Finansų horoskopas5 out of 5
SKU: FH
5 out of 5 based on 4 customer ratings
(4 klientų atsiliepimai)

169.00

Kiekvienas žmogus yra individualus ir vienos teorijos, kaip pritraukti pinigus tikrai nėra. Kai pažinau būtent savo finansinę energiją: kokia ji, kokias savybes ji mėgsta, o ko nereiktų daryti, kur ir kaip geriau naudoti pinigus – jie tiesiog pradėjo patys eiti pas mane vis daugiau ir daugiau. Pasikelk savo finansinį lygį! Tavo analizės terminas: ±1 mėnesis.

Aprašymas

Finansų horoskopas tai viso jūsų asmeninio astrologinio žemėlapio analizė per finansinę prizmę. Visos planetos yra įvertinamos, kokį potencialą rodo gebėjimuose dirbti, uždirbti, valdyti, naudoti, leisti, gauti pinigus. Tai jūsų finansinis psichoportretas, ne charakterio. Tai padės jums geriau suprasti:

  • Kokios sritys ir veiksmai man gali lengviausiai atnešti finansinius srautus?
  • Kas efektyviausia finansams: leisti ar taupyti? Ar palankiau užsiimti vienu projektu, ar keliais?
  • Taip pat: kokių finansinių srautų galite turėti daugiausiai – palikimo, svetimo turto, asmeniškai uždirbtų, iš verslo ar iš kitų būdų? Kokias savybes skleisti, jog tai ateitų?
  • Ar įmanoma suderinti mano hobi, gebėjimus ir iš jų lengvai ir greitai užsidirbti?
  • Svarbiausia: nustatomos jūsų asmeninės savybės, sritys, veiksmai, kurie įtakoja produktyvų ir efektyvų jūsų finansinių srautų atėjimą ir išlaikymą.

Gimimo laikas yra būtinas.

Finansų analizė yra atsiunčiama į jūsų el. paštą ±1h ir 15min garso įrašo formatu.

Dėmesio: analizėje nekalbama apie profesijos parinkimą. Kalbama būtent apie materialų, praktinį potencialą, per kokias energijas Jums asmeniškai gali geriausiai “atkeliauti” pinigai. Jei norite daugiau savo individualaus charakterio, savybių, gebėjimų, gyvenimo pamokų apibūdinimo – tuomet rinkitės garso įrašo formatu pateikiamą Asmeninį horoskopą. Turite veikiantį verslą? Tuomet galite kreiptis dėl įmonės analizės.

Esu baigusi astrologų kvalifikacijos kėlimo kursą: Finansų astrologija.

 

 

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas: 5 iš 5
4 atsiliepimai
4 žv. 0 0 %
3 žv. 0 0 %
2 žv. 0 0 %
1 žv. 0 0 %

4 reviews for Finansų horoskopas

Pridėti atsiliepimą

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook