Garso įrašasAsmeninis horoskopas5 out of 5
SKU: N/A
5 out of 5 based on 5 customer ratings
(5 klientų atsiliepimai)

80.00120.00

Pateikiamas 1h arba 1,5h garso įrašas, kuriame išgirsi apie asmenines svarbiausias psichologines savybes, gyvenimo pamokas, talentus! Tai padės lengviau suprasti tavo asmenybės savirealizacijos galimybes, problemų priežastis ir kaip silpnybes paversti stiprybėmis. Lengviau valdysi savo gyvenimą! Analizės terminas ±25 – 30d.

Išvalyti
  • Aprašymas
  • Papildoma informacija

Aprašymas

Asmeninis horoskopas analizėje sužinosite savo:

  • Savybes, stipriausius gebėjimus, esmines gyvenimo pamokas – tai jūsų psichoportretas.
  • Pagrindinės gyvenimiškos sritys: jūsų emocinis pasaulis, ego išsireiškimas, pasaulio suvokimas, trumpai apie darbą, finansus, meilės rodymą, vyraujančias pagrindines jūsų energijas.
  • Gyvenimo užduočių įvardijimas, gyvenimo misija, pagrindiniai talentai, asmenybės tobulėjimo keliai/būdai.
  • Bus pažymėtos palankiausios sritys, kuriose galite geriausiai išnaudoti savo energiją, o tai suteikia efektyvumą ir produktyvą gyvenime, tolina įvairius negatyvius įvykius ir nelaimes!

Asmeninė sėkmė priklauso nuo to, kiek ir kaip išnaudojate savo asmeninį individualų potencialą. Tai yra žvilgsnis į Tave, koks tu!

Pateikiamas 1h arba 1,5h garso įrašas, kuriame pakalbėsiu apie Jūsų asmenines svarbiausias psichologines savybes, gyvenimo pamokas, talentus! Remiuosi Jūsų asmeniniu astrologiniu žemėlapiu ir numerologiniais skaičiavimais.

Reikalingi duomenys: jūsų gimimo: data, laikas, miestas.

Terminas: per 25 – 30 dienų.

Analizės pavyzdys

Asmeninis horoskopas ne visada gali atskleisti tinkamiausią jums profesiją, nes ją sukonkretinti reikalingas grįžtamasis ryšys. T.y. kalbėtis gyvai ar online, ar bent jau žinoti jums patinkančias sritis, pomėgius. Gyvą/online konsultaciją galite užsakyti ČIA. Jei norite išsamiai sužinoti savo finansinį potencialą, kuriose srityse yra lengviausiai uždirbti suderinant su savo gebėjimais – rinkitės Finansų horoskopas.

Papildoma informacija

Trukmė

1h, 1,5h

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas: 5 iš 5
5 atsiliepimai
4 žv. 0 0 %
3 žv. 0 0 %
2 žv. 0 0 %
1 žv. 0 0 %

5 reviews for Asmeninis horoskopas

Pridėti atsiliepimą

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook