Asmenybės astrologinis portretas: Užimk savo kėdę5 out of 5
SKU: PAU
5 out of 5 based on 6 customer ratings
(6 klientų atsiliepimai)

49.00

Pažiūrėti kitu kampu: ne, ko noriu iš gyvenimo, o ko gyvenimas nori manęs. Astrologinis asmenybės žemėlapis sudaromas per ~14–18 dienų (raštu, pdf formatu).

Aprašymas

Asmenybės astrologinis portretas, kas tai? Asmeninio gimimo horoskopo esminiai dalykai užrašyti raštu.

Tai… mano asmenybės aprašymas? Taip. Tiksliau tai paveikslas to žmogaus, kokį tą dieną ir tą valandą, kai tu gimei, Žemei nutapė dangus.

Kokia čia magija? Jokia. Magijos čia jokios nėra, tai tiesiog galimybė į save pažvelgti kitu kampu.

5, kai kitas požiūrio kampas gali būti būtent tai, ko reikia:

  • sėdi patogiame fotelyje, bet kažkoks įkyrus balselis it musė viduje zvimbia: šitas fotelis fainas, bet jis ne man
  • nesupranti, ko iš tavęs reikalauja tas Prigimtini prisistatantis vidinis padaras
  • savirealizacijos svarba griežia pirmu smuiku, bet vis nežinai, kokia kryptimi judėti
  • lyg jauti, kad nori eiti ten, bet negali nuspręsti: kelti koją į tą sritį, rinktis tos krypties studijas ar visgi susilaikyti
  • kitaip tariant, jautiesi pasimetęs žmogutis, ieškantis savo kėdės

Sava kėdė yra skirta kiekvienam, tik ne visi ir ne iškart ją surandame. Būna paklystame tarp dalykų, kurių „reikia“ norėti; dalykų, kurių reikalauja ir tikisi iš mūsų; tarp kaukių, vaidmenų ir galiausiai nebežinome, ko nori ir kas tinka mūsų prigimčiai. Pažiūrėti kitu kampu: ne, ko aš noriu iš gyvenimo, o ko gyvenimas nori iš manęs. Taip. Galbūt tau yra skirta kieta taburetė, bet kai atsisėsi ant jos, jausiesi lyg soste karalius, vos pradėjus žengti tinkamu keliu, viskas stojasi į vietas.

O dabar prisistatysiu. Aš Paulina, S. Zachh astrologijos mokinė – praktikė, šiuo keliu žengti pradedu kartu su mokytojos mentoryste. Savirealizacija – dominuojanti tema mano gyvenime. Astrologija, kai žvelgi į tai, kokios savybės pabrėžiamos horoskope, kokios temos vyrauja, tampa vienu iš įrankių perdėlioti prioritetus, suabejoti kai kuriais sprendimais, pasirinktais keliais, o kartais – padrąsinimas, kad eini ta kryptimi, kuria reikia. Būtent taip aš į ją ir žiūriu, be jokio magiško šleifo, o tiesiog kaip į kitą požiūrio kampą.

Be astrologijos mokslų, esu lietuvių filologė, dar esu baigusi „Psichologijos akademiją“, „Eneagramos“ entuziastė, mokausi „Astropsichologijos“, po truputį ragauju „Human Design“ sistemą, esu knygelės vaikams „Vienaragis Mao“ autorė, o visą sielą ir širdį sutalpinu ir atiduodu rašydama, visa tai gyvena „Facebook“ paskyroje „Botyriūtė KALBA“ ir puslapyje www.botyriute.lt.

Jei mūsų akiniai, pro kuriuos žiūrime į pasaulį, sutampa, ieškokime kartu, kur slepiasi tavo kėdė. Mūsų vidus – geriausia navigacinė sistema, bet kartais ir jam reikia padėti – dirstelti į žemėlapį.

Astrologinis asmenybės žemėlapis sudaromas per ~14–18 dienų (raštu, pdf formatu).

KAIP ATRODO ANALIZĖ?

Asmenybės astrologinis portretas – pavyzdys

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas: 5 iš 5
6 atsiliepimai
4 žv. 0 0 %
3 žv. 0 0 %
2 žv. 0 0 %
1 žv. 0 0 %

6 reviews for Asmenybės astrologinis portretas: Užimk savo kėdę

Pridėti atsiliepimą

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook