Specialistų paslaugosEzoterinių paslaugų sąmoningi profesionalai

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2020/09/as-colibri-640x960.jpg

Samantha Zachh

SKORPIONAS
DVYNIAI

Profesionali astropsichologė-astrologė, numerologė, Zachh.lt įkūrėja, pozityviosios vakarų astrologijos skleidėja, INP psichoterapeutė, VU psichologijos studentė. Mano specializacija yra kiekvieno Žmogaus individualaus potencialo efektyvaus išnaudojimo ir gyvenimo produktyvumo skatinimas. Padedu giliai pažinti Jūsų asmenybę: stipriausios ir silpniausios savybės, gyvenimo pamokos, misija, pašaukimas, finansų potencialas, problemų priežasčių identifikavimas, verslo konsultacijos. Ypatingą dėmesį skiriu Vaiko asmenybės horoskopui. Taip pat bendrai žmogaus asmenybei. Astrologija – tavo sėkmės varikliukas. Praktikuoju tik Pozityviąją – asmenybės astrologiją.

Paulina

AVINAS
VĖŽYS

Aš Paulina, S. Zachh astrologijos mokinė – praktikė, šiuo keliu žengti pradedu kartu su mokytojos mentoryste. Savirealizacija – dominuojanti tema mano gyvenime. Astrologija, kai žvelgi į tai, kokios savybės pabrėžiamos horoskope, kokios temos vyrauja, tampa vienu iš įrankių perdėlioti prioritetus, suabejoti kai kuriais sprendimais, pasirinktais keliais, o kartais – padrąsinimas, kad eini ta kryptimi, kuria reikia. Būtent taip aš į ją ir žiūriu, be jokio magiško šleifo, o tiesiog kaip į kitą požiūrio kampą. Be astrologijos mokslų, esu lietuvių filologė, dar esu baigusi „Psichologijos akademiją“, „Eneagramos“ entuziastė, mokausi „Astropsichologijos“, po truputį ragauju „Human Design“ sistemą, esu knygelės vaikams „Vienaragis Mao“ autorė, o visą sielą ir širdį sutalpinu ir atiduodu rašydama, visa tai gyvena „FB“ paskyroje „Botyriūtė KALBA“ ir puslapyje www.botyriute.lt.

 

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2021/03/Nuotrauka-Paulina-640x853.jpeg
https://zachh.lt/wp-content/uploads/2021/03/ausra-taro-768x853.jpg

Aušra

JAUTIS
SKORPIONAS
Esu Aušra, mano meilė ezoterikai ir psichologijai mane atvedė į Taro pasaulį. Pamilau šią techniką ir gana greitai suvokiau, kad noriu pagyvinti šį metodą ir sugriauti mitus ir miglą, supančias Taro kortas. Taip, pradėjau savo kelionę į simbolių Pasaulį.

Jei manote, jog esate holistiškas, sąmoningas specialistas ir norėtumėte prisijungti prie Zachh.lt – susisiekite info@zachh.lt

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook