Kaip pašalinti nitratus iš daržovių

2013 lapkričio 25by Samantha Zachh0

 

Kaip pašalinti nitratus iš daržovių

 

 

 

Visi žino, jog daržovės ir vaisiai yra labai vertingi ir naudingi mūsų organizmui. Jų reikia valgyti kuo daugiau. Tačiau visi žinome, jog dideli ūkiai purškia ir naudoja įvairius chemikalus, kad būtų geresnis, gausesnis derlius. Atitinkamai visi tie chemikalai išlieka ant vaisių ir daržovių. Dažniausias patarimas būna- gerai nuplauti su muilu. Taip tai tikrai šiek tiek padeda. Bet kaip atsikratyti ir nitratų, kurie slypi produkto viduje? Šiek tiek pagerinti situaciją mums gali DRUSKA ir VANDUO. Taip taip.
Mums reikės:

  • 1l šalto vandens
  • ~1 valg. š. rupios druskos

Paprasčiausiai palaikyti daržoves ir vaisius mažiausiai 1-2 valandas taip sūdytam vandeny. Žinoma, kad neturėsime ekologiško produkto, kaip iš savo daržo, tačiau tai tikrai pašalins dauguma nitratų.
Mes tai išbandėme su specialiu aparatu.

 

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook