Dievo žinutė Zodiako ženklams

Įsivaizduokite, jog Dievas sukūrė 12 zodiako ženklų ir kiekvienam iš jų davė savo Dovaną. Taigi, kokia yra Dievo žinutė kiekvienam iš Zodiako ženklų ?

„Šią dieną stovint prieš savo 12 vaikų Dievas pasėjo juose savo žmogaus gyvenimo sėklą. Vienas po kito visi vaikai žengė žingsnį link Dievo pasiimti savo Dovaną.“

Tau, AVINE

Pirma sėkla duodu tau, kad turėtum garbę sodinti sėklas. Už kiekvieną Tavo pasodintą sėklą – milijonas daugiau pasidaugins Tavo rankose. Tu neturėsi laiko stebėti, kaip sėkla auga, tu turi Sodinti. Tu būsi pirmas, kuris praskverbia Idėją į žmonių proto dirvą. Rūpintis dirvoje esančia idėja ar galvoti apie ją – ne tavo darbas. Tavo gyvenimas yra veiksmas, ir vienintelis veiksmas, kurį tau priskiriu – suteikti idėją apie mano Kūriniją. Už tavo darbą suteikiu tau savo dovaną – SAVIGARBA.

Tavo Misija yra SODINTI ir dar kartą SODINTI idėjas žmonėse apie Didžią Idėją. Tu turi bėgti, kurstyti, veikti. Tarsi būti visur ir “kibinti” visus, suteikdamas jiems veiksmą, inerciją, staigius pokyčius, dinamiškumą. Neleistum nurimti. Turi rodyti kitiems savyje Savigarbą, Pasitikėjimą Savimi tam, kad kiti priimtų tavo Idėjų realumo galimybę.

Tau, JAUTI

Suteikiu tau jėgą įtvirtinti Sėklą substancijoje. Tavo darbas reikalauja kantrybės, tu privalai pabaigti viską, ką pradedi, nes kitaip – Sėkla bus išvaistyta ore.. Tu neturi klausinėti, ar keisti savo nuomonę viduryje darbo įkarščio, ar būti įtakojamas kitų, dėl to, ko tavęs prašau. Už tavo darbą suteikiu tau savo dovaną – STIPRYBĖ.

Tavo Misija yra suteikti galimybę Avino pasėti Sėklai, Idėjai įgauti galimybę tapti materija. Įžeminti Idėją. Juk nesmagu, kai idėjos išsibarsto ir negali būti įtvirtintos substancijoje.. Tvirtink, žemink, stabilizuok, Būk Stiprus ir Nenuverčiamas!

Tau, DVYNIAI

Suteikiu tau klausinėjimo ir nagrinėjimo be atsakymų gavimo pamoką, kad žmonės pradėtų matyti aplink save tai, kas iš tikrųjų yra. Kad stebėtų aplinką. Tu nežinosi, kodėl žmonės kalba, ar klausosi, tačiau ieškodamas atsakymų tu atrasi mano dovaną, kurią tau dovanoju – ŽINIOS.

Tavo Misija yra sukurti proto ir logikos foną aplinkoje. Kad žmonės mąstytų, nagrinėtų, klausinėtų, nebūtinai gautų atsakymus. Esmė – stebėjimas, ieškojimas, nagrinėjimas. Suteikite tai savo aplinkai. Verskite kitus gyventi klausiant ir mąstant. Žmonės turi išmokti Informacijos smalsumo Didžios Kūrinijos nagrinėjimui.

Tau, VĖŽY

Suteikiu tau užduotį – mokyti kitus emocijų pasaulio. Mano IDĖJA tau yra suteikti žmonėms juoko ir ašarų, jog jų vidinis pasaulis galėtų pilnavertiškai tobulėti. Už šią užduotį turiu tau dovaną, kuri suteiks galimybę daugintis tavo užduočiai – ŠEIMA.

Tavo Misija yra emocijų spektras, išmokyti jausti artumą, šilumą, atvirumą, rūpestingumą. Kaip jie kitaip išmoks, jei nebus Vėžių, iš kurių gali matyti pavyzdį.. ? Juokis, džiaukis, verk ir mylėk. Kartu su artimaisais, šeima.

Tau, LIŪTE

Suteikiu tau užduotį – rodyti Pasauliui mano IDĖJĄ jos visu gražumu. Turi saugotis išdidumo savybės ir nepamiršti, jog Idėja yra mano kūrinys, ne tavo. Jei pamirši ta, žmonės gali pradėti tave niekinti.. Tavo skirtoje užduotyje galima atrasti daug džiaugsmo – daryk ją tinkamai. Už tai turėsi mano duotą dovaną Tau – GARBĖ.

Tavo Misija yra Rodyti Save – savo talentą, gebėjimus, idėjas, skleisti gerąjį Ego, lyderiauti ir išmokyti kitus suprasti save, turėti gerą savigarbą. Skleisk savo asmenybę, kad kiti galėtų sukonfiguruoti savąją.

Tau, MERGELE

Prašau tavęs išsamios analizės, ką ir kaip žmonės elgiasi su mano didžia Kūrinija. Kruopščiai ir intensyviai ištirk žmonių veiksmus/produktus ir parodyk jų klaidas, kad jas ištaisę – mano Kūrinija galėtų būti tobula. Už šią užduotį suteikiu tau savo dovaną – MINTIES GRYNUMAS.

Tavo Misija yra narplioti viską iki menkiausių smulkmenų. Turi žinoti kaip, kas, kada, kodėl veikia/sąveikauja. Turi rasti klaidas ir rodyti jas kitiems, kad kiti gebėtų pažvelgti į viską giliau, smulkmeniškiau. Turi badyti pirštu į smulkiausius aspektus. Grynink savo mintis, lavink protą ir logiką.

Tau, SVARSTYKLĖS

Suteikiu tau tarnavimo užduotį, kad kiti žmonės suvoktų savo pareigas kitiems. Kad jie išmoktų bendradarbiauti lygiai tiek pat, kiek suvoktų priežasties-pasekmės dėsnį – kaip tavo veiksmai įtakoja ir grįžta atgal. Tai reikalinga, jog būtų balansas. Aš “pastatysiu” tave visur, kur yra nesantaika ir už tavo pastangas suteikiu tau dovaną, kurią skleisk ten – MEILĖ.

Tavo Misija yra suteikti meilę, harmoniją ir gėrį kitiems. Daugiau net žodžių nereikia, čia reikia pajausti, nes dovaną gavote – Meilę.. ta besąlyginė meilė.

Tau, SKORPIONAI

Suteikiu tau labai sunkią užduotį. Tu turėsi galimybę skaityti kitų žmonių mintis, tačiau neleidžiu tau kalbėti apie tai, ką ten pamatei. Daugybę kartų būsi įskaudintas to, ką įžvelgei ir nusisuksi nuo Manęs. Pamirši ne tai, jog tai ne , pamirši patį mano kūrinijos iškraipymą, kuri išsikraipė dėl buvusio skausmo. Tu pažinsi žmoniją ir pradėsi matyti juos gyvūliškus. Pats pasinersi į tokius pat instinktus, jog pamesi savo kelią, bet kai tu, pagaliau, Skorpione, grįši pas Mane, turiu  tau aukščiausią dovaną – PRASMĖ.

Tikriausiai, tik skorpionai supras šį tekstą taip giliai, gebės prasiskverpti į jo didžią prasmę.

Tau, ŠAULY

Prašau tavęs išmokyti kitus juoktis, kai mano kūrinijos Idėja jiems tampa karti, ar jos nesupranta.. Su juoku suteiksi jiems viltį, o viltis suteiks galimybę grįžti pas Mane. Tu prisiliesi prie daugybės žmonių gyvenimų, bet tik maža akimirka, o mažoje akimirkoje gebėsi pajausti begalybę kiekviename prisiliestame gyvenime. Suteikiu tau dovaną, kurią galėsi praplėsti begalybėje ir pripildyti šviesa kiekvieną tamsų kampą, kokį tik sutiksi. Dovana tau – BEGALINĖ GAUSA.

Skleisk begalybę ir skleiskis beribiai, begalybėje. Tu esi Gausa, tu esi Beribis. Ar įsivaizduoji savo prasiplėtimo galimybę..? Mokykis, keliauk ir skleisk.

Tau, OŽIARAGI

Prašau tavęs dirbti ir triūsti, kad išmokytum kitus kas yra darbas ir kaip reikia dirbti. Tavo užduotis nėra lengva, nes visi žmonijos darbai yra ant tavo pečių. Čia atsiskleis mano dovana tau, kuri bus jungtis tarp visų jūsų brolių ir seserų – ATSAKOMYBĖ.

Darbas, darbas, tikslas, tikslas, siekti, siekti 🙂 Būk užsispyręs savo tikslo link, parodyk, kaip reikia dirbti jo siekiant kitiems žmonėms. Jie turi matyti discipliną, užsigrūdinimą ir tvirtumą.

Tau, VANDENI

Suteikiu tau bendrą ateities suvokimą, jog kiti galėtų matyti kitokias galimybes. Tu gali jaustis vienišas, tačiau neprilygink tai mano meilei. Už tai, jog suteiki kitiems naujų kelių, dovanoju tau dovaną, kuria naudodamasis galėsi toliau tarnauti žmonėms – LAISVĖ.

Mąstyk ir skleisk ateities žinią, parodydamas laisvės, nestandartiškumo ir permainų energiją.

Tau, ŽUVYS

Suteikiu sunkiausią užduotį iš visų. Prašau tavęs surinkti viso pasaulio skausmą ir grąžinti jį man. Tavo ašaros yra ir mano ašaros. Visas sielvartas, kurį tu sugersi – žmonių negebėjimas suvokti mano kūrinijos. Tu gali jiems suteikti užuojautą, jog jie pamėgintų dar kartą. Už pačią sunkiausią užduotį – geriausia dovana, kurios dėka vienintelis iš 12 gebėsi suprasti mane ir padėti suprasti kitiems – SUPRATINGUMAS, SUVOKIMAS.

Jausk – įsijausk – suvok – paguosk – užjausk – nerk į jausmų vandenyną, nes tokia tavo misija – rodyti jausmus ir padėti kitiems būti arčiau Kūrėjo, tos Magijos, kuri pasaulį paverčia stebuklų šalimi ?

Šaltiniai: Samantha Zachh, zodiacreads.com

Norėdami išsamios astrologinės savo asmenybės analizės – kreipkitės Individualiai konsultacijai.

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook