Rugpjūčio 26 – rugsėjo 1 horoskopas

2019 rugpjūčio 26by Samantha Zachh0

Rugpjūtis tikrai ryškus. Pradžia buvo itin atskleidžianti Liūtiškas savybes: žmogaus ego, norus, siekius, savęs rodymą, savęs supratimą. Dabar, paskutinę rupjūčio savaitę ryškiai atsiskleiždia Mergelės savybės.

Mėnulis

Per šią savaitę Mėnuliui keliaujant net per 4 zodiako ženklus: Vėžio, Liūto, Mergelės ir Svarstyklių – savaitė gali jausmine prasme būti įvairi. Savaitės pradžioje palanku daugiau dėmesio skirti namų ruošai, tvarkymuisi, įvairiems smulkiems darbams. Galite daugiau dėmesio skirti savo artimiems žmonėms – tai svarbu. Savaitės viduryje – jau galite daugiau pagalvoti apie save, ko jūs norite, kad jums asmeniškai būtų saugu ir komfortabilu, gal tai pramogos, gal tiesiog laikas sau. Nuo penktadienio jau prasideda stipri Mergelės energija, kurią reiktų išnaudoti klaidų pamatymui, įvertinimui, minčių strategavimui.

Tendencija

Vis dar žvaigždžių išsidėstyme vyrauja energijos, kuriose trūksto Oro stichijos. Tai rodo logikos, analitinio požiūrio trūkumą. Tokio lengvo požiūrio, gebant įvertinti viską bendrai, gebant gerai iškomunikuoti. Savaitė iki penktadienio gali būti lengva, gera, norėsis galbūt pabūti daugiau su šeima, namie, galbūt pasirūpinti ne tik kitais, bet ir savimi, gali vyrauti įvairios staigios pozityvios permainos. Visa tai lydi Mergelės savybių ryškumas, kai itin svarbu smulkmenos, klaidų ištaisymas, tikrinimas, jog įvairūs procesai veiktų gerai. Penktadienį ir šeštadienį tai ypač jausis. Stebėkite, jog neperlenktumėte lazdos. Tiems, kurių zodiako ženklas Mergelė, ar turi daug planetų šiame ženkle šias dienas gali jausti ypač stipriai. Stenkitės suvokti, ką ir kaip padaryti jūsų situacijoje, kad gebėtumėte įvaldyti ją. Koncentruokitės į mažus darbus, smulkmenas, klaidas, materiją, materialius veiksnius, mažas detales. Dėl ryškios energijos koncentracijos į materiją gali nukentėti dvasiniai dalykai, mokslai, ar kitokie mąstymai, kai reikia mąstyti plačiai. Tai laikas, kai reikia suvokti materiją smulkiai, vėliau geriau eis mąstyti plačiai.

Stipriausiai šią savaitę gali pajausti Mergelės.

Pamoka

Šios savaitės pamoka ir energetika:

Išnagrinėkite viską iki menkiausių smulkmenų ir suvokite, kaip veikia jums reikalinga sistema.

Mėnulis be kurso

Apie mėnulio be kurso reikšmę galite pasiskatyti ČIA.

27.08.2019 11:55 – 28.08.2019 2:53
29.08.2019 3:07 – 30.08.2019 2:57

Samantha Zachh

P.S. tai yra bendro pobūdžio informacija. Norėdami gauti išsamią asmeninę konsultaciją – registruokitės individualiai konsultacijai.

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook