Holistinis požiūris

2016 rugpjūčio 17by Samantha Zachh0

Holistinis požiūris

Ką reiškia žodis “holistinis” ? Mes esame žmonės, turim sielas, fizinį kūną, jausmus, emocijas, pasaulėžiūrą ir t.t. Turim galingą savo ginklą – mintis. Mes esame organizmai, susidedantys iš begalės dalelių, elementų, esam visuma. Nėra nieko “netyčia”, kiekviena maža smulkmena turi savo istoriją, reikšmę. Esam susieti su viskuo.

Trumpas priminimas, kad žmogus ir kiekviena smulkmena ar įvykis su juo susijusi ŠIAME ir PRAEITUOSE (ir giminių) gyvenimuose yra vat šitokiame daugiamatiškume. Milijonai mažų ryšių, linijų, energijų, veiksmų, žodžių, minčių, pasirinkimų ir t.t. Yra begalė aspektų įtakojama, persipinama. Kiekviena ta linija turi tam tikras priežastis, kartu su tam tikromis pasekmėmis iš įvairių sričių. Nėra nė vieno veiksmo šiaip sau, viskas yra sujungta beribėje erdvėje…Holistinis požiūris

Samantha Zachh

 

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook