Zodiako ženklų charakteristikos

2017 spalio 11by Samantha Zachh0

 

Visi žinome savo zodiako ženklą ir tam tikras bendras savybes apie jį. Čia plačiau galite pasiskaityti apie kiekvieną – Zodiako ženklų charakteristikos. Dažnai Žmogus gali būti “netipinis” Avinas, Jautis ar kitas ženklas. Taip yra todėl, jog galbūt kituose ženkluose yra daug planetų ir būtent kitas ženklas daugiausiai įtakoja. Tai galima sužinot sudarius savo Asmeninį Gimimo Horoskopą. Jei savo horoskope matote tam tikrą zodiako ženklą – ieškokite tame ženkle tų savybių, už ką atsakinga tam tikra pozicija.

Pvz.: Saulė – žmogaus veikimas, buvimas savimi; ASC – kaip atrodome aplinkiniams; Mėnulis – ieškome vidinių įpročių, vertybių; Merkurijus – kaip bendraujame, mokomės ir t.t. Plačiau apie ASC, Saulę ir Mėnulį – 3 svarbūs ženklai horoskope.

AVINAS

Valdančioji planeta – MARSAS. Stichija – UGNIS.

Stiprybės: drąsus, ryžtingas, pasitikintis saivimi, entuziastingas, optimistiškas, sąžiningas, aistringas.

Silpnybės: nekantrus, priklausantis nuo nuotaikų, impulsyvus, agresyvus.

Patinka: patogūs drabužiai, vadovo vaidmenys, fiziniai iššūkiai, individualios sporto šakos.

Nepatinka: lėtumas, vėlavimas, darbo rutina, kuri neišnaudoja jo talentų.

Tai pirmasis zodiako ženklas, todėl Avinas visada pasižymi energinga ir neramia “pradžia”. Jie nuolat siekia dinamiškumo, greitumo ir konkurencingumo. Visada pirmauja visur – nuo darbo iki socialinių susitikimų. Dėka valdančiosios planetos Marso ir tai, kad ji priklauso ugnies elementui (kaip Liūtas ir Šaulys) – Avinas yra vienas aktyviausių zodiako ženklų. Jie savo pobūdžiu imasi veikti visuomet, kartais prieš tai net nepagalvodami. Marso padedami, jie nuolat nori visko, kas nauja, pažangu, tačiau greitai praranda ūpą, pasiekę kulmi­nacinį tašką. Tuomet mielai palieka kitiems užbaigti darbus, o patys pasineria į naują sferą. Jie tarsi “uždegėjai”.

Saulė suteikia jiems puikių organizacinių įgūdžių, taigi jūs retai susipažinsite su Avinais, kurie negali vienu metu daryti ir pabaigti net kelis darbus! Gimusių po šiuo ženklu asmenybių uždavinys – kovoti už savo tikslus, išmokti bendravimo ir komandino darbo.

Avinas reguliuoja žmogaus kūne: galvą, veidą. Jie tarsi tikrąja šio žodžio prasme veda ir uždega visus kaip tikra “galva ir veidas”. Avinai yra natūraliai drąsūs ir retai bijo teismo ir rizikos. Jie turi jaunatvišką jėgą ir energiją, neatsižvelgiant į jų amžių ir greitai atlieka tam tikras užduotis. Žmonės – Avinai yra kieti sau ir kitiems, jei tai susiję su judėjimu į priekį. Jie turi choleriko temperamentą, dažnai staigiai užsiplieskia. Geriausias bruožas: jei jie mato, kad yra neteisūs, taikiai ištiesia priešininkui ranką. Jie mielai užmezga draugystes ir daro tai, ką geriausiai sugeba.

Kiekvienas žmogus – Avinas veržiasi į tikslą, nepaisy­damas nuostolių. Toks elgesys nebūtinai susilaukia kolegų pritarimo, ypač kai jie pajunta įkyrų brovimąsi. Avinui svarbu energija, emocijos, aistros, energingumas. Vyras – Avinas myli tiesą, nors ir kaip grubiai ji būtų išsakyta. Taip pat jis mėgsta punktualumą.

Jo nekantrumas daug ką sužlugdo, jo narsumas lei­džia pažinti pavojus, kurie tyko gyvenimo kelyje, tuomet kai jau yra per vėlu. Žmogus – Avinas nori galva pramušti sieną ir negalvoja apie gumbus, kuriuos gaus. Jis yra ūmus ir greitai supyksta dėl mažiausio nieko. Kadangi jis greitai pamato neigiamus dalykus, įniršis dėl savo klaidingo elgesio tampa didesnis už įniršį ant prieši­ninko. Tai atima daug nervų. Jis turėtų išmokti susivaldyti. Bet kuris tikras Avinas tai gali? Smarkus, staigus, karštas, pašėlęs, padūkęs, audringas, aistringas. Kas gali iškasti duobę tvirtam, atspariam ir ištvermingam Avinui?

Žmogus – Avinas yra dinamiškas tipas, kuriam tikrai nereikia galvoti apie savo sveikatą, ypač, kad kiekvieną laisvą minutę jį traukia į gamtą. Čia jis randa užsiėmimą kūnui: mielai keliauja, taip pat mėgsta pabėgioti miške, judėti, sportuoti. Moterys, gimusios po šiuo ženklu, mielai užsiima joga. Ir kitose srityse Marsas suteikia savo globotiniui pasitikėjimo savimi ir energijos, išsikovoti pripažinimą.

Du žodžiai apie Aviną – IMPULSYVUMAS, AISTRA.

JAUTIS

Valdančioji planeta – VENERA. Stichija – ŽEMĖ.

Stiprybės: patikimas, kantrus, praktiškas, atsidavęs, atsakingas, stabilus.

Silpnybės: atkaklus, “apsėstas”, nelinkęs į kompromisus.

Patinka: skanus maistas, kokybiški drabužiai, darbas rankomis, viskas – kas materialu, žemiška.

Nepatinka: staigios permainos, komplikacijos, bet kokios rūšies nesaugumas, sintetiniai audiniai.

Jautį galima apibūdinti vienu žodžiu – PRAKTIŠKUMAS. Tai turi būti visur ir visada. Jautis yra ženklas, kuris derina darbo vaisius. Jie mano, kad visada svarbu meilė ir grožis, dėmesys į materialųjį pasaulį, fizinius malonumus. Žmonės, gimę Jaučio ženkle (Saulė Jautyje), yra jausmingi ir taktiški, atsižvelgiant į svarbiausius visus jutimo pojūčius. Stabilūs ir konservatyvūs – vienas patikimiausių zodiako ženklų, pasirengusių ištverti ir laikytis jų pasirinkimo, kol jie nepasieks asmeninio malonumo, tikslo.

Jautis yra Žemės ženklas (kaip ir Mergelė, Ožiaragis), ir turi galimybę pamatyti dalykus iš pagrįstos, praktinės ir realios perspektyvos. Jiems yra lengva užsidirbti pinigų ir gali laisvai likti tuose pačiuose projektuose ar darbuose ilgą laiką, atvirkščiai nei Avinas. Tai daro juos puikiais darbuotojais, ilgalaikiais draugais ir partneriais. Jis neskraido padebesiais: Jautis tvirtai stovi ant žemės abiejomis kojomis. Jam geriau žvirblis rankoje negu briedis girioje. Jis vertina tvirtą poziciją. Lemiamu momentu tai praverčia. Profesijoje jis mieliau nori būti pavyzdžiu, jam nereikia įžūliai skintis kelio.

Jaučio valdančioji planeta yra Venera – meilės planeta, atrakcija, grožis, pasitenkinimas, kūrybiškumas ir dėkingumas. Jie vertina patogumą ir mėgsta gerai pavalgyti, taip pat vertina ir dvasinį peną. Jie nori gyventi taikiai. Bet kas juos supykins, pažins jų naktinės sielos nesklandumus: jie gali užsipulti, atakuoti, nepaisy­dami padarinių, kiekvieną, kuris, jų manymu, pasielgė neteisingai. Vis dėlto, nesvarbu, koks yra jų galimas emocinis iššūkis, šie asmenys gali bet kokioje chaotiškoje ir nesveikoje situacijoje pateikti praktinį proto balsą. Žmogus – Jautis turi kantrybės kiekvieną pradėtą darbą padaryti gerai iki galo. Kiek laiko tai užtruks, neturi jokios reikšmės.

Jie yra ištikimi ir nemėgsta staigių pokyčių. Stiprios, tvirtos natūros Jaučius sunku sugniuždyti ar sužlugdyti. Ligos gresia pirmiausiai kaklo, gerklės srityje ir pečiuose. Jautis yra tam tikra prasme ištvermingiausias, pastoviausias kitų Zodiako ženklų tarpe.

Vyras – Jautis pats gali kantriai ir ištvermingai susido­roti su sunkiausia užduotimi. Jis ilgai svarsto ir rizikuoja tik tuomet, kai yra tikras, kad jo įsijungimas nebus veltui. Jis turi gerą uoslę pinigams ir tvirtoms vertybėms. Jo ištikimybė visiems žinoma. Pasitikėjimas daro jam garbę. Vertinamas jo sveikas žmogaus protas ir praktiš­kas suvokimas. Jis atrodo tarsi flegmatikas, tačiau tai visai kas kita: žmogus, kuris žino, ko nori. Ir todėl jis pasiekia daug daugiau negu kokie nutrūktgalviai, pamirštantys laiku apsaugoti savo sėkmę, kaip pvz Avinas.

Du žodžiai apie Jautį – PRAKTIŠKUMAS, STABILUMAS.

DVYNIAI

Valdančioji planeta – MERKURIJUS. Stichija – ORAS.

Stiprybės: švelnus, įdomus, prisitaikantis, gebėjimas greitai mokytis ir keistis idėjomis.

Silpnybės: nervingas, nenuoseklus, neryžtingas.

Patinka: muzika, knygos, žurnalai, pokalbiai su beveik kiekvienu, trumpos kelionės po miestą.

Nepatinka: būti vienišiems, pasikartojimai ir įprastumas.

Neveltui šis ženklas vaizduojamas ir pavadintas Dvyniai. Juose yra dvi skirtingos asmenybės ir jūs niekada nebūsite tikri, su kuria dabar bendraujate. Viena veržiasi į priekį be jokio sąžinės graužimo, jei kalbama apie asmeninę sėkmę, o kita įtraukia į žaidimą moralinius principus ir kartais uždelsia tai, kas sėkmingai prasideda. Dvigubas Dvynių ženklas rodo aukštumas ir gelmes. Po juo gimęs gali kartais skraidyti krykštaudamas padebesiais, o kartais būti mirtinai nusiminęs. Dažnai svarbūs sprendimai iššaunami kaip iš pistoleto, bet taip pat greitai gali būti vėl atšaukti ar paversti priešingybe.

Dvynių ženklas priklauso oro elementui, (kaip ir Svarstyklės, Vandenis), ir tai susieja jį su visais proto aspektais. Jį valdo Merkurijus, planeta, kuri atstovauja bendravimo, rašymo ir judėjimo aspektus. Žmonės, gimę šuo ženklu, dažnai jaučia, kad trūksta jų kitos pusės, todėl jie amžinai ieško naujų draugų, mentorių, kolegų ir žmonių, su kuriais gali pakalbėti. Lemiamomis gyvenimo akimirkomis gimę po oro stichijos ženklu leidžia kalbėti širdžiai, net jei tai prieštarauja protui. Jų pažadai ir ketinimai ar sumany­ mai yra rimti, tačiau ne visada jų laikomasi. Nereikia dėl to jiems priekaištauti, o geriau galvoti apie tai, kad klysti – žmogiška. Kas čia kaltas, kad šitame greitai bė­ gančiame gyvenime kažkas atsitinka ir priverčia pakeisti kursą?

Atviras protas daro juos puikiais menininkais, ypač rašytojais ir žurnalistais, o jų įgūdžiai ir lankstumas suteikia jiems galimybę šviesti prekybos, vairavimo ir komandinio sporto metu. Tai universalus, smalsus, įdomus, mylintis ženklas, norintis patirti viską pasaulyje. Tai daro jų charakterį įkvepiantį ir niekada nenuobodų. Jis gali valandų valandas keliauti, kad suži­notų ką nors naujo. Jis ilgai neišbūna vienoje vietoje. Nepaisant Dvynių būdo prieštaringumo, negalima įtarti blogų ketinimų – susipina keliai, kuriais jis ieško sėkmės bet kuria kaina. Jis geras kolega, kuris padeda kitiems, kur tik gali

Žmonės – Dvyniai be atvangos eina per pasaulį links­ mindamiesi, juokaudami, išdykaudami. Jie turi tiek daug interesų, kad labai sunkiai gali susikoncentruoti ties viena tema. Jų būdas dažnai lieka tik paviršiuje, per daug giliai jie nekasa. Jausmai kaitaliojasi kartu su elegantiškomis nuotaikomis, nuo to kenčia jų pačių ir aplinkinių nervai. Šalia viso dėmesio, kurį jie gali parodyti kitiems, tikrovėje jie yra nepa­taisomi egoistai, net jei ir meistriškai savo pridengia Mes. Jų smalsumas leidžia priimti ir paskalas, tauškalus ir plepalus, o vėliau tam tikromis aplinkybėmis ir toliau paskleisti. Sakydami netiesą, jie užmaskuoja ją taip sumaniai ir apsukriai, jog melu patiki ne tik aplinkiniai, bet galiausiai ir jie patys patiki tuo, ką pasakoja.

Žmonės – Dvyniai yra įvairiapusiškai įdomūs ir inteli­gentiški. Jie turi dvasinį horizontą, kuris visose gyvenimo sitacijose pasiekia tinkamą bangos ilgį. Jie yra toleran­tiški ir nepavydi kitam sėkmės. Jų dviguba natūra mirgu­liuoja visomis vaivorykštės spalvomis, tuo jie ir yra įdomūs. Jie yra labai komunikabilūs, diskusijos – jiems duona kasdieninė. Esant galimybei jie nevengia jokio ginčo, bet daro tai meistriškai vietoj to, kad užbaigti jį. Nepaisant dažnai jų kaprizingo, nepastovaus, permainingo būdo, jie yra apsigimę tarpininkai sunkiose bylose, teismo procesuose. Jie nekenčia fanatizmo ir norėtų verčiau perkelti priešingumus ir kontrastus į dvasinę sritį. Žmonės – Dvyniai su malonumu juokiasi. Jų nuošir­dumas, mielumas vertinamas visur. Jie mėgsta veiklumą, aktyvumą, energingumą ir mėgsta pakalbėti. Bet jei kalba, tai kalba pagrįstai realiai.

Du žodžiai apie Dvynius – LAISVĖ, NAUJOVĖS.

VĖŽYS

Valdančioji planeta – MĖNULIS. Stichija – VANDUO.

Stiprybės: tvirtas, labai išradingas, ištikimas, emocionalus, simpatiškas, įtikinamas.

Silpnybės: įtakojamas nuotaikos, pesimistiškas, įtarus, lengva manipuliuoti, nesaugus.

Patinka: menas, namuose vykstantys pomėgiai, atsipalaidavimas vandenyje, pagalba artimiesiems.

Nepatinka: svetimi, bet kokia kritika savo mamai, asmeninio gyvenimo atskleidimas.

Giliai intuityvus ir sentimentalus Vėžys gali būti vienas iš sudėtingiausių zodiako ženklų. Jie yra labai emocingi, jautrūs ir rūpestingai rūpinasi šeimos ir jų namų klausimais. Šeima ir artimieji jiems šventas dalykas. Vėžio ženklas priklauso vandens elementui, (kaip ir Skorpionas, Žuvys). Vadovaudamiesi emocijomis ir savo širdimi, jie gali būti sunkiai susipainioję su aplinkiniu pasauliu.

Savarankiškumo siekimas dar ilgai siejasi su noru pasilikti mamos glėbyje. Kaip Dvyniai, taip ir Vėžys dažnai net ir suaugęs išlaiko vaikiškus bruožus, ryšiai su motina lieka tampresni negu kitų Zodiako ženklų. Šią būdo savybę – saugumo siekimą – dar labiau sustiprina lėta ir tvirta vandens elemento prigimtis. Dėl to Vėžiui reikalingi šarvai. Po jais slepiasi gležnas daigelis, ypač jautri ir romantiška būtybė.

Kaip ir Žuvys, Vėžys yra pats jausmingiausias Zodiako ženklas. Visas pasaulis jam yra svarbus tik tiek, kiek gali sužadinti vaizdinius ir atitikti jo svajonių siekimą. Todėl Vėžiui būdinga labai išvystyta vaizduotė ir intuicija. Jei jis daugiau atsigręžęs į save, yra “naminis tipas”, tai dažnai virsta uždaru, nors ir suprantamu kitiems, tačiau išlaikančiu atstumą, atrodytų, šaltu svajotoju. Kraštutiniu atveju tai būna keistuoliai atsiskyrėliai. Labiau į ekstravertiškumą linkęs Vėžys ieško nuotykių bei pokyčių, jis nenori gyventi vien savo svajonėse, bet siekia jų išsipildymo, kartu įtraukdamas ir kitus žmones. Jis gali tapti įdomiu pašnekovu, sugebančiu aplinkiniams perteikti savo pilną fantazijų, pasakų motyvais nuspalvintą gyvenimo pusę. Kartu jis sugeba įsijausti ir prisitaikyti. Tačiau kyla pavojus, jog gali būti prarastas pagrindas po kojomis, pamirštas žemiškumas ir praktiškosios būtinybės.

Jiems lengva daryti įtaką, net jei jie ir bando užsidaryti savo pasaulyje. Kaip vaikai, jie neturi pakankamai įveikimo ir gynimo mechanizmų išoriniam pasauliui. Kai gyvenime trūksta kantrybės ir meilės, pasireikš nuotaikų svyravimai, savanaudiškumas ar net manipuliavimas. Kai jie yra ramūs savo gyvenimo pasirinkimais, Vėžio atstovai bus laimingi ir turtingi, kai yra apsupti mylinčios šeimos ir harmonijos savo namuose.

Vėžio žmonės yra visada geraširdžiai ir visuomet pasiruošę padėti. Jie yra šiek tiek egoistški, tačiau už tuos, kurie juos myli ir paiso švelnių jausmų – eina per ugnį ir vandenį. Jie moka išklausyti, bet to paties reikalauja ir iš aplinkinių, su kuriais gyvena. Puikiai moka paguosti. Jie turi nedaug draugų, nes jiems svarbu emocinis ryšys. Jaukūs namai Vėžiui yra tarsi dar pagrindinis pasaulis. Kadangi daug “kapstosi” savo emocijose, todėl gali puikiai išmanyti žmogaus psichologiją.

Vėžiai gali būti kaprizingi, užgaidūs. Moka susipykti net su pačiu geriausiu draugu, kai yra stipriai pažeidžiamas jo vidinis jausmų pasaulis. Užsidarymas jame yra dažnas reiškinys. Labai nemėgsta kritikos, nors kitus kritikuoja noriai. Dažnai linkę į depresijas. Dažnai prisiriša prie daiktų, vietų, vėl gi prisirišimas yra emocionalus.

Du žodžiai apie Vėžį – NAMAI ir ARTIMIEJI.

LIŪTAS

Valdančioji planeta – SAULĖ. Stichija – UGNIS.

Stiprybės: kūrybingas, aistringas, dosnus, nuoširdus, linksmas, juokingas.

Silpnybės: arogantiškas, užsispyręs, nori pasirodyti, tingūs, nelankstūs.

Patinka: teatras, atostogos, kai juo žavisi, brangūs daiktai, smagiai leisti laiką su draugais.

Nepatinka: kai jį ignoruoja, susidurti su sunkia realybe, kai nėra pripažįstamas, kaip “karalius” ar “karalienė”.

Saulės globotiniais negalima nesižavėti. Jie nuo pat mažens yra jau asmenybės, jų laikysena “karališka”. Jie išsiskiria kiekvienoje draugijoje. O jei taip nėra, jie stengiasi atkreipti į save dėmesį. Jų tipas yra populiarus. Liūtai gali – taip pat ir per­keltine prasme – daug ką sutvarkyti, kas kitiems atrodo beviltiškai žlugę. Be to, jie savo manieringumui, maivymuisi suteikia intuicijos, nuovokos, kurios taip trokšta šio pasaulio didieji. Jie būna skatinami ir labai giriami, kol patys nutupia ant viršininko kėdės.

Liūtas yra apsigimęs revoliucionierius. Jam svarbu statusas, valdžia, pagyrimai, nuopelnai. Mėgsta būti dėmesio centre. Nori būti įvertintas, pagirtas. Nelabai prisiimama atsakomybė už save ir kitus, bet labiau išvystytas išdidumas ir savigarbos jausmas. Vien jau dėl to fakto, kad jis yra, dėl savo savitumo, Liūtas – jaunuolis, – trokšta pagarbos ir gėrėjimosi juo. Kadangi jis yra labai žavus, paprastai nebūna sunku atsidurti dėmesio centre. Aplinkiniams tuomet jis kilniaširdiškai dėkingas ir palankus. Bet, o varge, jei Liūtas nebus gerbiamas! Tuomet kiekvienas pajus jo įžeistą tuštybę, netgi pykčio priepuolius. Visi kiti žmonės pirmiausia turi jį garbinti ir pataikauti. Partnerius taip pat dažnai renkasi pagal tai, ar jie skatina kitus žmones garbinti Liūtą. Nors tai rūpestingas ir ištikimas Zodiako ženklas, tačiau nėra sutvertas tikrai užuojautai, nes, deja, visuomet viršų ima jo paties asmenybės svarba.

Liūto stiprumas – tai jo optimistinis tikėjimas savimi, ryžtingumas, o silpnybės – paviršutiniškumas ir didžiavimasis savimi. Jis nusprendžia, jog sutvertas didesniems planams ir žygiams, o rūpintis kasdienybės “smulkmenomis” ramiai palieka kitiems. Be to, Liūtas sunkiai išgyvena kritiką.

Liūtas yra malonus, žavingas, dosnus ir kilnios širdies. Jis praleidžia pro pirštus kitų klaidas, kai jų nepastebi patys klystantys. Jis yra ryžtingas ir plėšosi kaip laukinis, kuomet mato prieš akis tikslą. Jis neslepia savo žinių, nuopelnų, talentų, kitaip tariant, nemiršta iš kuklumo, bet jis leidžia ir kitiems gyventi po saule kartu su juo. Žmonės – Liūtai yra patys geriausi draugai ir kolegos. Jie niekada neužmirš to, kuris jiems padarė paslaugą. Tai yra asmenybės, vertos pagarbos. Jų energijos negali­ ma palaužti. Aukštesnį lygį gyvenime jie pasiekia savo energijos, aktyvumo ir ištvermės dėka. Pasitikėjimas savimi ir drąsa padeda jiems susigaudyti sudėtingose situacijose. Jų draugišką būdą mėgsta visi.

Niekada nereikia jam net užsiminti, kad jis turi silpnybių, jis nesitvers pykčiu ir norės šmeižiką sulyginti su žeme. Žmogus-Liūtas dažnai nusiteikęs sau labai palankiai ir gali sureaguoti arogantiškai. „Aš” jam yra viskas, tik suaugę patyrę Liūtai moka pasakyti „Mes”. Jie yra išlaidus, nes nori visuomet būti aukštumoje. Jų tuštybė pralenkia jų laikiną išdidumą. Jie gali būti tikri cinikai, jei mato, kad juos puola. Perdėm dažnai jie neleidžia atverti burnos kitam, nes labiausiai mėgsta klausytis savęs.

Du žodžiai apie Liūtą – KARALIUS ir KARALIUS 🙂

MERGELĖ

Valdančioji planeta – MERKURIJUS. Stichiija – ŽEMĖ.

Stiprybės: lojalus, analitinis mąstymas, geras, darbštus, praktiškas.

Silpnybės: drovus, nerimaujantis, pernelyg kritiškas sau ir kitiems, pedantiškumas.

Patinka: gyvūnai, sveikas maistas, knygos, gamta, švara.

Nepatinka: šiurkštumo, prašyti pagalbos.

Žmogaus gyvenime tai yra laikas, kai reikia surimtėti, prisiimti atsakomybę už save ir kitus. Pirmiausia tai liečia visai kasdieniškus dalykus: reikia išmokti sveikai maitintis, rūpintis savo sveikata, drabužiais, tvarka namuose. Galų gale uždirbti pinigus ir atsistoti ant savo kojų. Šie visi reikalai ir yra suaugusios Mergelės rūpesčių centre.

Žmonės, gimę šiuo metu, yra stipriai susiję su žeme ir realistai, kurie visada iš naujo paklūsta brendimo procesui. Jie yra smalsūs, nes nori kelti savo kvalifikaciją. Jie yra pareigingi ir pasiruošę padėti, bet dažnai pedantiškai, labai tiksliai. Net dulkelė ant grindų gali jiems sukliudyti. Kritikuodami jie tampa nemieli dauge­ liui žmonių. Jei kritika skirta jiems, tuomet ji – pagrindas apmąstymams. Jų žvalus protas visada ieško geriausio kelio, sprendimo, padedančio išsilaikyti gyvenime.

Jei jau Mergelės ką nors pradėjo, tai pabaigia iki galo. Nebaigti darbai jam yra siaubas. Tai patinka jo virši­ninkui, juo labiau, kad jis ir kolegas išjudina, kai šie, jo manymu, pradeda simuliuoti. Mergelės žmogus turi visiškai realistinį požiūrį į pinigus. Jei leistum jam pasirinkti tarp paaukštinimo pareigose ir algos pakėlimo, tai, be abejo, jis pasirinktų antrąjį pasiūlymą. Galiausiai – sakytų jis pats sau – kam reikalingas titulas, jei trūksta pinigų? Jis pageidauja apmokėjimo pagal darbą, ir labai prašom, virš tarifo!  Visos profesijos, kur reikia aštraus proto ir tikslumo, labai tinka Mergelei.

Mergelės žmonės yra inteligentiški. Jie nori visuomet viską išsiaiškinti iki galo. Akylai stebi ir daro savo išvadas, dažniausiai nepripažindami jokios kritikos. Visko imasi apgalvotai ir santūriai, viską sudelioja “į stalčiukus”, remiantis logika. Patys logiškai ir teisingai anali­zuoja sudėtingas problemas. Pasitiki tik savo jėgomis. Jų visas mąstymas nukreip­tas į sėkmę. Azartiniai lošimai, loterijos prieštarauja jų natūrai. Mergelės žmonės visose gyvenimiškose situacijose pasisako už tiesumą ir atvirumą bei atsižvelgia į smulkmenas. Planus, kurie jiems atrodo teisingi, jie įgyvendins, nors susilauktų prieštaravimų. Jie turi nuojautą, kaip be didelių lėšų praturtėti.

Aistra kritikuoti leidžia manyti, kad žmonės – Mergelės yra nepataisomi priekabiautojai. Jų protas dirba kartais perdėtai aštriai ir randa silpnų vietų ten, kur jų iš tikrųjų visai nėra. Jei jis kartais apsigauna ar nusikalba, vengia sunkumų ir atsakomybę palieka kitiems. Kai kas nekenčia Mergelės žmonių dėl jų begalinio pedantiškumo. Finansinis santūrumas dažnai aiškinamas kaip šykštumas. Jų šaltas dalykiškumas, taip pat ir asmeniniame gyvenime, trikdo, glumina žmones, kurie juos myli.

Du žodžiai apie Mergelę – LOGINIS, SKIRSTYMAS.

SVARSTYKLĖS

Valdančioji planeta – VENERA. Stichija – ORAS.

Stiprybės: kooperatyvus, diplomatiškas, malonus, sąžiningas, socialus.

Silpnybės: neapsisprendęs, vengia konfrontacijos, gali būti apgautas, gaili savęs.

Patinka: harmonija, švelnumas, dalintis su kitais, gamta.

Nepatinka: smurtas, neteisybė,

Po Svarstyklių ženklu gimę žmonės turi daug iš gamtos vyksmo, formavimosi ir praėjimo, praslinkimo ritmo: jie nori išlaikyti pusiausvyrą bet kokia kaina, net jei kartais jie ir pakrypsta labiau į vieną ar į kitą pusę; jie gali kurti, dirbti, bet taip pat vienodai ir tinginiauti. Jie tarsi jaunas vynas visą laiką bręsta, o tas procesas gali juos vesti per kalvas ir bedugnes. Jie turi linksmumo ir geros nuotaikos. Jų ženklas yra Svarstyklės, kurių lėkštelės nusvyra tai į vieną tai į kitą pusę. Retai jos būna pusiausvyroje; taip galima apibūdinti ir žmonių, gimusių po šiuo ženklu, charakterį.

Kitiems pasiaukoti jis nenori, taigi nuolatos svyruoja tarp savų interesų ir dėmesio kitam, visada stengdamasis išlaikyti lygsvarą. Dažnai jis tarsi sėdi vienu metu ant dviejų kėdžių ir negali apsispręsti, kaip pasielgti. Svarstyklių stiprybė yra komunikabilumas ir pasiruošimas eiti į kompromisus. Per didelis vienašališkumas gali būti jų silpna vieta. Tuomet Svarstyklės vengia labai ilgai trunkančių ryšių ir vis ieško naujų simpatijų bei pripažinimo. Kad atliktų visas jai priklausančias užduotis, Svarstyklės atranda vidurį, tampa paviršutiniškos ir stengiasi atsisakyti sunkumų. Meilėje šis ženklas švelnus, truputėlį santūrus partneris, daug reikšmės teikiantis subtiliam skoniui bei kultūringumui. Svarstyklės nėra labai aistringos, tačiau draugiškos ir malonios.

Žmonės – Svarstyklės ilgai dvejoja, kol pasiryžta. Jie atideda sprendimą ilgesniam laikui, tikėdamiesi, jog viskas susitvarkys savaime. Joks Svarstyklių žmogus nedirba pagal programą. Jei darbas stovi, tegul stovi – ateis diena ir darbas bus baig­ tas. Jei šito padaryti nepavyksta, visuomet yra išeitis – tai, kas nebaigta, galima išmesti Į šiukšlių dėžę.

Svarstyklių žmonės yra dvasingi ir inteligentiški. Jie bando užgniaužti kiekvieną ginčą pačioje pradžioje, arba ginčysis tuomet, jei matys, kad kitas žmogus per daug įsitikinęs savo nuomone. Esant skirtingoms nuomonėms, jie stengiasi išklausyti abi puses. Teisingą protą dažniausiai pranoksta jų žavesys ir draugiškumas. Svarstyklių žmogus tik tuomet kovoja, kuomet yra visiškai įsitikinęs savo pergale. Jis niekuomet nesilaikys fanatiškai savo požiūrio, jei jį įtikinsi, kad kitas yra geresnis. Jo optimizmas užkrečia kitus. Jo linksmumas eina iš vidaus. Vertinamas jo elgesys, pakilus entuzias­tingas būdas, jautrumas, imlumas įspūdžiams, padoru­mas, geras tonas, manieros.

Svarstyklių žmonės su neigiama konsteliacija (neigiami aspektai horoskope) yra išdidūs, pasipūtę, paviršutiniški ir lengvabūdžiai. Jie reaguoja perdėtai jautriai ir žino tik savąjį „Aš”. Kai trūksta žinių, jie tuščiažodžiauja. Jiems labai patinka kalbėti ir klausyti savęs. Jie stengiasi visur, kur tik galima, tarti paskutinį žodį. Klausytis jie nemoka. Jų gašlumas, geidulingumas, aistringumas, kūniš­kumas kartais atrodo amoraliai. Jie vengia atsakomybės ir išsisukinėja nuo sprendimų. Savo netikrumą jie bando paslėpti po šaunumu, ryžtu ir energija. Jie bando pasi­ naudoti kitų darbu, o po to viską pateikti taip, lyg tai būtų jų pačių darbo rezultatas.

Du žodžiai apie Svarstykles: NEAPSISPRENDIMAS, ATSVARA.

SKORPIONAS

Valdančioji planeta: MARSAS, PLUTONAS. Stichija – VANDUO.

Stiprybės: išradingas, drąsus, aistringas, užsispyręs, tikras draugas.

Silpnybės: įtarus, pavydus, paslaptingas, žiaurus.

Patinka: tiesa, faktai, būti teisiu, ilgalaikiai draugai, erzinimas, didelė aistra.

Nepatinka: nesąžiningumas, paslapčių atskleidimas, pasyvūs žmonės.

Skorpionai mėgsta kovą; tai Marso, kuris šalia Pluto­no yra jų regentas. Išoriškai jie atrodo vsuomet ramūs ir šaltakraujiški, bet viduje slepiasi stipriai kunkuliuojantis vulkanas. Jie turi stebėtinos savitvardos ir pasitikėjimo savimi. Tačiau kartais prasiveržia jėga, tuomet jie gali viską sulyginti su žeme, kas tik trukdys jų kelyje. Arba jie tai padarys kitokiais būdais, nes kiekvienas šio ženklo tipas turi nuodingą geluonį, kaip ir jų ženklo gyvūnas.

Skorpiono pasaulis nėra kupinas grožio ir harmonijos, greičiau tai grėsminga aplinka, šaukianti į kovą. Priešingai nei Svarstyklėms, Skorpionui pažįstama ir nematomoji, griaunančioji pasaulio jėga. Tas žinojimas suteikia jam ypatingą dvasinę galią, kurią Skorpionas gali panaudoti tiek geriems, tiek blogiems tikslams. Šis Zodiako ženklas kompromisų nepripažįsta, tai – kraštutinumų žmogus, jokiais būdais nevengiantis konfliktų, greičiau jau ieškantis jų. Tai kartu ir jo stiprybė, ir silpnumas, nes išsiaiškinus padėtį, sunkumus galima nugalėti. Iš kitos pusės perdėtas problemų ieškojimas gali pačiam Skorpionui, tiek jį supantiems žmonėms gerokai apkartinti gyvenimą.

Žmonės – Skorpionai neužmiršta tų, kurie bent kartą jiems padarė gera. Bendrauti su Skorpionu yra sunku. Jis linksta į ginčus, greitai tampa ciniškas ir nesukalbamas. Dėl savo šių neigiamų charakterio bruožų labai kenčia jis pats. Iš visų Zodiako ženklų – tai idealiausias meilužis ar mylimasis, nes Skorpionas yra pats aistringiausias.

Jei žmogui – Skorpionui kas nors nepatinka, jis gali nedvejodamas tuo atsikratyti. Dažnai jie tiesiog JAUČIA, kodėl nori ar nenori, kodėl reikia ar nereikia. Jie sunkiai gali paaiškinti kodėl, tiesiog jaučia ir tiek. Savo jausmais LABAI vadovaujasi. Skorpionai turi “žudantį” žvilgsnį.. Dažnai vien iš žvilgsnio galima nuspėti, kad šis žmogus gimęs Skorpiono ženkle.

Skorpiono žmonės turi labai stiprią valią. Emocingi, jausmingi ir veržlūs. Ištvermingai siekia savo tikslo ir leidžia laiką, panaudodami visą savyje slypinčią energiją. Ambicijos užslėptos, bet gali nuversti kalnus. Kritiškai nusiteikę juos supančio pasaulio atžvilgiu, greitai pastebi klaidas. Jų devizas yra absoliutus sąžiningumas, dorumas, atvirumas ir garbingumas. Gali instinktyviai nustatyti, kur slypi problemos ir jas savo jėgomis išspręsti.

Skorpiono valią dažnai susilpnina instinktai. Kas šiam žmogui stos skersai kelio, tą jis, galimas daiktas, per­sekios klastingais būdais ir net sunaikins. Kai Skorpionas nekenčia, jis gali padaryti viską. Net su savo artimaisiais žmonėmis jis turi paslapčių. Užsidaręs ir sunkiai nuspėjamas. Jo kūrybinis džiaugs­mas turi ribas. Dažniausiai vadovaujasi patarle: kas dir­ba, skuba, plėšosi ir neišsisukinėja nuo darbo, yra beprotis. Skorpionams būdingas polinkis į kraštutinumus bei priešingybes, taip pat nepaprastas aistringumas. Šie žmonės nepripažįsta jokių kliūčių, puikiai moka analizuoti ir pasižymi subtilia intuicija. Labai energingi, jie beveik visada pasiekia tai, ko trokšta. Daugumai Skorpionų būdingas kandus sarkazmas ir sudėtinga, beveik mistinė pasaulėžiūra…

Du žodžiai apie Skorpioną – MISTIKA, GILUMAS.

ŠAULYS

Valdančioji planeta – JUPITERIS. Stichija – UGNIS.

Stiprybės: dosnus, kuria idealus, puikus humoro jausmas.

Silpnybės: pažada daugiau, nei gali, labai nekantrus, pasipūtėliškumas.

Patinka: laisvė, kelionės, filosofija, gamta.

Nepatinka: suvaržymų ir tokių pat žmonių, detalumo, rutinos.

Šie žmonės atrodo ramūs, bet viduje dažnai esti labai prieštaringi. Jie myli savo nepri­klausomybę labiau už viską ir yra laikomi nepataisomais optimistais. Jie nori būti teisingais, bet dėl savo greitų sprendimų, priešingai, jie kitiems atrodo neteisūs. Šaulio žmonės yra labai impulsyvūs (Ugnies stichija). Jie reaguoja itin greitai ir griežtai. Ir dažnai pasako žymiai aštriau, negu mano iš tikrųjų. Jei po to jų draugai ar bičiuliai būna nepatenkinti, niūrūs, jie kraipo galvą ir būna sumišę. Šauliai – tiesmukiški, atviraširdžiai, sąžiningi žmonės. Dauguma gimusių po šiuo ženklu tampa numylėtiniais savo socialinėje aplinkoje. Šauliai yra linkę ignoruoti įvairius apribojimus, labai vertina nepriklausomybę, mėgsta keliauti, skaityti, yra aktyvūs visuomeniniame gyvenime ir pareigingi profesinėje veikloje.

Šaulį vilioja toliai, jis mielai keliauja, susipažįsta su naujomis pažiūromis, nauju gyvenimo būdu. Giliai viduje tai labai religingas žmogus, tikintis gyvenimo prasmingumu bei vystymosi tikslingumu. Savo patirtį jis mielai dalija aplinkiniams, dažnai yra geras mokytojas ir patarėjas, sugeba kitus įkvėpti. Šaulio mąstyseną lemia stiprus teisingumo jausmas bei pagarba visiems jį supantiems žmonėms. Silpnosios Šaulio pusės – tai kuklumo trūkumas ir nesugebėjimas pripažinti savo klaidų. Meilėje jis yra aistringas, greit susižavintis. Kol jam suteikiama būtina erdvė, tol jis bus malonus partneris. Reikia stengtis nekompromituoti Šaulio jausmų, kitaip jis staiga atvės.

Žmogus – Šaulys yra visuomet iniciatyvus, apsukrus, energingas, veiklus ir sumanus. Jis vadovaujasi ypatingais moraliniais ir teisiniais principais. Jis visada turi didelių planų ir nori juos įgyvendinti. Įvairiose gyvenimo situacijose jo niekuomet neaplei­ džia begalinis optimizmas. Jis žino, ko jis yra vertas ir bando tai paversti grynais pinigais. Jis dirba sąžiningai, dėl to darbe pralenkia kitus. Bendraudamas su draugais, bičiuliais jis yra toleran­ tiškas ir supratingas, bet to paties tikisi ir iš jų. Yra garbingas savo ir kitų atžvilgiu. Visur jam nors truputį sekasi. Jis visai nepaiso, ką kalba apie jį kiti.

Šaulio žmonės sunkiai kam nors paklūsta. Be jokio sąžinės graužimo jie eina tiesiai į tikslą ir visai nesirūpina dėl to, kad jie piktina, erzina ar visai atbaido gerą draugą. Besąlygiškai siekdami sėkmės, jie dažnai pervertina savo galimybes. Savo sarkazmu jie gali įžeisti kitus ir tada veikti labai arogantiškai. Šaulio žmonės dažniausiai būna labai paviršutiniški ir blaškosi tarp visiškai priešingų nuomonių. Jie mielai išnaudoja kitus žmones, po to vos argumentuodami, jiems praneša apie draugystės pabaigą. Meilėje jie yra ne per daug ryžtingi. Dažnai jų egoiz­mas trukdo surasti savo antrąją pusę.

Du žodžiai apie Šaulį – LAISVĖ, NEPRIKLAUSOMYBĖ.

OŽIARAGIS

Valdančioji planeta – SATURNAS. Stichija – ŽEMĖ.

Stiprybės: atsakingas, disciplinuotas, savikontrolė, geri vadovai.

Silpnybės: nepagarbus, gailestingas, dažnai pesimistas.

Patinka: šeima, tradicijos, muzika, menkas statusas, kokybiškas meistriškumas.

Nepatinka: beveik viskas tam tikru momentu.

Ožiaragis yra atkaklus alpinistas, ko­piantis aukštyn, nepaisant nei sniego, nei ledo. Ir daž­niausiai jis kopia stačiu šlaitu! Ilgai! Karjera jo gyvenime garantuota, bet žmogus – Ožiaragis turi įdėti nemažai pastagų ir patirti nepriteklių. Jis ištvermingai siekia realaus tikslo su tokia energija, kuri išjudintų kalnus. Jį valdanti planeta – Saturnas, kuris, pasak senovės astrologų, savo globotiniams pateikia daug išbandymų, o šie savo ruožtu sukelia depresijas. Jis taip pat padeda saugoti sėkmę.

Ožiaragiai yra dalykiški, galvoja aiškiai ir blaiviai. Tai leidžia jiems lengviau nugalėti nesėkmes. Nereiškia, kad jie yra labai iniciatyvūs darbuotojai. Jie gina savo pažiū­ras itin atkakliai, nors šios yra netinkamos arba pasenu­sios. Nesiseka Ožiaragiui dažniausiai todėl, kad jis pats sau sukuria gausybę problemų. Tačiau niekas negali pasipriešinti jo kilimui, kopimui aukštyn. Jis užsispyręs siekia tikslo ir vargais negalais pasiekia savo.

Visus asmeninius jausmus ir norus jis mano galįs paaukoti vardan svarbios užduoties. Ožiaragio moto – laikymasis pareigos, netgi paaukojant save. Žinoma, jis gal ir pasvajoja apie sėkmę ar žymią vietą pasaulyje, bet galiausiai nugali pareigos bei atsakomybės jausmai. Tai nėra savybės, įgyjamos su dideliu vargu, – toks jau jis gimsta. Ožiaragiai dažnai vaikystėje būna labai subrendę, o senatvėje – vaikiški. Saturno pagalba viskas pas juos vyksta šiek tiek sulėtintai..

Ožiaragis – vyras gali taip įsijausti į savo profesiją, jog asmeninis gyvenimas liks nuošaly. Tik vėlesniais metais jis supras, jog dirbama tam, kad gyventum, o ne atvirkščiai. Dauguma Ožiaragių labai praktiški ir punktualūs. Profesinėje srityje šie žmonės pasiekia išties puikių rezultatų. Ožiaragiai ambicingi, dažnai kaltinami emociniu šaltumu, tačiau iš tiesų jiems sudėtinga kalbėti apie savo jausmus. Šie žmonės yra sąžiningi, teisingi ir patikimi, gerbia tradicijas.

Kiekvienas žmogus – Ožiaragis siekia saugumo, tik­rumo, ateities užtikrinimo. Todėl jis daug dirba, iš anksto po truputį taupo. Jis dalykiškai, apgalvotai gilinasi į reikalus ir savo jėgomis išsprendžia sunkias problemas. Jei prieš akis turi tikslą, visomis turimomis jėgomis siekia jo. Jo valia nuverčia kalnus. Jei jis surado tinkamą part­nerį, iniciatyvos stoką sekse jis pakeis tikra aistra. Šalta laikysena, kurią jis rodo savo aplinkai, draugų rate pakeičiama begaliniu nuoširdumu. Žmogus – Ožia­ragis, kur tik gali, padeda socialiai silpnesniems.

Žmogus – Ožiaragis per greit atsitveria, nusivylęs išoriniu pasauliu. Jo „” nugali supratimą „Mes“. Jis nėra per daug komu­nikabilus. Siekdamas profesinio tikslo, jis gali nesilaikyti jokių moralės principų ir atgrasinti savo geriausius draugus. Jei jis ko nepasieks geruoju, tai būtinai to pasieks kad ir brutaliomis priemonėmis. Jis linkęs į pedantiškumą, kuris pasireiškia ypatinga meile tvarkai. Jis nėra aktyvus darbuotojas. Jo atsar­gumas kitiems gadina nervus. Jo nepasitikėjimas sugadina gerus santykius. Ožia­ragio žmogų lengva sužeisti, nors su kitais jis gali būti net labai griežtas.

Du žodžiai apie Ožiaragį – LĖTAI ir UŽTIKRINTAI.

VANDENIS

Valdančioji planeta – URANAS, SATURNAS. Stichija – ORAS.

Stiprybės: progresyvus, originalus, nepriklausomas, humaniškas.

Silpnybės: vengia emocinės išraiškos, temperamentingas, nelinkęs į kompromisus.

Patinka: būti su draugais, padėti, kovoti dėl priežasčių, intelektualūs pokalbiai.

Nepatinka: apribojimai, sulaužyti pažadai, vienišumas, nuobodžios situacijos, kai nesutinka su jais.

Iš visų Zodiako ženklų Vandeniui reikalingiausia visiška nepriklausomybė. Visais įmanomais būdais jis kratosi bet kokių suvaržymų. Silpniau išsivysčiusios asmenybės pasitenkina savo laisvės troškimą demonstruodamos daugiau išoriškai: ekscentriškai besielgdamos ar išsiskirdamos neįprasta apranga. Jiems patinka  ten, kur laisviausiai gali pasireikšti jo tyrinėtojo dvasia. Jis gyvena tarsi ateityje, iš kurios sugeba nuspėti kai kuriuos rezultatus.

Vandeniai yra kilniaširdžiai ir pasirengę padėti. Jie tolerantiški, bet to paties reikalauja ir iš savo bičiulių. Savo energija jie nugali įvairias sunkias ligas ir sulaukia senyvo amžiaus. Tik kraujotaka ir medžiagų apykaita pridaro jiems rūpesčių. Vandeniai niekuomet nepasikliauna atsitiktine laime ar sėkme, jie pasitiki tik savo jėgomis. Nėra linksmesnio tipo po Saule, kaip žmogus – Vande­nis. Nepaisant to, jis vis bando šokiruoti savo draugus baisiu užsispyrimu. Nepasiduoda kitų vadovavimui. Nori būti laisvas, kiek jam tai bekainuotų.

Vandeniui dažniausiai būna malonūs ir įdomūs pašnekovai, kupini įvairių netikėtumų. Deja, jie nelabai patikimi. Nors labai mielai išdėsto savo idealus, tačiau konkreti veikla sukelia sunkumų – daug pažada, bet mažai padaro. Todėl, nepaisant to, kad yra visų mėgiami, jie dažnai lieka vieniši. Konservatyvesniems žmonėms nepatinka Vandeniui būdingas revoliucingumas, dažnai palaikomas nebrandumu. Vandenis yra aktyvus ir pasižymi valia. Jis greitai pelno savo bičiulių simpatiją, nes yra jiems draugiškas. Jis nori įrodyti sau, kad gali viską padaryti. Kartais jis įsivelia į nuotykius, kurie jam dažniausiai baigiasi gerai. Jis atviras viskam, kas nauja. Šis žmogus supranta kiek­vieną, kuris, kaip ir jis, priešinasi. Tai pozityvi Vandenio nuostata, nenuteikianti prieš jį aplinkinių, jam esant opozicijoje. Humoras – stipri jo savybė. Vandenio žmonės noriai padeda socialiai silpniems. Santykiuose su žmonėmis jie parodo daug užuojautos. Gerai žinomas visiems jų grožio suvokimas.

Vandeniai dažnai paviršutiniškai vertina kitus žmo­ nes. Jie yra linkę aklai laikytis savo principų. Jie tarsi nuolat ieško progos pasiginčyti. Pervertindami save, jie drįsta imtis tokių dalykų, kurie jiems ne pagal jėgas. Savo malone jie savavališkai apdalina kiekvieną, kuris tik prisiekia jiems ištikimybę. Savo sprendimais jie kartais sunaikina tai, ką patys yra pasiekę. Jie gali tvirtai laikytis savo pažiūrų, nuostatų, nors ilgainiui jiems pasidarytų aišku, kad kitas sprendimas būtų geresnis, teisingesnis.

Du žodžiai apie Vandenį – NEPRIKLAUSOMYBĖ, IŠSKIRTINUMAS.

ŽUVYS

Valdančioji planeta – NEPTŪNAS, JUPITERIS. Stichija – VANDUO.

Stiprybės: gailestingas, meniškas, intuityvus, švelnus, protingas, muzikalus, laki vaizduotė.

Silpnybės: būkštaujantis, patiklus, liūdnas, nori pabėgti nuo realybės, gali tapti auka ar kankiniu.

Patinka: vienišumas, miegas, muzika, romantika, plaukimas, dvasinės temos.

Nepatinka: kritika, bet kokios rūšies žiaurumas.

Gimusieji po Žuvų ženklu pasižymi ypatinga intuicija. Jų charakteris tarsi dvigubas: Žuvims būdingas sąžiningumas bei darbštumas, tačiau šias savybes periodiškai pakeičia svajingumas ir pasidavimas paviršutiniams įspūdžiais bei emocijoms. Dažniausiai tai – idealistai, visur ieškantys grožio bei harmonijos. Šiems žmonėms patinka vienatvė, dvasinės vertybės jiems svarbesnės už materialines. Dauguma Žuvų nemėgsta naujovių ir netikėtų pokyčių.

Jie mielai slepiasi nuo juos supančio aplinkinio pasaulio. Žmonės – Žuvys yra pasinėrę į sapnų, svajonių, godų, iliuzijų pasaulį, ir visuomet sugrįžta į jį ieškodami paguodos, kai gyvenimas juos skriaudžia. Juos valdanti planeta Neptūnas suteikia sparnus jų fantazijai, o sėkmės planeta Jupiteris prideda jiems dar truputį laimės. Perdėtas garbės troškimas ar godumas nebūdingas Žuvims, nebent koks atitinkamas Ascendentas tai pa­ keistų.

Jis norės išlaisvinti blogiausią nusikaltėlį, jei tik šis pasirodys turįs žmogiškų bruožų. Dėl savo draugų jis gali eiti per ugnį; stengiasi juos suprasti net tada, kai anie jam krečia šunybes. Jis nebūtinai yra greitas mąstytojas, todėl jam pavyks­ ta nuodugniau viską suprasti. Kolegų vertinamas kaip uždaras žmogus, nes nėra plepus.

Tačiau šis kilnus ženklas turi ir neigiamų bruožų. Žuvys mielai rodo savo silpnumą, kad iš aplinkinių išpeštų sau naudos. Jei tas nepadeda, jos suserga arba puola į depresiją, kad tuo sukeltų kitų užuojautą. Apskritai joms nėra lengva atvirai ginti savo poreikius ir interesus. Todėl daugelis Žuvų imasi klastingos taktikos ir savo egoizmą paslepia po draugiška ir, atrodytų, visuomet pasiruošusia padėti išore. Dėl savo sugebėjimo giliai įsijausti, kartais pačioms Žuvims iškyla nemažai problemų. Jos sunkiai atsiriboja nuo kitų.

Žmonės – Žuvys yra geraširdžiai ir pasirengę padėti. Jų nesavanaudiškumas įtikina net priešus. Pasiekia savo, nepaleisdami į darbą alkūnių. Vertinami kaip patrauklūs bičiuliai, draugai, kolegos ne tik savo draugų rate. Profesinė sėkmė grindžiama tuo, kad jie turi sugebėjimą įsijausti į sudėtingiausias reikalo aplinkybes ir esmę. Myli taiką ir vertina prižiūrėtus, puoselėjamus na­mus. Harmonija jiems labai svarbu. Jie laimingi savo svajonėse. Meilė jiems yra kažkas, ką reikia jausti be žodžių.

Žmonės – Žuvys mieliau eina pačiu tolimiausiu keliu, negu kovoja. Dažnai jie būna silpnavaliai, bet labai rafinuotai vertina savo bejėgiškumą kaip kapitalą. Jie palieka viską likimo valiai ir pasitiki savo laime. Žuvų žmonės mėgsta patogumus. Jei vyksta žūtbūtinė kova, jie pabėga į savo svajonių pasaulį. Jie yra uždari, bet gali būti ir labai kalbūs. Jie vengia rizikos ir pasiduoda net tuomet, kai jaučiasi esą teisūs. Dažnai paskęsta savo sukurtame vidiniame iliuziniame pasaulyje..

Du žodžiai apie Žuvis – ILIUZIJA, EMOCIONALUMAS.

Šaltiniai: Samantha Zachh; Erika Sauer – Didžioji horoskopų knyga; horoskopai.lt; astrology-zodiac-signs.com

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook