Liepos 2019 užtemimai. Jų įtaka

2019 liepos 16by Samantha Zachh0

Užtemimai

Užtemimai – įdomus laikas. Jų įtaka kiekvienam yra skirtinga. Tai priklauso kokiam zodiako ženkle vyksta užtemimas, kokia bendra tos dienos tendencija ir, žinoma, kokios jūsų asmeninės planetos tuo metu bus įtakotos. Tai galite sužinoti pas profesionalų astrologą konsultacijos metu.

Nevertėtų bijoti užtemimų, tai išsivalymo, atsivėrimo metas. Žinoma tiems, kurie per daug prikaupę negatyvo, nuoskaudų, nesusitvarko su savo Ego – užtemimų laikas gali atnešti negatyvesnių situacijų. Taip pat tiesiog “jausti” užtemimų energijas gali jautresni, intuityvesni žmonės.

Per Saulės užtemimą (kai tarsi Ego užtemsta) reiktų labiau išsivalyti savo vidinį pasaulį, valdyti emocijas, keisti kasdienius įpročius, mintis, rūpintis kitais. Per Mėnulio užtemimą (kai užtemsta vidinis pasaulis) – tvarkytis su savo Ego, gilintis į savo asmenybę, nepamiršti vertybių. Užtemimų laikas yra ramybės ir suvokimo laikas. Nereiktų daryti staigių ir rimtų sprendimų tuo metu.

Liepos  2-osios pilnas Saulės užtemimas

Liepos 2-osios vakarą apie 22 valandą LT laiku įvyks pilnas Saulės užtemimas. Daugiausiai gali būti paveikti Vėžio zodiako ženklo atstovai. Taip pat tie, kuriems sunkiau sekasi būti šeimyniškiems, rūpestingiems, nesiseka išlaikyti gerų santykių su giminaičiais. Įtaka gali tęstis 1 diena prieš ir po užtemimo.

Užtemimas bus Vėžio ženkle, todėl ŠEIMA ir dar kartą šeima. Stenkitės į viską ramiau reaguoti, ypač į konfliktus su artimaisiais, giminaičiais, namuose, ar į bet kokias šeimynines situacijas. Didžiausi iššūkiai gali paliesti būtent šeimos, santykių, namų klausimus. Ramiau bendraukite su mama, nes nuoskaudos mamai taip pat gali kilti lauk. Gali būti neišpildyti jūsų vidiniai lūkesčiai, gali iškilti daug emocijų, su kuriomis, žinoma, reiktų tvarkytis. Susikaupusios nuoskaudos gali kilti į paviršių, gerai apie jas nepagalvojant ir išreiškiant betkaip.

Puikus metas ramiai spręsti šeimynines problemas, RAMIAI išsakyti seniai užsigulėjusias emocijas, kurias ilgai laikėte savo viduje. Bet vėl gi – tai neturi būti konfliktas. Tai turi būti tobulėjimas, kaip šeimos, namų židinio. Atrasti balansą tarp AŠ ir mano SANTYKIAI, KITAS žmogus. Paanaizuoti KAIP galite išreikšti savo norus, mintis ir emocijas gražiuoju. Nelaikykite, nespauskite savyje.

Užsiimkite namų ruoša, iškepkite skanų pyragą savo šeimai, kurkite glaudesnį ryšį su šeima, gerinkite savo sveikatą, tobulinkite/keiskite kasdienius įpročius! Skatinkite savyje šeimyniškumą ir rūpestingumą! Vėl gi – tobula keisti tuos įpročius, kurie susiję su jūsų šeima ir namais.
Šalia esantis karminis mazgas tik sustiprins norą parodyti viešai savo jausmus, išgyvenimus, kurie buvo neparodyti prieš tai. Tai daugiausiai liečia vėl gi – šeimynines problemas, situacijas. Bus milžiniškas stimulas iš vidaus tobulinti, gerinti, užsiimti santykiais, artimaisiais. Gali išlįsti giminės karminės problemos, kurias laikas tvarkyti.

Gerų ir RAMIŲ šeimyninių situacijų sprendimo! Gerinkite ryšį su šeima – tai svarbiausia šiuo metu.

Liepos 17-osios dalinis Mėnulio užtemimas

Liepos 17-osios naktį apie 00:35 Lt laiku įvyks dalinis mėnulio užtemimas. Periodas ne iš lengvųjų, nes stiprios priešiškos energijos veikia vienu metu. Tai tarsi kova tarp Ožiariago ir Vėžio energijų.

Mėnulis bus Ožiariagio zodiako ženkle kartu su šalia esančiu Plutonu, Saturnu ir karminu mazgu. Visas šitas komplektas sukuria gana grubią, transformacinę, “sunkią“, negatyvią energetiką. Iš žmonių prašoma pajausti savo viduje pačias giliausias emocijas, mintis ir su jomis dirbti. Dirbti taip, jog būtų galima tai išreikšti per savo asmenybę pozityviai.

Galimai emocijas bus užspaustos, užgniaužtos, neleisite joms normaliai pasireikšti, gal net slėpsite savo pasąmonės viduje. Nebus taip paprasta emociškai suprasti ką jaučiate, kodėl jaučiate ir kaip yra geriau. Viduje gali jausti chaosas. Pradės lįsti įvairūs Egokabliukai“, mintys, kurias vis gi vertėtų apmąstyti, vėliau suderinti su savo emocijomis ir tik tada daryti galutinius sprendimus. Pats mėnulio užtemimas atveria Saulę ir jos idėjas. Šiuo metu Saulė yra Vėžio zodiako ženkle su šalia esančiais Venera, karminiu mazgu, Merkurijumi. Tai priešinga Ožiariagui energija. Ji prašo jūsų dėmesio šeimai, namams, tėvynai, tautai. Prašo skleisti rūpestingumo ir šeimyniškumo savybes, kad jūsų Asmenybė išmoktų tokius gebėjimus. Kai vidinis pasaulis šiuo metu, kaip ir minėjau, gali būti šiokiame tokiame “užtemime” – nesistenkite iš šio periodo pajausti didelio vidinio pasitenkinimo. Pasitenkinimas gali ateiti labiau tuomet kai bus įvykdyta pagrindinė šio periodo užduotis.

Etapo užduotis

Užduotis – karjeros, ambicijų ir šeimos, namų balansas. Turite skirti vienodai dėmesio tiek vienai, tiek kitai sričiai. Skatinti savyje rūpestingumo, šeimyniškumo, motiniškumo savybes. Gebėti lėtais ir užtikrintais žingsniai kartu siekti karjeros aukštumų. Šeimoje labiau į pirmą vietą iškelti ir vadovautis ilgalaikiais jausmais, meilės jausmu, vidine aistra, ateities vizija, ilgalaikiškumu, ne trumpalaikėmis emocijos ir reakcijomis. Neleisti, jog darbas išbalansuotų šeimą, ir atvirkščiai – namai neišbalansuotų profesijos kilimo. Discipliną labiau taikyti darbe, šeimoje – meilę ir rūpestį.

Šio laikotarpio sunkumą gali stipriau jausti tie, kurių asmeniniame horoskope yra stipriai išreikšta būtent tokia pat užduotis. Taip pat Ožiaragiai, Vėžiai ir tie, kurie turiu šių zodiako ženklo savybių.

Liepos 2019 užtemimai. Jų įtaka. Mėnulio užtemimas.

Sunkus periodas? Reikia pagalbos savo asmenybės pažinime? Kreipkitės individualiai konsultacijai.

Samantha Zachh

Psichoterapija – http://sdirbtuves.lt/

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook