Mikozė. Grybelis mūsų organizme

2013 lapkričio 20by Samantha Zachh0

Mikozė. Grybelis mūsų organizme. Vienas iš pirmųjų gyvų organizmų planetoje (jei jūs tikite prielaida, kad buvo ilgalaikės raidos tendencijos), turi daug rūšių, yra jų mažų, yra beveik saprofitinių, yra šiek tiek sunkių ir toksiškų. Jei grybelis yra organizme ir turėjo tinkamas sąlygas daugintis – jis tampa pavojingas ir, iš esmės, sunkiai nustatomas, išgydomas. Grybelis visada gyveno kolonijomis ir visi grybienos segmentai sujungti vienas su kitu, taip jie sukuria savo didelį kūną, susidedantį iš atskirų paketų – tai vadinama pirminis pelėsis. Kadangi grybelių sporų yra visur, mes negalime niekaip apsisaugoti nuo jų, yra tik vienas išsigelbėjimas – turėti kūną, kuriame tokia aplinka, kurioje sunku sukurti grybų koloniją. Grybų sporos gali gyventi organizme nesukeldamos jokios žalos. Kai mes valgome kepinius, jos pradeda daugintis, nes  mūsų organizme jau yra du iš trijų komponentų įjungti neršti – tai šiluma ir drėgmė. Tokie produktai, kaip miltai, cukrus (net gerai iškepta duona – nenužudo pelėsių, jie tiesiog nusiraminę tupi ir laukia sąlygų – drėgmės, šilumos, baltymų). Visi grybai yra “draugiški vieni kitiems“, nes visi jie priklauso tai pačiai klasei, ir jie gali kart kurti kolonijas.

Kandida (candinda)

Vienas iš labiausiai patogeninių ir daugiausiai paplitusių grybelių –  candida. Yra jo daugiau pavojingų formų, pavyzdžiui, Aspergillus niger, ir t.t.  Kiekvienas grybelis paprastai turi savo gyvenamąją, mėgstamą vietą, kažkas mėgsta nagus, kažkas limfines sistemas, kažkas gleivinę ar odą. Grybai ateina pas mus su maistu, vandeniu ir oru. Bet sveikas, švarus kūnas, moka apsiginti nuo jų, pavyzdžiui, skrandis nepraleidžia grybų. Grybų yra visur, kur mes gyvename, plaukiojame. Mes paliekame jiems “maisto“, kai turime odoje įbrėžimų, įtrūkimų, sporos plinta labai greitai per žaizdas. Jei mes įdedame vaisių su grybeliu į švarių vaisių pintinę, mes jau turėsime pilną pintinę vaisių su grybeliais. Daugeliui moterų ypač candida pasireiškia pienlige. Tai rodiklis, jog jūsų organizme yra perteklius šio grybelio, organizmas jį šalina. Tai taip pat rodiklis, jog jūsų organizmo terpė yra užrūgštėjusi.

Grybelinės infekcijos simptomai

Visa, kas niežti, odos įtrūkimai, oda “burbuliuoja” pastoviai, ar vienu metų sezono laiku, atsirandančios šiurkščios odos vietos, pzv.; alkūnėse, kirkšnies zonoje, visa, kas “sušlampa” ar lupasi.

Čia pridedu asmeninę nuotrauką, kaip suaktyvėjo pas mane gyvenantys grybai valymo metu, dariau šį – Veiksmingas valymas. Visą gyvenimą kankino šiurkšti vieta (dešinėje rankoje, prie mažojo piršto, tai buvo tiesiog ~2-3cm diametro dėmė, dažniausiai vasarą išnykdavo ar sumažėdavo. Po valymų dingo visam laikui… Po 3 valymo procedūrų visa dešinė ranka buvo nusėta šiurkštumu, raudona, luposi, trūkinėjo, skaudėjo. Tokių “supykusio” grybo suaktyvėjimų ant kūno buvo ir daugiau. Kadangi nuotraukos buvo darytos telefonu, ne taip gerai matosi realiai būta situacija.

Grybelis Grybelis2 grybelis

 

Dar vienas simptomas, kai oda pleiskanoja, šlapiuoja vienu metu. Baltos išskyros – tai grybai (iš makšties, burnos, tonzilės, bronchų). Baltos dėmės ryte ant liežuvio – tai grybai, kuriuos išmetė limfinė sistema. Taip pat grybeliu laikoma visos neskausmingos problemos, kadangi grybeliai nepasiekia nervinių galūnių, jie taip elgiasi, kad išliktų, kai žmogus nejaučia skausmo, nešalina šios problemos ir taip grybelis gali laisvai gyventi, daugintis. Nervinės galūnes nesiunčia signalų į smegenis.

Būvimo vieta

Grybelis gyvena žmogaus tarpląstelinėje erdvėje, o patenka ten per virškinimo traktą, kraujotaką. Kai kraujas yra stipriai sutirštėjęs (dažniausiai dėl nepakankamai gaunamo paprasto vandens, todėl gerkite min 1,5l geros kokybės vandens kasdien!), jame tuoj pat pradeda daugintis grybelis. Kiekvieną dieną tarpląstelinis skystis yra pašalinamas limfinės sistemos pagalba. Taip išeina, kad su tarpląsteliniu skysčiu grybelis patenka į visą limfinę sistemą, taip pat keliauja per filtrus – limfmazgius. Limfmazgiuose limfocitai susikauna su parazitais, vėliau limfa pasidalina į dvi dalis: švari ir nešvari. Švari limfa toliau lieka organizme, o purvina (toje, kur buvo atpažintas parazitas) yra padeda į artimiausią organizmo vietą, kur dedami nešvarumai: jei tai organizmo apatinė dalis – tai bus makšties gleivinė (išmeta baltymus, išskyras); jei tai viršutinė kūno dalis – burnos gleivinė (liežuvio apnašos, stomatitas); jei į plaučius – skrepliai. Tie balti baltymai yra neutralizuotas grybelis, kurį organizmas išmeta iš mūsų kūno. Jei grybelis yra tuo metu labai paplitęs, prisidauginęs, tuomet šalinimas prasideda ir per odą (vaikų diatezė – dažniausiai atsiranda tose vietose, kur yra limfmazgiai). Jei pas vaiką diatezė, tuomet grybelis cirkuliuoja limfinėj sistemoj, o ten jis patenka dažniausiai su motinos pienu. Vaisius, būdamas motinos įsčiose yra apsaugotas nuo grybelių placentos pagalba (bet ne nuo parazitų ar virusų).  Tik prieš pat gimimo momentą kūdikiai gali nuryti amniono skysčio su grybeliu. Dažniausiai grybelis patenka per motinos pieną. Pavyzdžiui, motina valgo duoną, kurioje yra pilna grybelio, taip persiunčia viską vaikui. Tai pavojingiausia iki 6mėn. Labai dažnai visokie pakitimai ant kūdikių odos yra aiškinami, kaip alergijos maistui, siūloma nutraukti žindymą ir pan. Tačiau iš tikrųjų, tai nuolatinis vaiko užkrėtimas grybeliais, per motinos organizmą. Su vaikais maitinamais karvės pieno mišinukais – visai kita istorija, apie tai kitą kartą. Apie grybelio naikinimą taip pat. Pradėti reikia nuo žarnyno valymo: Veiksmingas valymas.

Taip pat esu pastebėjusi, jog sportas padeda geriau pašalinti grybelį iš organizmo. Pradeda geriau veikti limfinė sistema, o ji ir “išmeta” juos, pravalo.

P.S. Pradėjusius pūti vaisius, supelijusią duoną ir pan. kuo greičiau meskite lauk. Pelėsis plinta, atsiranda sporų tiesiog ore, jūs jas įkvepiate…

Vidinių grybelių pavyzdžiai.

Šaltinis: rusų forumas (deja, nuorodos neberandu..)


grybelis1grybelis4 grybelis5 grybelis2 grybelis3

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook