Rugsėjo horoskopas. 2019

2019 rugsėjo 2by Samantha Zachh0

Rugsėjo 1 – 15

Rugsėjo mėnesio pirmoje pusėje gali reikėti daugiau pastangų, norint išlaikyti balansą savo gyvenime. Gali kilti įvairūs idealistiniai lūkesčiai, kuriuos norėsis išpildyti iki smulkmenų, o tai ne visada pavyks. Gali kilti jausmas, jog ne toks greitas ir platus jūsų pasireiškimas įvairiose srityse, kad reikia labai jau daug darbų daryti gausai pasiekti. Tai nėra bloga prognostika, tai tiesiog išmokimas susidėlioti mažus procesus, jog gebėtumėte sukurti gerai veikiantį mechanizmą. Tai periodas, kai turite rasti savo klaidas ir jas ištaisyti. Susikurti strategiją. Susidėlioti viską. Visa koncentracija yra į materiją. Vienareikšmiškai bus noras aktyviai veikti, rodyti save, atsiskleisti per veiksmus. Daugiausiai tai turėtų būt vėl gi – smulkūs veiksmai, kurie padeda išlaikyti jūsų didelį veiksmą. Itin gerai veiks pirmą mėnesio pusę jūsų intelektas, logika, protas. Galite lengvai eiti į komunikaciją, vesti derybas, mokytis ir mokyti. Analitinis mąstymas gali būti persmelktas vidiniu jausmu, kas tik sustiprina jūsų vidinių norų gerą iškomunikavimą. Itin stipri Mergelės energijos koncentracija nori iš mūsų atsigręžimo į klaidas, darbą, kruopštumą, rūpestingumą, kasdienius darbus, procesus, išrūšiavimą, susidėliojimą. Taip pat pasirūpinti savo sveikata, galbūt keisti įpročius, galbūt daugiau dėmesio jai.

Rugsėjo 15 – 30

Antra rugsėjo mėnesio pusė jau gali būti šiek tiek “laisvesnė“. T.y. galima bus ne tiek dirbti, ne tiek mąstyti ir analizuoti konkrečiai ir matereliai, o labiau idėjiškai, kūrybiškai. Bus puiki proga daugiau leisti laiko savo hobiams, pomėgiams. Geras laikas meile, ypač išmokunikuoti, pasakyti savo vidinius jausmus, norus, aistras. Vis dar gali norėtis aktyviai rodyti ir išreikšti save. Vis dar gali nebūti didelės gausos situacijose. Dar šiek tiek reikia pasikapstyti smulkmenose ir tai nulems, kaip klostysis tolimesnė jūsų sėkmė. Šią mėnesio dalį stenkitės daugiau skirti dėmesio meilės reikalams, komunikacijai su savo partneriais (tiek meilės, tiek darbo). Bandykite ieškoti kompromisų – tai suteiks geresnių rezultatų, nei ėjimas “per galvą“.

Rugsėjo Pamoka

Suvokti kiekvieno veiksmo mažiausią detalę, klaidą ir išmokti išlaikyti balansą. Per kruopštumą į harmoniją!AVINAS

Avinams šis mėnuo gali būti gana aktyvus, nes turėtų išlikti jausmas, jog jie labai nori save parodyti. Jie nori būti matomi. Nori, kad jų veiksmai būtų matomi. Nori, kad jų aktyvioji vidinė energija lietųsi. Gali vyrauti ugningumas, inercija, užsidegimas. Visą mėnesį gana puikiai turėtų pavykti įgyvendinti savo sumanymus, t.y. savąją ugnį paversti materialiais veiksmais ar pačia materija.

Svarbu “nenusideginti” su savo paties ugnimi.

JAUTIS

Jaučiams šis mėnuo gana palankus materialiai. Jei tik jie sugebės veikti staigiai, netikėtai, nebus užsisedėję rutinoje – ateis materialūs, apčiuopami (o tai jaučiams itin patinka) rezultatai. Už jūsų kruopštumą, stabilumą ir lojalumą bus atlyginta. Antroje mėnesio pusėje bus palankios aplinkybės mėgautis savo sukurtu komfortu, grožiu, pramogomis.

Koncentruokitės į materiją ir ją gausite.

DVYNIAI

Dvyniams pirma mėnesio pusė palanki, nes jie puikiai ir efektyviai galės išnaudoti savo stipriąsias puses: protą, intelektą, informacijos apdorojimą, komunikaciją. Visa tai galės lengvai skleisti su tikru vidiniu užsidegimu! Antroje mėnesio pusėje jau gali labiau jausminiai dalykai imti viršų ir ne taip operatyviai analitiškai mąstyti ir veikti.

Būkite savimi ir mėgaukitės tuo.

VĖŽYS

Vėžiams pirma mėnesio pusė gali suteikti daugiau įvairių negatyvių “karminių” situacijų. Kai nesuprasi už ką, dėl ko ar kam tai įvyko. Tarsi šiek tiek gaunama negatyvesnių ar blogesnių situacijų rezultatų. Tai gali daugiau jausti tie Vėžiai, kurie nesimoko iš savo klaidų. Daugiau rugsėjo mėnesis yra toks:

kaip pasiklosi, taip ir išmiegosi

LIŪTAS

Liūtams rugsėjis gali būti įvairus. Tiek negatyvesnių situacijų, įvairių kiaulysčių ir blogų rezultatų, tiek pozityvo. Viskas priklauso nuo jų pačių. Ar stipri asmenybė esate? Ar galite susidoroti su stipria energija? Sunkesnėmis situacijomis? Visą mėnesį reikės mokėti būti prisitaikančiu prie aplinkybių, gebėti įvaldyti jas. Energetika stipri, tai:

kiek stiprus Esi Tu?

MERGELĖ

Mergelė yra rugsėjo mėnesio pirmos pusės karalienė. Galima sakyti viskas, gali suktis aplink jas, situacijos gali formuotis taip, kaip joms patinka, mėgsta, ar kaip galvoja turėtų vykti. Tai jūsų laikotarpis, kai turite būti savimi ir rodyti kitiems jų klaidas, rūpintis sveikata, daryti tvarką visur.

Daryk tai, ką nori daryti

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms pirmą mėnesio pusę gali būti sunkiau, gali jausti tam tikrą “sunkumą” viskame. Pasireikšti, išsireikšti ar kitaip sukurti aplinkoje harmoniją. Gali geriau išeiti daryti, kurti materialus dalykus, nei jausti viduje jausmų balansą. Užtat antroje mėnesio pusėje jau galėsite ir mėgautis materialiu grožiu, kas suteiks ne tik išorinį, bet ir vidini pasitenkinimą.

Pradžioj materija – vėliau jausmai prisijungs

SKORPIONAS

Skorpionams reikės tvarkytis su inercija, aktyvumu, ego. Gali būti geras periodas parodyti save, tačiau reikalinga disciplina, gebėjimas susikoncentruoti į materiją. Kaip visada jiems reikia traukti iš situacijų pamatines klaidas, didžiausius negatyvumus ir viešinti juos. Nepersistengti su lūkesčiais. Nepraleisti smulkmenų.

Darbas su materija

ŠAULYS

Šauliai savo stiprybę gali jausti jau ilgą laikotarpį, tačiau pilnavertiška sėkmė jiems dar nesišypso. Šypsotis gali tiems, kurie tikrai moka peržengti per didžiausias kliūtis, išlaikyti savo vidinę motyvaciją, neprarasti smalsumo. Ir toliau būti tokiu, kokiu jis yra. Toks Šaulys po kliūčių įveikimo gali sulaukti gerų rezultatų. Tie Šauliai, kurie nusivilia savo idėjomis, meta projektus, per kliūtis praranda tikėjimą – sėkmė nusisuks.

Krentu, bet vėl atsikeliu

OŽIARAGIS

Ožiariagiams jau ilgą laikotarpį gali jaustis lyg savoje “tekmėje“. Žinoma tik tiems, kurie yra disciplinuoti. Rugsėjo pirma pusė tikrai gali būti itin produktyvi, efektyvi, strategiškai veiksminga. Planai gali būti įgyvendinti. Veiksmai padaryti. Ožiaragis gali jaustis patenkintas savimi. Šiek tiek link mėnesio pabaigos gali įsivelti negatyvesnių situacijų, tačiau jei Ožiaragis laikėsi savo taisyklių ir kontrolės – viskas bus gerai.

Planų įgyvendinimas!

VANDENIS

Vandeniai gali sulaukti savo kūrybinių idėjų materializacijos. Jūsų projektai ir inovatyvumas gali būti įgyvendinti. Truputį disciplinos, esmės išsigryninimo, procesų detalizavimo, užtikrintumo ir dar daugiau įdirbio. Mėnesis gana neutralus, turintis potencialo suteikti vizijų apčiuopiamumo.

Mano vizijos tampa vis realesnės

ŽUVYS

Žuvims nėra pats palankiausias periodas. Jos gali daugiau paskęsti savo iliuziniame pasaulyje, svajoti, medituoti ir užsiimti kita jiems patinkančia menine, psichologine veikla. Čia viskas gerai, tik gali užplūsti blogos mintys, galimybė sugerti iš aplinkos daugiau negatyvios energijos, gali įsijungti “karmiškumas“. Plius dabartinė vyraujanti stipri žemiška energija gali šiek tiek išbalansuoti jausmingą Žuvų pasaulį.

Prisitaikymas prie aplinkos, nepamirštant savęs

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook