Liepos horoskopas. 2022

2022 liepos 5by Samantha Zachh0

Liepa

Bendru žvilgsniu žvelgiant Liepos mėnesis neturėtų būti itin sunkus. Energijos taps grubesnės labiau į mėnesio galą. Mėgaukitės vasara! Ryškesnė bus Urano ir karminio mazgo jungties situacija, kai visą mėnesį vis vyks tam tikro pobūdžio permainos, kurios tiesiog privalo vykti. Tai gali būti susiję su technologijomis, finansinėmis institucijomis ir aplamai finansų rinka, ekologija. Taip pat šiek tiek jausime ir Lilith – taigi vyraus karminė energija. Ką tai reiškia? Prasivalymas ir priežasties pasekmės situacijos. Turime daugiau mąstyti ir ne tik apie čia ir darbar, bet ir apie praeitį, protėvius, ateitį ir kaip praeitis ir joje padaryti veiksmai įtakoja ateitį. Visą mėnesį Marsas bus Jaučio ženkle, kas šiek tiek susilpnins aktyvumą, drąsą, ryžtą, kovingumą ir gebėjimą greitai ir kokybiškai pradėti ir užbaigti darbus. Norėsis labiau įsijausti į procesą, pajausti stabilumą, kad tikrai mokate kažką daryti. Link mėnesio gali Marsas jungsis su Uranu, kai galime sulaukti tam tikrų struktūrų griūčių. Situacijos gali vyrauti nemalonios, netikėtos, labai susijusios su finansine tema, pardavimais. Tai neišvengiamos situacijos, todėl priimkite kaip ateitį. 

I pusė

Pirmoje mėnesio pusėje stipriau jausime keistus negatyvius pojūčius dėl savo tėvo, vyrų, giminaičių. Tiesiog stenkitės suprasti, jog ne viskas taip paprasta ir sutvarkoma čia ir dabar. Reikia suvokti, kad iki šiandienos situacijos privedė daugybė dalykų, kartais ne nuo mūsų visų priklausančių. Suvokti, jos esame susieti su savo protėviais ir tai gali įtakoti mano šiandieną. Gali kilti negatyvios mintys apie savo savivertę, pasitikėjimą. Tai gali iššaukti netinkamus veiksmus, didesnį norą pasirodyti, demonstruotis, kad nors kažkokiu būdu mane pastebėtų. Labai palanku bendrauti, komunikuoti ir susitikti su giminaičiais. Merkurijus bus Vėžio ženkle, todėl protas bus linkęs bendrauti draugiškai, šiltai, ieškos saugumo. Tik reiktų valdyti savo žodžius, nes galite pasakyti ir tą, dėl ko gailėsitės. Komfortą galės suteikti buvimas tarp žmonių, ieškojimas informacijos, mokymai, komandiruotės, mokymasis praktinių įgūdžių.

II pusė

Merkurijus antrą pusę bus Liūto ženkle – daugiau norėsis bendrauti demonstratyviai, savo žodžiais pritraukti kitų dėmesį. Galimai daugiau vyraus kūrybiškas mąstymas, kurio dėka galėsite daugiau atskleisti save, mokyti kitus, parodyti savo geriausius gebėjimus. Venera keliaus per Vėžio ženklą ir tuomet komfortas bus lengviau pasiekiamas, kai tenkinsite savo buitinius norus, galbūt daugiau praleisite laiko namuose, su šeima ar tiesiog užsiimsite savo mėgstamais hobiais. Link mėnesio galo šiek tiek gali ateiti tamsesnis šešėlis, kuris atneš baimių,  pagundų ir negatyvių aistrų į santykių temą. Stenkitės atsilaikyti pagundoms, išlaikyti santuoką, net atsiverus tamsiausioms jos pusėms. Tai išsivalymas.

Darbas. Gali gerai sektis įvairios machinacijos, “pagauti žmones ant jų aistros gundant”.

Meilė. Ne pats palankiausias metas, geriausiai tiesiog stebėti, koks purvas iškyla santykių temoje ir jį prasivalyti, nepriimant nieko labai asmeniškai.

Įtemptesnės dienos: 8, 13-14, 22, 30.

Laisvesnės dienos: 17, 23-24.

Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Liepos Pamoka

Prasivalau baimes ir atsilaikau nuo pagundųSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook