Lapkričio horoskopas. 2019

2019 spalio 30by Samantha Zachh0

Lapkričio 1 – 15

Lapkričio mėnesis žada būti įdomus. Pirma pusė gali būti gana produktyvi emocine prasme. Gali netrūkti vidinės motyvacijos, jausmų, emocionalumo ir disciplinos, kad visa tai turėtų realų apčiuopiamą rezultatą. Pirmą pusę dar gali būti sunku daryti itin greitus ir staigius veiksmus, pasinerti į ryškų aktyvumą, tačiau svajoti ir filosouoti apie norus, jausmus, komfortą ir malonumą noras ir galimybė bus. Vyraujanti Skorpioniška energija suteiks daug senų problemų, negatyvumų išlindimo, ypač per komunikaciją, informaciją. Dirbkite su tuo, nekiškite vėl į užgniaužimą.

Lapkričio 15 – 30

Antra Lapkričio pusė pasižymi potencialu dideliems malonumams, kelionėms, filosofijai, ar tiesiog jūsų hobi pasireiškimui, jūsų norams. Leiskite sau mėgautis gyvenimu, komfortu, patogumu, grožiu, estetika, žiniomis, kelionėmis. Šioje pusėje aktyvumas gali jaustis ryškiai, noras eiti, daryti, ginti, kovoti, aktyviai leisti laiką. Tik nepersistenkite su tuo. Gali tykoti staigios permainos, jei per daug nukrypsite į adrenalimą ir bendrai pamesite galvą, blaivų protą, saugumą, užtikrintumą. Šį laikotarpį gali jaustis trūkumas analitinio mąstymo, loginės sekos sudėliojimo, kai kuriuose aspektuose tiesiog sunkiau lengvo kūrybiškumo, paviršutiniškumo. Tai gilus ir ryškus periodas.

Lapkričio Pamoka

Jokio paviršutiniškumo – prasmė, gilumas, kas suteiks rezultatąAVINAS

Avinams šio mėnesio pirma pusė gali būti sunkesnė, nes stabdysis jų prigimintis aktyvumas ir inercija. Reikės daugiau pamąstyti prieš veikiant, ne visada išeis parodyti save, daugiau reikės prisitaikyti prie situacijų, ar kitų žmonių. Ypač prie tų, su kuriais norite išlaikyti harmoningus santykius. Antroje pusėje jau galėsite itin aktyviai reikštis, tačiau nepameskite galvos – savidisciplina vis dar reikalinga. Jei ji bus – rezultatų pasiekti galite ryškių.

Išlaikau savidiscipliną

JAUTIS

Jaučiams šis mėnuo gali suteikti daug malonių pojūčių. Tik sugebėkite išlaukti, susitelkti. Reikės pažvelgti į pasaulį, situacijas ir žmones ne per materialumo prizmę, taip pat daugiau pafilosofuoti. Pasvajokite, jauskite, mylėkite, mąstykite gilesniu požiūriu. Kiek sugebėsite savo vidiniame pasaulyje daugiau jausti malonumo, prasmių, ryškių emocijų – tuo malonesnius pasitenkinimus jausite.

Apmąstymai ir malonumai

DVYNIAI

Dvyniams šį mėnesį gali reikėti truputį slapstytis. Jūsų asmeniniai potencialai dideli, tiesiog judėjimas pirmys gali būti šiek tiek lėtesnis. Gali daugiau spindėti jūsų aplinkoje esantys žmonės, nei jūs. Nebijokte sakyti tiesos. Antrą mėnesio pusę jau jūsų spindėjimas gali ryškėti vis geriau. Šis mėnuo yra prasmingų, gilių ir naudingų pokalbių metas. Nešnekėkite veltui, niekus ar apie bet ką.

Kokybiška ir prasminga komunikacija

VĖŽYS

Vėžiams mėnuo gali būti svajingas ir geras. Galite patirti daug emocijų, jausmų, kas jums ir patinka. Esmė bus išmokti tiesiog mėgautis buitimi, čia ir dabar, neužsisedėti per daug savo “kiaute”, rutinoje. Stengtis daryti viską teisingai, sąžiningai, teisingai. Supraskite ko norite, kaip to norite, kaip teisingai tai gauti.

Stengiuosi patirti malonumą

LIŪTAS

Liūtams lapkritis gali būti spindėjimo metas, jei jie padės į šalį savo dirbtinį ego, vaidybą ir dramas. Reikia tikrumo, gilumo, nuoširdumo, prasmingumo – tuomet jų spindesį pamatys. Reikia šiek tiek įvaldyti savo negatyvias emocijas ir savybes, kas susiję su jų asmenybe. Daugiau jauskite, nei vaidinkite, daugiau gilinkitės į save, nei tiesiog rodykite save.

Mano asmenybės tikrumas ir gilumas

MERGELĖ

Mergelės šį mėnesį gali jausti per didelį emocionalumą aplinkoje. Jos to nemėgsta. Geriau juk tvarka ir aiškumas, nei kažkokie neaiškus jausmai. Tai sukels buvimą šiek tiek nematomu, lėčiau vyks procesai. Daugiau dėmesio reiktų skirtų būtent negatyvioms detalėms, smulkmenoms, kad suradus ir ištaisius mačius mažiausius elementus – tvarka gyvenime būtų.

Ieškau klaidų, negatyvumo

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms pirma mėnesio pusė gali būti šiek tiek gruboka, gal per intensyni nei jie įpratę jausti. Reikės daug  visko veikti, aktyviai leisti dienas. Todėl pirmą mėnesio pusę gali jaustis tam tikra prasmė, dėl ko aš visa tai darau, o antrą pusę jau pasijaus komfortas, malonumas, pasitenkinimas. Galėsite grožėtis ir gerėtis savo rezultatais, pasiekimais, kuriuos padarėte būtent mėnesio pradžios intensyviu darbu ir kontrole.

Dirbu ir tik vėliau malonumai

SKORPIONAS

Skorpionams jau po truputį baigiasi transformacinis periodas ir staigios nevaldomos situacijos, kurios daugiausiai galėjo būti susietos su materialinėmis vetybėmis. Dabar atėjo metas tiesiog būti savimi, daugiau svajoti, pasinerti į savo vidinį pasaulį. Itin palanku komunikuoti, prekiauti, mokytis, būti informaciniuose srautuose. Mėnesio gale būkite aktyvūs, tikri Skorpioniški Skorpionai. Tai tikrai Jūsų mėnesis! Mėgautis geromis vibracijomis Jums.

Būnu savimi

ŠAULYS

Šauliai savo stiprybę gali šį mėnesi pajausti. Jiems palanku tiesiog mėgautis kelionėmis, knygomis, meile, santykiais, grožiu, estetika. Ar tiesiog tuo, kas jiems suteikia vidinį pasitenkinimą. Skleiskite jausmus, mėgaukitės, mylėkite, kurkite. Gal ir ne viskas klostysis 100% pagal jūsų svajones, tačiau emocionalių rezultatų galite pasiekti gerų ir daug. Gali gerai klostytis meilės reikalai.

Mėgaujuosi savo norais

OŽIARAGIS

Ožiariagiams jau ilgą laikotarpį gali jaustis lyg savoje “tekmėje“, tačiau su dideliu spaudimu. Žinoma tik tiems, kurie yra disciplinuoti ir ją moka išlaikyti jau ilgą laiką. Visas mėnuo gali atnešti pozityvių emocijų, emocionalumo, jausmų, išgyvenimų. Leiskite sau šį mėnesį kartais ne tiek logiškai ir strategiškai mąstyti. Leiskite pasvajoti, pasinaudoti intuicija, pasvajokite.

Įsileidžiu daugiau svajonių

VANDENIS

Vandeniai gali jausti daugiau materialios energijos savo aplinkoje. Gali jaustis griūtis, sunkumas padaryti tai, ką norisi ir kaip norisi. Svarbu išlaikyti discipliną, nepamiršti, jog egzistuoja svajones, emocijos ir tai galima suderinti su jūsų tikslais. Jei atsiranda jausmas, jog už jus visas jūsų planas yra sugalvojamas – tiesiog daugiau imkite “vadžių” į savo rankas.

Išlaikau discipliną ir įsileidžiau emocijas

ŽUVYS

Žuvims mėnuo gali būti svajingas ir geras. Reikės daugiau pasitengti meilės reikaluose, kelionių, mokslų. Gali būti sunkiau pajausti malonumą ir pasitenkinimą, tačiau bendra tendencija yra gera. Iš kitų sričių galite sulaukti gerų rezultatų. Nepamirškite savo moralės normų, savo vidinių norų, emocionalumo, meilės. Motyvacijos gali būti daug.

Motyvacija ir pastangos

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook