Pažinkime Marsą: jo reikšmė astrologijoje ir įtaka mūsų seksualiniam gyvenimu

2022 birželio 13by zachh.lt0

Vertinant žmogaus asmenybę bei požiūrį į gyvenimą, svarbu išsiaiškinti, kas jį jaudina ir stiprina. Nors analizuodami gimimo diagramą pirmiausia žiūrime į Saulės, Mėnulio ir Ascendento padėtis, Marso padėtis taip pat gali suteikti naudingų įžvalgų. Marsas – be galo galinga planeta ir ji neatsiejama nuo to, kaip kontroliuojame savo gyvenimą.

Taigi, norint suprasti tai, kaip išreiškiame savo seksualumą, energiją ir kovingumą, verta pasigilinti kokiame zodiako ženkle Marsas buvo mūsų gimimo metu.

Marsas yra sekso, potraukio ir veiksmo planeta. Nors jo įtaka nėra esminė, kai kalbame apie santykių suderinamumą, jis suteikia naudingų įžvalgų apie tai, kaip konkretus žmogus išreiškia savo aistrą: kovoja ar bėga, yra aktyvus ar pasyvus, nutrūktgalvis ar linkęs laukti.

Aplink Saulę Marsas apsisuka maždaug per dvejus metus, todėl jūsų Marso ženklas gali nesutapti su jūsų Saulės ženklu, o tai suteikia jūsų asmenybei dar daugiau sluoksnių. 

Patikrinkite, kokiame zodiako ženkle ir laipsnyje buvo Marsas jūsų gimimo metu, o po to kartą per dvejus metus stebėkite, kada Marsas grįžta į tą pačią vietą. Tai žinodami, galėsite numatyti, kaip elgtis tam tikrose situacijose: imantis veiksmų, išreiškiant seksualinį potraukį ar motyvuojant save tikslų siekyje.

Skaitykite apie savo Marso ženklą ir sužinokite, ką jis reiškia!

Marsas Avino ženkle

Avinas yra vienas stipriausių zodiako ženklų, kuriame gali gyventi mūsų raudonoji planeta. Kodėl? Marsas yra natūralus Avino valdovas – tai reiškia, kad šiame zodiako ženkle jis yra tarsi tikruosiuose savo namuose. 

Žmonės, turintys tokią energiją, nebijo imtis veiksmų ir dažnai būna gana drąsūs. Tačiau tai taip pat gali padaryti juos gana įžūlius ir impulsyvius – tokie žmonės pirmiausia pasiners į veiklą ir tik vėliau ją apgalvos.

Marsą Avino ženkle turintys žmonės dažnai yra įnirtingi ir pasižymi seksualumu. Jie greitai užsidega, tačiau dažnai liepsnojimas ilgai netrunka. Kalbant apie seksą, jis šiems žmonėms labai svarbus, nes Marsą Avino ženkle turinčių žmonių seksualinis potraukis yra itin didelis.

Marsas Jaučio ženkle

Tokia raudonosios planetos padėtis yra unikali ir tam tikrais atvejais – žalinga. Vis dėlto, nerimauti nereikėtų, nes Marsą Jaučio ženkle turintys žmonės imasi veiksmų, siekia savo tikslų ir išreiškia savo seksualinį potraukį rafinuočiau ir praktiškiau. Šie žmonės sprendimus priima lėtai ir stabiliai, tačiau kai tik apsisprendžia, ko nori, jų sustabdyti neįmanoma.

Marsą Jaučio ženkle turinčius žmones sunku supykdyti, jų kantrybė taip pat gana stipri. Vis dėlto, juos įžeidus, jie akimirksniu užsispirs ir pakeisti jų nuomonę bus be galo sunku. Kalbant apie seksą, šie asmenys vertina jausmingumą, skiria daug laiko seksualiniams potyriams, gyvena šia akimirka ir teikia pirmenybę nuoseklumui, o ne atsitiktiniams vienos nakties nuotykiams.

Marsas Dvynių ženkle

Marsą Dvynių ženkle turintys žmonės dažniausiai pasižymi intelektu ir komunikabilumu. Tokie žmonės yra itin susitelkę į logiką, diskusijas ir ryšį. Iškilus konfliktui, savo žodžiais jie dažnai baudžia aplinkinius, o kartais juos tiesiog sunaikina. 

Žmonės, turintys šią energiją, dažnai yra labai socialūs ir renkasi spontaniškumą bei nuotykius. Jie linkę susižavėti idėjomis ir trokšta bendravimo, antraip akimirksniu pradeda nuobodžiauti. Šie asmenys pasižymi dideliu energijos ir entuziazmo lygiu ir yra puikūs pašnekovai. Kalbant apie seksą, Marsą Dvyniuose turintys dievina aistringas preliudijas ir eksperimentus.

Marsas Vėžio ženkle

Marsą Vėžio ženkle turintys žmonės dažnai yra emocingi asmenys ir linkę susijaudinti dėl visko, ką jaučia. Emocinis ryšys yra svarbiausias jų prioritetas ir jie dažnai yra linkę globoti aplinkinius.

Vis dėlto, iškilus konfliktui, šie asmenys pyktį naudos kaip savo emocijų priemonę tik tada, kai tai tikrai būtina. Taip pat, šie žmonės neretai yra linkę ir į pasyvią agresiją. Kalbant apie seksą, Marsą Vėžio ženkle turintiems asmenims siekiant intymumo svarbiausias yra emocinis ryšys.

Marsas Liūto ženkle

Marsas Liūto ženkle suteikia asmeniui energijos būti šou žvaigžde – išreikšti save, pramogauti ir pasiekti viską, kas jį uždega. Šiame zodiako ženkle Marsą turintys žmonės yra charizmatiški ir veržlūs bei siekia aukštų asmeninių ir profesinių tikslų. Gyventi visavertį gyvenimą jiems yra prioritetas, tad šie žmonės padarys viską, kad būtų teisingame kelyje savo svajonių link.

Konflikto metu šie žmonės gali būti gana įnirtingi, netgi aršūs, ypač jeigu buvo sužeistas jų ego. Tuo pačiu, jie linkę atkakliai laikyti pyktį savyje, jei mano, kad kitas žmogus niekada nepasikeis. Kalbant apie seksą, Marsą Liūto ženkle turintys žmonės yra žaismingi ir aistringi. Romantika yra svarbi šių žmonių gyvenime – taip pat ir lovoje.

Marsas Mergelės ženkle

Marsas Mergelės ženkle suteikia asmeniui stiprią darbo etiką ir tikslo siekimą. Tokie žmonės linkę būti labai analitiški ir gali vienu metu valdyti daug projektų ir žmonių. Šie asmenys turi puikius planavimo įgūdžius ir pirmenybę teikia produktyvumui. Jie taip pat dažnai yra labai komunikabilūs ir praktiški. Pyktį ir seksualumą jie išreiškia taip pat: vadovaudamiesi logika, pusiausvyra ir intelektu.

Vis dėlto, nusivylę Marsą Mergelės ženkle turintys asmenys taps itin kritiški ir preciziški. Kalbant apie seksą, šie žmonės įprastai pažintis mezga lėčiau ir renkasi jausmingumą bei atsipalaidavimą, o ne intensyvius ar trumpus aistros priepuolius.

Marsas Svarstyklių ženkle

Kai Marsas yra Svarstyklių ženkle, jis tarsi patenka į savo „ne komforto zoną“. Tiesa, baimintis nevertėtų, nes tai tiesiog reiškia, kad Marso įprasta nuožmi ir tiesmuka prigimtis šioje padėtyje yra išreiškiama pasyviau. 

Žmonės, turintys Marsą Svarstyklių ženkle, neretai pirmenybę teikia harmonijai, taikai, sąžiningumui ir teisingumui, o ne asmeninei pergalei. Šie žmonės itin vertina partnerystes ir dažnai pasirenka vieną svarbiausią žmogų, su kuriuo mezga darbinius ar asmeninius santykius.

Konfliktinėse situacijose šie žmonės yra pasyviai agresyvūs ir linkę nevaržyti savo įtūžio. Kalbant apie seksą, Marsą Svarstyklėse turintys žmonės mėgsta lengvumą ir romantiką bei dažnai tikisi, kad partneris imsis iniciatyvos.

Marsas Skorpiono ženkle

Marsas Skorpiono ženkle yra tarsi tikruosiuose savo namuose. Asmenys su Marsu Skorpione yra gudrūs ir intensyvūs. Kai jie ką nors nusprendžia ir nuoširdžiai to tikslo trokšta, jie nemato kliūčių ir daro viską, kad savo siekius įgyvendintų.

Šie asmenys turi stiprų galios poreikį ir itin didelį libido. Jie yra atkaklūs ir stiprūs, taip pat, iš pilkos masės išsiskiria tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Vis dėlto, jeigu šie žmonės supyksta, jie nesustoja tol, kol nesunaikina priešo. 

Kalbant apie seksą, šie asmenys vadovaujasi „viskas arba nieko“ požiūriu ir trokšta intymumo bei proto, sielos ir kūno sąjungos.

Marsas Šaulio ženkle

Marsas Šaulio ženkle dažnai išduoda apie nuotykių ieškotojo ir keliautojo prigimtį. Tokie žmonės trokšta patirti viską, ką gali pasiūlyti gyvenimas, ir, svarbiausia, jie nekenčia būti įkalinti. 

Marsą Šaulio ženkle turintys asmenys iki paskutiniųjų siekia savo tikslų ir nuolat trokšta pokyčių bei spontaniškumo. Per ilgai būdami toje pačioje (fizinėje ar mentalinėje) vietoje šie žmonės greitai pradeda nuobodžiauti, tad jiems reikia nuolatinio stimuliavimo ir veiklos. Ši nerami prigimtis skatina juos ieškoti naujų idėjų, patirties ir galimybių, kurios pasotintų jų klajones ir žinių siekimą.

Iškilus konfliktui, šie asmenys gali būti ypač agresyvūs ir impulsyvūs, ypač jei jaučiasi suvaržyti. Kalbant apie seksą, Marsą Šaulio ženkle turintys žmonės yra aistringi ir spontaniški, nuolat trokštantys naujų stimulo šaltinių tam, kad patenkintų savo įgimtą smalsumą.

Marsas Ožiaragio ženkle

Marsas Ožiaragyje yra labai galinga padėtis raudonajai planetai, nes čia Marsas demonstruoja didžiausią savo jėgą. Tai reiškia, kad ambicinga, strateginė ir varomoji Marso energija gali būti sutelkta ir apskaičiuota. Marsą Ožiaragio ženkle turintys asmenys paprastai būna gana darbštūs ir nebijo įdėti tiek pastangų, kiek jų reikia pergalei pasiekti.

Konfliktuoja šie žmonės gudriai ir praktiškai. Jie supranta, kad drama yra energijos švaistymas. Todėl tokie žmonės dažnai nukreipia savo aistrą ir emocijas atgal į savo tikslus ar karjerą. Kalbant apie seksą, Marsą Ožiaragyje turintys žmonės trokšta nuoseklumo ir praktiškumo ir įprastai turi didelį libido.

Marsas Vandenio ženkle           

Marsas Vandenio ženkle suteikia ekscentriškumo. Raudonąją planetą Vandenyje turintys asmenys yra idealistai ir intelektualai. Tikslų jie siekia ir su žmonėmis bendrauja aistringai. Šie žmonės itin progresyvūs, socialūs ir komunikabilūs.

Tiesa, šie žmonės dažnai turi kategorišką nuomonę, kurią labai sunku ar netgi neįmanoma pakeisti. Šie žmonės yra įsitikinę, kad jų idėjos yra svarbiausios ir negali būti ginčijamos.

Konfliktuodami Marsą Vandenio ženkle turintys žmonės aktyviai įsitraukia į diskusiją ir siekia kuo daugiau aplinkinių palenkti į savo pusę. Kalbant apie seksą, šie žmonės nebijo eksperimentuoti ir dažnai yra atviri neįprastiems santykiams.

Marsas Žuvų ženkle

Marsas Žuvų ženkle suteikia žmogui emocingą ir jautrią prigimtį. Šie žmonės yra itin organiški, pirmenybę teikiantys savo jausmams ir besivadovaujantys širdimi. Jų idealai ir svajonės jiems yra labai svarbūs, o siekdami tikslų ar sekso jie pasitiki savo intuicija ir emocijomis. Raudonąją planetą Žuvyse turintys asmenys yra kūrybingi ir romantiški žmonės, trokštantys išreikšti save ir bendrauti.

Konflikto metu šie asmenys dažnai nesusiduria su pykčiu ir yra linkę slopinti skausmą, nes pažvelgti pykčiui į akis jiems yra per sunku. Tokiu atveju pykčio energija gali virsti liūdesiu ar nerimu. Sekse šie žmonės yra ypač jautrūs ir trokšta emocinių išgyvenimų, kurie padėtų pajusti kūno ir dvasios vienybę.

zachh.lt

Tai prof. astropsichologės paslaugos. Samantha Zachh - grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® psichoterapeutė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook