3 svarbūs ženklai jūsų asmeniniame horoskope

2017 spalio 9by Samantha Zachh

 

Astrologija yra nuostabus ezoterikos mokslas, glaudžiai susijęs su psichologija. Jis padeda nustatyti asmenų psichologines savybes ir ne tik. Astrologija – puikus instrumentas norint ne tik pažinti save, bet taip pat pažinti mus supančius žmones. Kam tai reikalinga? Kad galėtume geriau suprasti aplinkinius, kodėl jie elgiasi vienaip ar kitaip. O svarbiausia – PRIIMTI kitus tokiais, kokie jie yra. Mano nuomone, nėra SVARBIAUSIO ženklo horoskope, nėra GERIAUSIO zodiako ženklo, nėra BLOGIAUSIO ir pan. Net ir asmeniniame gyvenime mes negalime teigti, jog pinigai mums svarbiausia, o viso kito gali nebūti. Šeima tik svarbu, o viso kito gali nebūti. Balansas PRIVALO išlikti. VISUR. Viskas yra svarbu. Iš detalių susideda visuma. Skiriasi tik proporcijos.

Šiandien norėčiau išskirti 3 ženklus horoskope: Ascendentas, Saulė ir Mėnulis. Tokia tvarka surašiau ne pagal svarbumą, o tokia išorinių faktorių seka. Daug kur minima, jog svarbiausias ženklas astrologijoje – Ascendentas, bet aš drįstu su tuo nesutikti. Sutinku – tai labai svarbu, tačiau nenuvertinu ir kitų  žemiau aprašytųjų. Manau visi jie yra lygiaverčiai, bet kur tau! Merkurijus! 1 namas, planetų susibūrimas vienoje vietoje, Jupiteris!… VISKAS yra svarbu… negaliu skirti pačio pačiausio… Taigi… pradedam nuo pradžių 🙂

Ascendentas horoskope

Tai dažnai vadinama “Kylanti Saulė”. Čia slypi tarsi potekstė: “Kažko neparodymas, kažkas slepiasi apačioje“. Tai jūsų KAUKĖ, po kuria jūs pasislepiate, kai tik susipažįstate su žmogumi. Tai aplinkinių žmonių pirmasis įspūdis apie jus, kuris tikrai neparodo, koks esate iš tikrųjų. Žinodami šį įspūdį galite lengviau suprasti, ką mano apie jus žmonės, kurie jus menkai pažįsta. Dažnai šią KAUKĘ mes turime tam, kad nuslėpti tikrąjį AŠ, apsaugoti jį. Gali pasitaikyti, jog ascendentas ryškiai pakeičia žmogaus savybes, tuomet žmogus linkęs gyventi su tam tikru šydu.. Taip pat šiek tiek lemia išvaizdą. Norint sužinoti savo ASC yra būtina žinoti tikslų gimimo laiką ir vietą!

Pvz.: jei ASC yra Avino ženkle, o Saulė Žuvyse – pirmas aplinkinių įspūdis bus apie jus, jog esate impulsyvus, energingas, užsidegantis. Tik su jumis pabendravus žmogus supras, jog esate jausmingas, emocingas žmogus…

Saulė horoskope

Saulė horoskope parodo, koks žmogus esate kai negalvojate “Kokiu būti?“, “Kaip elgtis?“, tai rodo koks jūs esate, kai būnate tiesiog SAVIMI. Saulės pozicija horoskope – jūsų tradiciškai žinomas zodiako ženklas. Gimėte Šaulio ženkle? Saulė buvo Šaulio ženkle.  Saulė – mūsų energijos šaltinis, mūsų vertybės. Žinote daug žmonių, kurie gimė po vienu ar kitu ženklu, tačiau visiškai nepanašūs į to ženklo charackteristikas? Taip yra todėl, jog esant daug planetų viename ženkle (ne Saulės), tas ženklas ryškiau pasireiškia žmogaus charakteryje, todėl svarbu matyti bendrą asmeninį horoskopą.

Pvz.: gimėte Jaučio ženkle: jums itin svarbu materialinė gerovė, praktiškumas, komfortas. Jei ASC būtų Jaučio ženkle, Saulė Žuvyse – kitiems atrodytų, jog jums tai svarbiausia, tačiau pažinę jus artimiau – suprastų, jog ištikrųjų jūsų vertybės yra emocijos, bendravimas ir t.t.

Mėnulis horoskope

Tai asmeninės savybės, kurios glūdi viduje. Jas pažinti leidžiate ne visiems žmonėms. Taip pat Mėnulis parodo jūsų pasąmonės įpročius. Tai vidinės moralės normos, įsitikinimai, reakcijos. Galima sakyti, jog per Saulės ženklą mes veikiame, per Mėnulio ženklą – reaguojame. Dažnai moterys mėgsta labiau “iškelti į paviršių”, t.y. parodyti kitiems savo Mėnulio ženklo savybes.

Pvz.: Jei Saulė Jautyje, o Mėnulis Skorpione – veikiate praktiškai, viską apskaičiuojant ir apsvarstant, tačiau viduje jums svarbu emocinis komfortas, veiksmo gilumas, prasmė.

NORITE SUŽINOTI SAVO 3 ŽENKLUS? TAI GALITE PADARYTI ČIA ĮVEDANT DATĄ SU GIMIMU LAIKU.

NORĖDAMI SUŽINOTI APIE KIEKVIENO ZODIAKO ŽENKLO CHARAKTERISTIKAS, SKAITYKITE ČIA: ZODIAKO ŽENKLAI

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook