Rugpjūčio 5 – 11 horoskopas

2019 rugpjūčio 5by Samantha Zachh0

Bendra rupgjūčio įžvalga yra gana pozityvi, kas suteikia šį mėnesį patirti daugiau sėkmingumo ir efektyvumo potyrių. Išnaudokite jį kūrybai, meilei, vaikams, pramogoms. Būtent rugjpūčio 5 – 11 horoskopas taip pat pozityvus. Daugiausiai neša stiprias Liūtiškas energijas, kurios skleis didesnį norą pažinti ir parodyti save, gauti dėmesio, būti jo centre, gauti ryškių ir greitų potyrių.

Mėnulis

Per šią savaitę Mėnuliui keliaujant Svarstyklių, Skorpionio ir Šaulio ženkluose – emocijos gali būti permainingos. Pradžioje gali jausti daugiau ramybė, noras pasimėgauti aplinka, pajausti harmoniją, vėliau truputį gali įsivelti dirglumo jausmų, kurie bus sukelti iš aplinkos pokyčių. Savaitės gale emocijos vėl nurims ir gali atsirasti noras daugiau mąstyti, jausti, galbūt net keliauti, paskaityti knygą, paklausyti seminarų. Savaitgalį palanku plėsti savo pasaulėžiūrą mokantis, ar keliaujant.

Tendencija

Šią savaitę itin ryškios Liūtiškos savybės, todėl stenkitės palepinti savo. Gali jaustis stiprus vidinis noras gauti įvertinimų iš savo aplinkos. Gali norėtis daugiau būti su vaikais, pramogauti, eiti į pasimatymus, būti dėmesio centre, skleisti stiprų aktyvumą ir žaismingumą. Visa tai yra palanku šią savaitę. Pirmomis dienomis gali būti kokių netikėtų posūkių, tačiau vėliau jie netrukdys patirti Karališkas Liūto energijas. Stenkitės savaitę praleisti aktyviai, judėdami. Gali būti stiprus noras iškart visko. Bandykite daugiau pajausti savo vidinius jausmus, aistras. Būtent “Ko trokštu Aš?” Ne tiesiog noriu, o TROKŠTU. Šią savaitę aktyvūs veiksmai, nukreipti į jūsų asmeninius troškimus gali būti produktyvūs. Nepraleiskite šios savaitės veltui. Ji itin palanki kūrybai. Kurti tiek savo planus, norus, tiek dirbantiems kūrybinį darbą. Vidinių jausmų, sprendimų, norų gali būti labai daug.

Pamoka

Šios savaitės pamoka ir energetika:

Išgryninti savo asmeninius vidinius TROŠKIMUS ir įdėti materialių pastangų jų link. AŠ, Mano Troškimas, Mano sprendimas ir veiksmas to link.

Mėnulis be kurso

Apie mėnulio be kurso reikšmę galite pasiskatyti ČIA.

6.08.2019 10:36 – 6.08.2019 18:31
8.08.2019 17:58 – 8.08.2019 23:35
10.08.2019 22:50 – 11.08.2019 7:50

Šie laiko intervalai gali būti puikiai išnaudoti būtent SAVO TROŠKIMŲ analizavimui ramybėje, būnant su savimi.

Samantha Zachh

P.S. tai yra bendro pobūdžio informacija. Norėdami gauti išsamią asmeninę konsultaciją – registruokitės individualiai konsultacijai.

Rugpjūčio 5 - 11 horoskopas
Rugpjūčio 5 – 11 horoskopas

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook