Plutonas Vandenyje, ko tikėtis?

2023 kovo 24by Samantha Zachh0

Labas, šviežias Plutone!

Taip, Plutonas įžengė į Vandenio Zodiako ženklą ir išbus čia iki pat ±2044m. Įdomus laikas – nauja kartos energija, kurią daugiausiai jausime per socialinius, visuomeninius pokyčius. Asmeniškai tai palies daugiau tuos žmones, kurie turi Saulę, Mėnulį ar Asc Vandenyje. Jie gali jausti rimtą pabaigą ir naują pradžią savo kasdienybėje kažkada per šiuos 20 metų (priklausomai kuriame laipsnyje yra jūsų planeta Vandenio ženkle).

KAS TAS PLUTONAS?

Tai transformacijos per krizes, masinius ar didelius įvykius, paliečiančius labai daug ką. Juk tai planeta, kuri yra paskutinė mūsų Saulės sistemoje ir žiūri į viską kaip į bendrą vaizdą. Jam nerūpi maži dalykai, nerūpi paprasti žmonės. Jam rūpi, jog visa Saulės sistema veiktų tinkamai! O tai reiškia, jog Plutonui nerūpi kiekvieno iš mūsų ašaros ir buitiniai rūpestėliai. Jei matys, jog reikia – tai ir šluos viską taip, kad per kuo greitesnį laiką būtų padaryta kuo gilesnė transformacija. Per kančias į žvaigždes.

VANDENIS?

Vandenio energija yra susijusi su inovacijomis, technologijomis, visuomene, kolektyvais, unikalumu ir ekstravagantiškumu. Vandenio temos tarsi bus “stumiamos” iki galutinio taško, kad kažkas jose susinaikintų, mirtų, ir tik patys svarbiausiai ir reikalingiausi dalykai liktų. Kad kažkas atgimtų. Ir tai spręs ŽMONĖS. Taip, tie dėdės pasaulio valdovai mums piešia savo paveikslą, bet mūsų tikslas nepasiduoti ir patiems pasirinkti.

ATEITIS?

Daugiausiai ko matysime, tai robotizacija, kai daug ką galės pakeisti robotas ar dirbtinis intelektas, skaitmenizacija, DNR keitimai, oro tarša, lėktuvių ir kitų elektros prietaisų pokyčiai, nauja socialinė sistema (jau turbūt teko girdėti apie socialinių kreditų sistemą) ir pan. Tai jau vyksta. Instagrame veidai vien su filtrais, užpakaliai be celiulitų, CANCEL kultūra, masinis eksperimentas su covid skiepais, visur vien tik barkodai, grynuosius jau turbūt visi pamiršome kaip atrodo, mokykloje projektai, kad didžioji dalis vadovėlių jau greitai bus elektroniniai ir t.t. Tai vyksta visose srityje. Ir beabejo medioje girdime ateities planus apie miestus per 15 min,  apie tai, kad mes nieko neturėsime ir būsime laimingi. Robotukai..

BET!

Taigi, pagrindinė idėja yra tapti ĮDOMESNIU už dirbtinį intelektą! Išlikti unikaliu ir GYVU ŽMOGUMI. Kuo mums vis labiau kiš visokias 72 lytis, virtualias realybes ir kontroliuojančias socialines sistemas – tuo mes labiau norėsime gyvasties, tikrų žmonių, bendraminčių susibūrimų ir bursimes į bendruomenes, atrasime savo unikalumus.. Tokiu būdu nugalėsime. Žinoma, jog nereikia nuo Vandenio temų fanatiškai atsiriboti, reikia jomis pasinaudoti, jog skleisti gyvumą, nestandartiškumą, laisvę ir nepriklausomybę. 

Labai tikėtina, jog socialinė sistema bus visiškai kitokia. Juk Plutonas griauna ir atkuria naujai. Pažiūrėkite, jau dabar kas vyksta, kad ir pačioje Lietuvoje – “Tu netinkamai elgiesi – atimsim tau pilietybę” “Tu tinkamai elgiesi – gali net į seimą eiti ir visus ant trijų raidžių siųsti – tau galima”. Palaukite, tuoj ir aukštojo mokslo diplomus atims, nes ne tą postą FB užlaikinai. Juokauju 🙂 bet juokas su kruopele tikrovės 🙂 

Taigi, ką tu jau šiandien gali padaryti, jog išliktum įdomesnis už dirbtinį intelektą? Kad išlaikytum motyvaciją išlikti žmogumi robotų karalystėje?

 

P.S. Plutonas yra Skorpiono ir 8 būsto energija, o vėliau seka Jupiterio 9 būsto energija. Tarsi turi būti netektys, griūtys, krizės, grubūs apsivalymai, kad ateitų sekanti energija – 9 būsto dvasingumas, plėtra, sėkmė.. 😉

—-

P.S.S. o vėliau seks… Žuvų ženklas 🙂 ot bus linksma dvasingume, mene ir suvokimuose apie tikrasias vertybes.


 

Išmok ateities profesijos – astrologijos: https://bit.ly/3OMOp5r
Astro paslaugos: http://bit.ly/3ubDWXV

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook