Organizmo pH

2015 vasario 9by Samantha Zachh0

Rūgščių pusiausvyra

Ši tema tapo labai populiari šiuo metu ir tikrai neveltui! Tai tarsi nauja mada, kad žinoti ir reguliuoti savo organizmo pH. Ir trumpai pamėginkime suprasti, kodėl tai svarbu.

Net ir per chemijos pamokas aiškinama, jog rūgščių pusiausvyra yra labai svarbu. Ph yra rodmuo, parodantis terpės rūgštingumo ir šarmingumo balansą. Techniškai, pH – tai yra vandenilio jonų koncentracija. Ph skalė yra nuo 0 iki 14, kuo mažesnis skaitmuo, tuo terpė yra rūgštingesnė.  Neutrali – kai pH 7. Pvz pH 3 – rūgštinis; pH 8 – šarminis.

Kodėl pH svarbus?

Yra tiesioginis ryšys su organizmo rūgštingumu ir vėžinių ląstelių augimu, trumpai tariant – su visomis ligomis. Įsivaizduokite, koks didelis procentas žmogaus organizme yra vandens. O kai visi skysčiai tampa rūgštiniai, visi organai kenčia, visame organizme veisiasi parazitai ir virusai, nes jiems rūgštinė terpė yra labai palanki. Kuo didesnis organizmo pH tuo daugiau virškinimo sutrikimų ir kitų negalavimų.

Daugybė mokslinių tyrimų įrodė, jog pH turi įtakos net kaulams. Dieta šarminiais produktais gali padėti kaulų tankumui, širdies ligoms, 2 diabetui, atminties sutrikimams, skausmams, kraujospūdžio sutrikimams.

Kokia aukšto pH priežastis?

Visa ką mes valgome, geriame. Organizmo pH priklauso nuo to, ką mes dedame į burną. Čia lentelės, kurios parodo, kiek šarmingi yra maisto produktai.

Yra labai daug maisto produktų lentelių ir daugumose yra keletą produktų, kur skirtingose rūgštingumo vietose, įkeliu kelias. Žmogaus kraujo pH yra 7,365. Dažniausiai rekomenduojama maisto racione tik 20% rūgštinių produktų. Kiek jų suvartojate jūs..?

ph-2

pH_01

ph-spektras

ph-food-chart

acid-alkaline-diet-chartpin-by-jonathan-mitchell-on-health-pinterest-ywdnswva

 

 

Šioje lentelėje parodoma, kokių maistinių medžiagų negali organizmo ląstelės įsisavinti, kai yra užrūgštėjusi terpė. Ir apačioje, kai organizmas per daug šarminis, kepenis negali perdirbti tiek daug vitaminų ir išskiria amoniaką. Tikslas – ne kuo šarmingesnis kraujas, o balansas.

 

RŪGŠTINĖJE TERPĖJE LABAI SĖKMINGAI DAUGINASI VISI ORGANIZME ESANTYS PARAZITAI IR GRYBELIAI, KURIE SUKELIA DIDELĘ INTOKSIKACIJĄ ORGANIZME..

Yra labai naudinga pagerinta nugesintos sodos, kai yra itin šarminė organizmo terpė. Tuomet vanduo tampa šarminis. Su tokiu vandeniu galima išgydyti daugelių ligų ! Vienas senas geras video:

 

https://www.youtube.com/watch?v=iucxvhj7Z5c

Parengė Samantha Zachh

 

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook