidų karma stipriausiai veikia skirtingais metų periodais.

Šiai numerologijos rūšiai yra itin svarbi “Tikroji” žmogaus gimimo data. Tai yra data, kuria Jūsų siela planavo gimti, dažnai atsitinka įvairių kliūčių: planuoti cezario pjūviai, skatinamieji vaistai, streso iššauktas gimdymas. Tuomet žmogus tarsi važiavo traukiniu iki Vilniaus, bet išlipo Kaune. Svetimas miestas, svetimi žmonės. Svetima data, kiti skaičiai – kita gyvenimo programa. Žinoma, nieko nevyksta veltui ir tokia situacija turi savas priežastis, tačiau norint nustatyti tikrąją karmą – reikalinga tikroji numatyta data.

Privalumai

Kaip ir minėjau aukščiau, tai padės jums:

  • Geriau pažinti save;
  • Atrasti jūsų problemų priežastis;
  • Suprasti savo karmą, kodėl būtent taip, o ne kitaip;
  • Kodėl jūsų gyvenimas formuojasi būtent taip;
  • Kokias savo asmenines savybes reikia labiausiai ugdyti;
  • Kokių pagrindinių pamokų atėjote išmokti būtent šiame gyvenime (visų pamokų neįmanoma išmokti per vieną gyvenimą, lygiai taip pat kaip per metus išmokti 12 klasių kurso, todėl kiekviename yra tam tikra sritis, kurią turime vystyti čia ir dabar)

Trūkumai

Kaip ir bet kokioje prognostikoje, statistikoje – žmonės mėgsta užsiprogramuoti. To nevalia daryti. Turite sąmoningai priimti informaciją ir ją apmąstyti, jokiais būdais neužsiprogramuoti! Daryti savo išvadas, o ne patikėti tuo 100%.

Papildomos info galite rasti šiame Straipsnyje, yra du geri video.

Informacija parengta pagal autorines Джули и Айрэн По metodikas.

NORITE NUMEROLOGINĖS ANALIZĖS? IŠSIRINKITE SAVO PASLAUGĄ.

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook