Lilith pereina į Liūto ženklą

2023 sausio 8by Samantha Zachh0

Lilith 2023 01 08 pereina iš Vėžio Zodiako ženklo į Liūto. Išbus iki pat Spalio 3 dienos. Tai apsunkina visas Liūto sritis. Ką ši pozicija atneš? Kokios pagundos gali laukti? O kokios dovanos?

Lilith

Lilith (Juodasis mėnulis) – pagundos, žemiausi instinktai, šešėlis, baimės, fiksacija, gėda, kaltė.

Liūtas – ego, garbė, statusas, kūryba, žaismingumas, vaikiškumas, mano karalystė.

Galbūt bus nepatogu ar gėda elgtis žaismingai. Nenustebkite, jei į paviršių iškils vaikystės baimės, nepasitikėjimas ar neaiškus gėdos jausmas, arba gali pasirodyti, kad turite neaiškių nuoskaudų savo vaikams. Venkite puikybės, arogancijos ir niekinamo požiūrio į kitus.

Sunkiau gali būti išreikšti save per kūrybą ir meną. Daugiau baimių gali iškilti dėl savirealizacijos sričių, kelių ir pasirinkimų. Nepasiduokite pagundoms ir netinkamiems „žaidimams“ nes lengvai galite prarasti turimą statusą ir autoritetą. Valdžioje galimas piktnaudžiavimas savo galia, savivalė, despotizmas.

Neleiskite per daug įsikeroti jūsų ego, kuris gali nuvesti ne ta kryptimi, kuria norėjote. Taip pat atsargiau su prabangos troškimu, nenueikite per toli.

Kaip pradirbti Lilith Liūte?

Daugiausiai tai galioja žmonėms, turintiems Saulę, Mėnulį, ASC, planetų koncentraciją Liūte, taip pat pas ką Lilith Liūte. 

Žemiausias lygis. Iš pradžių negatyvios situacijos ir pojūčiai. Neadekvati fiksacija dėmesiui, tarsi darysiu bet ką, kad tik būčiau karalius. Gali atrodyti, jog mane apėmusi nenumalšinama aistra statusui, garbei ir dėmesiui. Neįmanoma tam atsispirti. Aš noriu būti karalius ir baisiausia, kas man gali nutikti – prarasti savo karalystę, autoritetą, būti nematomu ir negiriamu. Stipri baimė to netekti. Kad su šiomis energijomis susitvarkyti – gyvenimas suteiks tokių situacijų, kai galimai gausiu prastos reputacijos situacijų, kai mane nužemins, kritikuos. Gal mano kūrybą, gal neklausys, ką sakau. Galimos problemos su vaikais.

Neutralus lygis. Vėliau turi ateiti priėmimas. Po negatyvių situacijų ateina didesnė ramybė būtent, o gal geriausiai sakyti tik per priėmimą. Priėmimą šių savo baimių, pagundų, kad tai didelė aistra, kuri nėra tokia pozityvi. Tai šešėlis. Garbės, dėmesio, baimės prarasti karūną šešėlis. Per priėmimą negatyvios situacijos blėsta. Lieka kaltės, gėdos jausmai. Baimė susimauti prieš viešumą, arba baimė vėl pasinerti į nesuvaldomą aistrą. Baimė, kaltė, gėda dėl vaikų. Tačiau nelieka neadekvataus to siekimo, tokios didelės fiksacijos ir jausmo, jog neįmanoma tam atsispirti. 

Aukščiausias lygis. Galiausiai ateina išsilaisvinimas. Šešėlio kontroliavimas. Gebėjimas aiškiai suvokti, koks dėmesys ir statusas yra adekvatus, koks ne. Gebėjimas atskirti savo kylančias aistras ir jas sureguliuoti taip, jog gebėtumėte būti tas karalius, tačiau neperspaudžiant, be didelių ir stiprių baimės, kaltės ir gėdos jausmų. Gebėjimas atrasti vaikuose jų šešėlius. Gebėjimas atstatyti tiek savo, tiek kitų reputaciją. Gebėjimas susitvarkyti su savo vidiniu vaiku, kuris trokšta tik žaisti ir mėgautis – atsiranda branda, kai galiu būdamas suaugęs kurti, šviesti, būti savimi be egoizmo. 

 

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook