Karmos analizė

SKU: KA

59.00

Karmos analizė. Pagrindinių praeito gyvenimo klaidų nustatymas, variantų pateikimas, kaip pagerinti padėtį. Suprasite, kokias karmines pamokas atsinešate, o tai leis geriau vykdyti šio gyvenimo misiją, bei evoliucionuoti sielai.

PASLAUGOS VIDEO RASITE ILGO APRAŠYMO APAČIOJE.

Analizė atliekama per 14 – 20 dienų.

Atsiprašome, dėl didelio užimtumo šiuo metu ši paslauga laikinai neteikiama. Užsukite vėliau :)

Aprašymas

KOKIA GI JŪSŲ KARMA?

Į šį klausimą Jums padės atsakyti – Karmos analizė. Ši unikali paslauga remiasi astrologiniu horoskopu ir autorine Airen ir Džuli Po karminės numerologijos metodika. Nustebsite, kiek tai atitiks jūsų dabartinio gyvenimo situacijas, atrasite gilumines problemų priežastis, geriau suvoksite savo Sielą ir jos patirtis. Apimtis – ±7psl pdf formatu atsiunčiama el. paštu.

 YPAČ SVARBI INFORMACIJA, KURIĄ RASITE ANALIZĖJE:

  • Kokia pagrindinė jūsų praeito gyvenimo klaida? Kokiomis aplinkybėmis ji buvo padaryta?
  • Kokiems žmonėms? Kokios neigiamos savybės buvo jaučiamos?
  • Kokia klaida kartojasi iš gyvenimo į gyvenimą, kurios niekaip neišmokstate?
  • Ko siekėte daugiausiai?
  • Kaip visa tai įtakoja jūsų dabartinį gyvenimą?
  • Kaip sėkmingai išmokti/atidirbti/atrišti savo karminius mazgus, jog gyvenime lydėtų  sėkmė?

Analizėje rasite pagrindinių praeito gyvenimo klaidų nustatymą, variantų pateikimas, kaip pagerinti padėtį. Taip pat nustatoma, kokia asmens savybė labiausiai trukdo žmogui atverti savo gerąją karmą (talentus, sėkmę, gerąsias savybes, palankų likimą). Nustatomas netinkamas skaičius, su kuriuo nereiktų sieti jokių teisinių statusų (įmonės pavadinimas, buto numeris, namo numeris). Sielos išsivystymo lygis praeitame, šiame, numatomas būsimame gyvenime, jei yra teisingai tobulėjama. T.y. kokį lygį mes galime pasiekti. Kokias užduotis turėjom atlikti praeitame gyvenime. Ar turime naudotis praeito gyvenimo gyvenimiška, savirealizacijos patirtimi, ar turime pradėti naują veiklą. Kokia praeito gyvenimo lytis, aplinka, savybės.

PRIDEDAMAS KARMOS GRAFIKAS SU TRUMPU PAAIŠKINIMU, PVZ.: 

 

Siūlau pasirinkti Bazinę analizę, nes joje matote bendrą paveikslą, kaip karma atsispindi užduotyse. Dažniausiai žmogui pirmiausiai reikia stengits atidirbti karmą, ištaisyti praeito gyvenimo klaidas,  vėliau – siekti gyvenimo užduočių įvykdymo.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook