Tirpsmo vanduo

2015 birželio 26by Samantha Zachh0

Tirpsmo vanduo – gyvas vanduo

Tirpsmo vanduo – tai vanduo, gautas ištirpus ledui. Nuo senų laikų žmonija vertino tirpsmo vandenį dėl jo teigiamo poveikio augalų, gyvūnų vystymuisi, žmogaus sveikatai, gyvenimo trukmei. Mūsų planetoje yra keliasdešimt regionų, kur žmonių gyvenimo trukmė dešimt – dvidešimt ir daugiau metų viršija įprastinį vidurkį. Dažnai šie ilgaamžiai būna kalnų gyventojai. Viena iš tokio ilgaamžiškumo priežasčių manoma yra ta, kad šie žmonės vartoja nuo kalnų viršūnių nubėgantį tirpstančio ledo upelių vandenį.

Vandens struktūrą pakeisti galima jį užšaldžius ir po to atitirpinus.   Įvykus faziniam vanduo – ledas – vanduo virsmui, vanduo įgyja organizmą teigiamai veikiančių savybių. Tirpsmo vandenyje išlieka visos ledo savybės, nes atitirpinant išsaugomi taisyklingą ledo struktūrą suformuojantys vandeniliniai ryšiai. Todėl tirpsmo vandens kristalų naudingosios savybės išlieka tokios pat kaip ir ledo. Vienintelis skirtumas yra tas, kad laikui bėgant tirpsmo vandens biologinis aktyvumas mažėja, kol maždaug po 12 valandų visai išnyksta.

Tirpsmo vanduo, kurio fiziologiniai parametrai yra artimi mūsų organizmo vidinės terpės parametrams, lengvai įsisavinamas, organizmui nereikia eikvoti energijos vandens struktūros pakeitimui. Todėl greičiau vyksta cheminės reakcijos, suaktyvinami druskų mainai. Ne veltui nuo seno buvo tikima, kad tirpsmo vanduo atnaujina organizmą.

Tirpsmo vandenyje, skirtingai nei paprastame, nelieka organizmui žalingo sunkiojo vandens (deuterio). Ruošiant tirpsmo vandenį, pasinaudojama ta savybe, kad sunkiojo vandens užšalimo temperatūra yra šiek tiek didesnė (apie 3,8 oC) nei paprasto vandens. Šaldant vandenį, jame esantis sunkusis vanduo užšals pirmiausia, suformuodamas ploną ledo plutelę.

Tačiau geriausia tirpsmo vandens savybė – jame neutralizuojama visa informacija. Kaip žinome, vanduo greičiausiai priima informaciją. Yra begalė straipsnių ir knygų, kaip mintys, žodžiai keičia vandens struktūrą.. Prisiminkim, kad žmonės sudaryti didžiąja dalimi iš vandens, todėl mintys daro didžiausią įtaką mūsų sveikatai, mūsų fiziniam kūnui. Jei konkrečiau – informacija ir energija yra viso ko pradžia ir priežastis. Gerdami tirpsmo vandenį mes gauname unikalų vandenį, be jokios informacijos. Atšildę jį dar galime pakalbėti ir įkrauti jį teigiamom mintim, teigiama energija..

Ar nepagalvojote, kodėl mūsų žemėje periodiškai yra užšalimai? Ledynmečiai? Juk kaip ir mūsų organizmas, taip ir Žemė sudaryta daugiausiai iš vandens. O dabar įsivaizduokite, kad viso pasaulio žmonių mintys, minčių energija susigeria į planetos vandenį… Kokį jį įsivaizduojate? Spėju, tikrai ne tokios struktūros, kaip norėtųsi… Kai Žemės vanduo pasiekia kritinę ribą, jam reikia struktūrizuotis, t.y. užšalti ir vėl atšilti. O tai reiškia ledynmetį… Tokiu būdu mūsų planeta atsinaujina, neutralizuoja visą neigiamą informaciją, kuri buvo sukaupta. Kokią atmosferą pasaulyje jaučiate dabar..?

Žmonės gali keisti minčių, savo elgesio pagalba vandenį… Kokias mintis generuojame savo galvoje, tokie ir esame, atitinkamai tokie gyvenimo įvykiai formuojasi 😉

vanduo2vanduo

Eiga

Į plokščius, švarius plastikinius  indus įpilkite filtruoto vandens. Nepilkite visai pilno. Indus sandariai uždarykite ir įdėkite į šaldymo kamerą, kol visiškai užšals. Prieš pat naudojimą tuose pačiuose uždarytuose induose atšildykite kambario temperatūroje. Tačiau atšildžius matysite, jog vandenyje yra priemaišų…

Galima iš užšaldomo vandens pašalinti kenksmingas priemaišas, daugiausia sunkiųjų metalų druskas. Kai vanduo tik pradeda stingti, susidariusį ploną plutą reiktų išmesti. Jame yra žmogaus organizmui kenksmingo elemento – deuterio, tai yra sunkiojo vandenilio. Tada stebėkite, kol induose užšals maždaug trečdalis vandens. Būtent šis ledas turi gydomųjų savybių. Likusį vandenį išpilkite be gailesčio – jame liko tik kenksmingos medžiagos, rūgštys ir šarmas. Jei neturite, pilnai galite plutos neišiminėti, o tiesiog nupilti viduryje likusį vandenį.

Deja, bet tirpsmo vanduo nepašalina iš vandens fluoro…

Nuotraukoje pavaizduota kada reiktų išimti ledą iš kameros: (galima buvo netgi dar ankščiau, kad kuo mažiau apačioje būtų įšalusių baltų nuosėdų). Žinoma, šaldyti geriausiai yra emaliuotame inde, ne plastikiniame.

tirpsmo-vanduo

Ištraukus iškart reiktų atidaryti indelį, su peiliu padaryti skylę viršuje ir išleisti viduje pasilikusį vandenį. Likusį ledą palikti, kad atšiltų. Šaldymo laikas priklauso nuo kameros, kuriame skyrelyje šaldote ir pan, reikės atrasti savo laikus. Preliminariai vanduo 1l talpos tokiame indelyje užšąla per 8-9h. Patogiausia dėti į kamerą ryte, vakare ištraukti, kad per naktį atšiltų ir ryte jau galima būtų gerti tirpsmo vandenį..

Kiti dar nuima pačią viršutinę ledo dalį, t.y. kai vanduo pašąla 1-2h – nuima viršų, Aš asmeniškai to nedarau dėl laiko stokos.

Cikliškas tirpsmo vanduo

Kitas geriausias būdas gydomajam vandeniui gauti – jį paveikti cikliškai. Užkaitinkite vandenį iki 94-96 laipsnių (kai dar neverda, bet burbuliukai jau pradeda kilti). Nukelkite puodą su vandeniu nuo ugnies ir įstatykite į dubenį su šaltu vandeniu, kad staigiai atvėstų iki kambario temperatūros. Tada užšaldykite. Taip vanduo pereina visus gamtos ciklo etapus – garuoja, vėsta, užšąla ir tirpsta. Toks vanduo turi daugiausia vidinės energijos.

Jei vandenį 16-18 valandų laikote kambario temperatūroje, jo biologinis aktyvumas sumažėja kelis kartus. Tad geriausia padalyti ledą į gabaliukus ir laikyti šaldymo kameroje, o prieš naudojimą atitirpdyti tik tiek, kiek reikia.

Beprasmiška tokį vandenį naudoti maistui ruošti. Užkaitinus vandenį iki 37 laipsnių jis praranda visas „stebuklingas” savybes..

Toks tirpsmo vanduo gerina skysčių tekėjimą, lengvai įsisavina į organizmą, valo toksinus. O svarbiausia – neapteršia mus nereikalinga, bloga informacija…

Sėkmės! 🙂

Šiek tiek video:

Labiausiai vanduo veikiamas mintimis, žodžiais, emocijomis:

Veikiamas vanduo ir su užrašytais žodžiais, nes nuo jo taip pat sklinda energija. Tik šiuo atveju manyčiau žmogus ne tik užrašė, bet kažkiek ir skleidė emocijų, žodžių į atitinkamas stiklines.. Nes tokį skirtumą pasiekti vien užrašytų žodžių nepakaktų..

Šaltiniai:

Telesforas Laucevičius „Jo didenybė vanduo“

www.manoukis.lt

www.zachh.lt

www.youtube.com

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook