Kokia planeta tave veikia stipriausiai?

2017 rugsėjo 17by Samantha Zachh

Kokia planeta tave veikia stipriausiai? Ezoterika yra nuostabi sritis, leidžianti geriau pažinti save, pasaulį, Visatą bei kitus žmones. Yra daug teorijų, daug sričių ir kiekviena iš jų turi savų pliusų, minusų, kiekvienas renkasi kas jam priimtiniau.

Astrologija yra neatsiejama nuo numerologijos, ir atvirkščiai. Labai daug ką lemia vien tik mūsų gimimo diena. Lentelėje žemiau suraskite savo gimimo dienos skaičių, tuomet kitoje dalyje, toje pačioje eilutėje pamatysite valdančiąją planetą ir skaičių. Kitaip tariant, tai gimimo dienos skaičių suma 🙂 Ji daug ką pasako apie žmogaus asmenines savybes, jo karmą, taip pat nurodo, kokio “stiprumo” yra jos fizinis kūnas. Primenu, jog tai baziniai aprašymai, kurie remiasi TIK gimimo diena. 

Planetos ir jų energija

O štai aprašymai, kokiomis savybėmis apdovanoja, kokią energiją skleidžia tam tikros planetos.

Daugiausiai kriterijai atitinka būtent tiems, kas gimė pirmu, pilnu skaičiumi, t.y. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. Kiti, sudėtiniai skaičiai duoda silpnesnes pagrinindines savybes, taip pat suteikia papildomas sudėtinių skaičių savybes, o tai jau šiek tiek skirtingi atspalviai. pvz, 25 – turi 7 (2+5=7), taip pat 2 ir 5 savybių.

1. Saulė. Ugnis

Atsako už žmogaus EGO. Esate impulsyvi ir kryptingai savo tikslų siekianti asmenybė. Yra didelis noras siekti tikslų. Individualistas, kuriam netrūksta sveiko egoistiškumo. Didžiausias iššūkis jums – įvairūs apribojimai ir kitų žmonių negebėjimas veikti taip greitai ir tiksliai, kaip tai sugebate jūs. Dažnai jums reikia mažiau kreipti dėmesį į tai, ką apie jus galvoja kiti, daugiau galvoti apie tai, ką galite padaryti Čia ir Dabar – taip pasieksite geriausių rezultatų.
Teigiamos savybės: lyderiai, gali paskui save vesti mases žmonių, sunku dirbti samdomą darbą. Didelės ambicijos, todėl jei ilgą laiką dirbate prastą, samdomą darbą – turite susitvarkyti su savo saviverte. Tikėkite savimi.
Neigiamos savybės. Dažnai mėgstate “kišti” savo nuomonę kitiems, norite visada būti teisūs, dažnai naudojate spaudimą, kaprizingumas, impulsyvumas. Šie žmonės niekada neverks kitų žmonių akivaizdoje. Jie gali sukelti skandalus ir isterijas viešai, o poto pasislėpę paverkti.
Ši planeta atsako už jūsų Tėvą, todėl svarbu palaikyti gerus santykius su juo.
Atėjote lyderiauti.

2. Mėnulis. Vanduo

Jei panagrinėjus šį skaičių giliau: 2 = 1+1, todėl šiems žmonėms yra labai svarbu partnerystė, bendravimas, draugystė. Jūs rami, išlaikyta, labai harmoninga asmenybė, gebanti įvairiausiose situacijose rasti kompromisą. Nesate impulsyvi, o jei ir pasitaiko kibirkščių, sugebate suimti save į rankas ir nepuoli stačia galva į nežinią. Dėl to tiek asmeniniuose santykiuose, tiek profesinėje srityje aplinkiniai jus labai vertina ir pasitiki. Gyvenime jūs mieliau renkatės patarėjo ir įgyvendintojo, o ne vadovo vaidmenį.
Teigiamos savybės. Komunikabilumas, patiklumas, atvirumas naujovėms bendravime, jaučiate kitų emocinę būseną. Galite tapti gerais psichologais, pardavimo psichologais: žinote teoriją kaip kam ką parduoti, tačiau realybėje tai įgyvendinti bus sunkiau dėl mažo aktyvumo, tinginystės. Gerai jaučiatės arčiau vandens, vandenyje. Gerai mokate “nuskaityti” informaciją iš informacinio lauko.
Neigiamos savybės. Tinginystė, greitai pavarsgtate, tačiau greitai ir atsistatote. Galite ilgai rinktis, pastovus neapsisprendimas. Įtarumas.
Ši planeta atsako už Mamą – būtina gerai sutarti su ja.
Atėjote gerinti santykius,bendravimą, kurti geras emocijas.

3. Jupiteris. Žemė ir Ugnis

Pagrindinė savybė – puikus protas. Mokate apdoroti informaciją ir su ja dirbti, jus tiesiog traukia gauti naujas žinias. Jumyse puikiai dera vyriškas ryžtas ir moteriškas rūpestingumas. Fiziškai esate aktyvus ir iniciatyvus, tačiau emociškai – ramus, nelinkęs stresuoti. Jūs stengiatės gyventi šia diena, per daug nesukdami galvos dėl to, kas buvo vakar ir to, kas bus rytoj. Juk bet kuriuo atveju viskas anksčiau ar vėliau išsispręs. Tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime jums labai svarbu turėti pakankamai laisvės. Apribojimai – ne tokiam žmogui kaip jūs. Mėgstate vadovauti ir aiškinti kitiems, ką jie turi/privalo padaryti. Geriausia frazė jums: “Jūs pats protingiausias”.

Teigiamos savybės. Atvirumas, dvasingumas, dosnumas. Dažnai vadovaujatės principu: “Elgiuosi su kitais taip, kaip norėčiau, kad elgtųsti su manimi“. Pasitikite žmonėmis. Norite viską tvarkyti, padaryti “teisingai“. Nemėgstate dirbti samdomo darbo, nes mokate pažvelgti keliais žingsniais į priekį. Šią savybę reiktų panaudoti kuriant savo verslą. Geri pedagogai, nes puikiai mokate perduoti informaciją.

Neigiamos savybės. Sarkazmas, kritiškumas kitiems. Dažnai moterys mėgsta sarkastiškas trumpas frazes. Sunku su jumis bendrauti, nes jaučiatės teisūs, visažiniai.

Atėjote perteikti žinias.

4. Uranas. Oras

Taip pat Rahu (Žemė) planeta vedinėje astrologijoje. Šie žmonės yra darbštūs, subalansuoti ir protingi. Gyvenime jie visko pasiekia savo jėgomis. Jie pakankamai racionalūs, todėl iš kantrybės juos gali išvesti nusistovėjusios taisyklės ir tvarka, trukdanti greičiau ir geriau įgyvendinti idėjas. Eskpresyvumas, nervingumas, įtampa. Urano planetos energija yra šalta, todėl verčia žmogų sėdėti, galvoti, o Rahu planeta stumia veikti. Didelis įtarumas – visus dėl visko įtaria, dėl to mėgsta kitus stebėti. Gali matyti tai, ko kiti nemato. Rahu planeta pastoviai jus tikrina, duoda įvairias situacijas, per kurias jūs susinervuosite. Tai kaip patikrinimas. Paklauskite žmogaus, kuris gimė po Rahu planeta, kas su jumis blogai, jis jums per minutė išdėstys VISKĄ.

Teigiamos savybės. Viduje turite daugybę energijos. Tinka įvairūs projektai su naujosiomis technologijomis. Planeta susijusi su žeme, todėl galite labai greitai gauti bet kokį rezultatą. Taisyklės tokiems žmonėms išvis neegzistuoja, jie revoliucionieriai.

Neigiamos savybės. Geriau tokio žmogaus nepykdyti, nes moraliai jus gali tiesiog “supresuoti”. O kita dieną jis nieko neatsimena, tarsi nieko nebuvo 🙂 Pastovios provokacijos, pastabumas.

Atėjote laužyti stereotipus ir kurti naujus.

5. Merkurijus. Oras

Chaotiška ir aktyvi planeta, todėl ir šie žmonės gali tapti greit turtingais, ir greitai visiškai sužlugdyti. Tarsi visuomet mėtosi iš vieno polio galo į kitą, iš minuso į pliusą. Dažnai jus traukia pinigai ir komfortas, nors gali ir išvis nerūpėti. Va toks dvipusiškumas, chaotiškumas. Reikia žvelgti į gyvenimą kaip į žaidimą.  Jūs ne iš tų žmonių, kurie galėtų sėdėti vienoje vietoje. Nuolatos stengiatės tobulėti, įgyti naujos patirties, kažką išbandyti. Nuotykiai, išbandymai, rizika – be viso to sunkiai įsivaizduotumėte savo gyvenimą. Bene geriausias bruožas – sugebėti visame kame įžvelgti šviesiąją pusę. Gyvenimo klaidos ir įvairios problemos nestabdo, o priešingai – padeda įgauti daugiau patirties ateičiai. Pati maloniausia frazė jums: “Tu “krūtas”...”. Ją gali kartoti, net jei žinote, kad sako specialiai. Jums dažnai reikia duoti spyrį į užpakalį. Dažnai reikia stebėti savo kalbą, nekritikuoti. Jus būtina GIRTI.

Teigiamos savyvės. Mėgstate pakalbėti, komunikabilūs, puikūs pardavėjai per kalbą. Mokate apdoroti didelius kiekius informacijos ir ją klasifikuoti. Jus lengva atpažinti,  nes mėgstate viską visur žinoti, išgirsti, negalite gyventi be informacijos.

Neigiamos savybės. Mėgstate piršti savo nuomonę, bei kritikuoti kitus, kad jie neteisingai kažką daro. Norite viską turėti savo gyvenime, bet nieko dėl to nedaryti. Linkę į tinginystę, nemėgstate fizinio darbo.

Atėjote reguliuoti tam tikras sistemas, metodikas. Kad būtų judėjimas visur.

6Venera. Žemė, Vanduo, Oras

Susiję su malonumo gavimu, grožiu. Mėgstate stebėti aplinką, jums turi būti viskas gražu. Prie jūsų daug draugų, ypač šalia moterų. Jautrumas. Jums labai svarbus fizinis artumas, seksas. Kūrybiškumas, kur galima kurti grožį. Jūs patikimas, sąžiningas ir objektyvus, todėl lengva užsitarnauti aplinkinių prielankumą. Kiti jums linkę pasakoti didžiausias  savo paslaptis. Esate kantrus ir turite įgimtos charizmos, padedančios lengvai rasti kalbą su aplinkiniais, tačiau reikalui esant sugebate būti pakankamai tvirtas, kad pasiektumėte savo tikslus, nelipdamas kitiems per galvas.

Teigiamos savybės. Galie dirbti ir nemokamai, jei tai teiks jums malonumą. Dažnai būnate užsiciklinę santykiuose, nes mėgstate daryti gerus aspektus partneriui. Dažnas yra gražūs žmonės, seksualūs, patrauklūs.

Neigiamos savybės. Per daug sureikšminamas materialumas.

Atėjote kurti grožį ir malonumą.

7Neptūnas. Ketu. Vanduo

Vanduo priverčia jus jausti viską labai gerai. Verčia žmogų “giliau kapstytis” viskame. Neptūnas suteikia filisofinio požiūrio, Ketu planeta suteikia veiksmingumo, judėjimą. Mėgstate kelionės, mistiką, filosofiją, slaptą informaciją. Jums svarbu atsiskirti nors trumpam, skirti laiko tik sau, savo mąstymams. Reikia pasinerti į savąjį vidinį pasaulį, o jis labai gilus, paslaptingas. Jame pradedate ieškoti ir rasti daugybę atsakymų. Jums be šansų kažką įrodinėti, nes vistiek padarysite pagal save. Jūs daug ką jaučiate, tačiau dažnai nesuprantate kas kaip kada. Aplinkiniams kartais galit atrodyti kaip tikri keistuoliai.

Teigiamos savybės. Jūs neklasifikuojate kitų žmonių, esate draugiški. Tai žmonės, kurie supranta kitų žmonių mintis, emocijas. Kūrybiškumas, kurį sugebate įgyvendinti. Su jumis daug kas nori bendrauti.

Neigiamos savybės. Atsiskyrimas, vienatvė, pasislėpimas savo vidiniame pasaulyje. Dažnai jums atrodo, kad šis pasaulis ne idealus, jame daug ką reikia keisti.  Jūs galite būti masėje, ar minioje, bet vistiek jaustis tarsi vieni, mėgstate būti daugiau savo vidiniame pasaulyje.

Atėjote perprasti giliausias žinias.

8Saturnas. Žemė

Ši planeta gali duoti daug materialumo, didelį verslą, pats žmogus geba valdyti didelį verslą. Tai planeta, kuri kuruoja karmą, todėl galima sakyti, jog atėjote atidirbti savo karmą, taip pat ir teisti kitus dėl jų veiksmų. Jūs turite teisę TEISTI kitus žmones, žinoma, jei patys nedarysite karmos kaidų. Daug kas galvoja kad šie žmonės šalti, nejautrūs, tai duoda, nes vedinėje numerologijoje ši planeta yra pati šalčiausia. Šioje planetoje viskas vyksta labai lėtai. Jūs dažnai reaguojate jautriai į neteisybę. Taip pat aštuoni tai begalybės ženklas, kaip jūs manote ar įmanoma suprasti begalybę? Niekam nepavyks, nes jus suprasti neįmanoma. Dažnai pasitaiko, kai bandote daryti gerą,  gaunasi blogiau. Aštuonetas yra griežtas mokytojas. Jums tikrai viskas bus gerai, turite galimybių gauti gyvenime labai daug ko, tiesiog tai ateis šiek tiek vėliau, o  reikia visada daryti 1% daugiau nei visada. Tokie žmonės linkę slėpti savo jausmus, nes nemato reikalo atskleisti savo vidinio pasaulio visiems aplinkiniams. Tai nereiškia, kad jie šalti ir abejingi, tiesiog prie tokių žmonių reikia rasti priėjimą, užsitarnauti jų pasitikėjimą.

Teigiamos savybės. Mokate sujungti/apjungti visiškai skirtingus dalykus, sukurti balansą tarp mentalinio ir astralinio planų, sugebate suprasti priežasties pasekmės dėsnį. Neskaitant jūsų šaltumo ir rimtumo, viduje jūs geros širdies, ir galite padėti artimiems. Jūs sąžiningas, teisingas.

Neigiamos savybės. Despotizmas kenkimas kitiems.

Atėjote mokyti karmos dėsnių, skleisti teisybę ir sąžiningumą, sujungti astralinį ir mentalinį planus.

9. Marsas. Ugnis

Tai bene universaliausi žmonės. Jie tvirti tiek fiziškai, tiek emociškai. Geba dirbti tiek kūrybišką, tiek technišką darbą. Moka rasti bendrą kalbą ir su švelniais, ir su itin tvirto charakterio žmonėmis. Gyvenime tokioms asmenybėms labai lengva judėti į priekį, nes jie puikiai prisitaiko prie įvairiausių aplinkybių. Tačiau pagrindinė problema – suprasti, kokiu tiksliai keliu jie nori eiti. Kai sugebi viską – pasirinkti vieną kryptį nėra labai lengva. Su šiais geriau nejuokauti, nes gali tapti agresyvūs. Lengvai galite prarasti emocijų valdymą. Jums nepatinka kai jus kontrolioja, nes taip pat esate lyderis, reikia dirbti sau. Taip pat svarbu atidibrti savo vidinę agresiją, nes kitaip tokius žmones ir pritrauksite..

Teigiamos savybės. Ypač ryžtingi, gebate saugoti kitus. Planeta atsako uz ekstrasensoriką, dažnai pirštų galai būna jautrūs ir gali jausti energijas, problemines kitų žmonių vietas. Dažnai būna daug situacijų, kovų, bet jūsų neįmanoma sulaužyti. Jus “sudaužo”, jūs atsistojate ir einate toliau, ir taip gali kartotis n kartų. Turite daugybę energijos viduje.

Neigiamos savybės. Agresyvumas, neapsisprendimas.

Atėjote lavinti savo ekstrasensorikos, saugoti kitus.


Šaltiniai: Андрей Борисенко paskaita, Alvasar institute.

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook