Spalio horoskopas. 2019

2019 rugsėjo 30by Samantha Zachh0

Spalio 1 – 15

Spalio mėnesio pirmoje pusėje gali vyrauti gana prieštaringos emocijos. Tai jų gali būti itin daug, norėti jausti ir išjausti, tai kitomis dienomis tarsi visiška jausmų nebuvimas, susispaudimas. Reiktų bandyti išlaikyti vidinio pasaulio balansą nei per daug įsijaučiant, nei per daug užspaudžiant. Saulei keliajant Svarstyklių ženklu ir negatyviai įtakojant Saturnu – visapusiškas spaudimas tikrai jaustis. Ypač spalio 7, 8, ir 13 dienomis. Stenkitės “atlaikyti” susidariusių situacijų sunkumą, griežtumą ar kontroliavimą. 14 dieną galimai gali būti tam tikra prasme transformacinė, kai priklausomai, kaip pavyko išlaikyti discipliną šį mėnesį – tokie rezultatai ir laukia jūsų. Meilės reikalai nuo 9 dienos gali pradėti eiti link negatyvumo. Nenorite per daug ryškių jausmų, stenkitės keistis ir keisti, nes kitaip gali kilti nusivilymų. Šias dvi savaites gali trūkti jėgų kažką daryti, stengtis, aktyviai judėti į priekį. Šis periodas reikalauja ramios koncentracijos.

Spalio 15 – 30

Antra spalio mėnesio pusė lengvesnė. Netgi gali išsipildyti meilės reikalų svajonės, jei dėl to buvo tikrai stengtąsi, daryti veiksmai, išlaikytas planas. Aktyvi energija dar gali būti nusilpusi: tingulys, noras nieko nedaryti, tiesiog mažiau aktyviai leisti laiką, greiti veiksmai gali būti lėtokai įgyvendinami, noras viską daugiau laikyti suspaudus, sukontroliavus, daugiau disciplinos, jog būtų išlaikyta situacijos harmonija. Įdomi spalio 28 diena, kai galite sulaukti daug staigių permainų savo gyvenime, ypač Skorpiono ženklo atstovai.. Ir antra spalio pusė skleidžia sunkumą atsiskleisti. Reiktų siekti daugiau balanso, harmonijos, mąstyti nepaviršutiniškai, o narplioti viską per gilesnius pasąmonės sluoksnius.

Spalio Pamoka

Išlaikau ramybę, kontrolę, discipliną ir gilinuosi į viską gilesniu žvilgsniu.AVINAS

Avinams šis mėnuo gali būti gana sunkus, nes stabdysis jų prigimintis aktyvumas ir inercija. Reikės daugiau pamąstyti prieš veikiant, ne visada išeis parodyti save, daugiau reikės prisitaikyti prie situacijų, ar kitų žmonių. Ypač prie tų, su kuriais norite išlaikyti harmoningus santykius. Labai svarbi disciplina. Nebijoti laikino jūsų asmenybės suspaudimo.

Išlaikau santykių harmoniją per savęs kontroliavimą

JAUTIS

Jaučiams šis mėnuo suteikt dienų, kai reikės priimti pokyčius. Pažvelgti į pasaulį, situacijas ir žmones ne per materialumo prizmę. Taip ir padarykite, nes gali nukentėti jūsų materialus turtas. Pasvajokite, jauskite, mylėkite, mąstykite gilesniu požiūriu. Kiek sugebėsite savo vidiniame pasaulyje daugiau jausti malonumo, prasmių, ryškių emocijų – tuo palankesnės permainos bus.

Balansas tarp materijos ir dvasingumo

DVYNIAI

Dvyniams mėnuo gali toks, jog jiems pavyks gauti įvairios slaptos informacijos, gal paslapčių, gal savo paslaptis netyčia atskleisti. Stebėkite savo kalbą, per daug neatviraukite. Daugiau kalbėkite apie situacijų ir žmonių klaidas. Daugiau būkite tokiose vietose, ar veikite tokius veiksmus, kurie jums suteiktų daug ir gilių išgyvenimų. Mėnesio gale gali laukti ne viena pozityvi situacija.

Paslapčių ir ryškumo galimybė

VĖŽYS

Vėžiams mėnuo gali būti geras, jei jie išlaikys savo problemas sukontroliuotas, mokės priimti situacijas. Kaip ir ilgesnis periodas, Vėžiams svarbu kontroliuoti savo gyvenimą, šeimą, namus. Išlaikyti balansą tarp šeimos ir darbo. Gali būti situacijų, kur patiks ir jausis emocionalumas, kaip Vėžiams ir patinka.

Įvaldyto šeimos ir darbo balanso išlaikymas

LIŪTAS

Liūtams spalis nėra itin palankus, nes jų norimos šlovės gali nesusikrauti. Reikės daugiau prisitaikyti prie kitų žmonių, rasti ieškoti harmoningų sprendimų, o ne gauti tai ko jie nori. Gali būti sunku išreikšti save. Reikės daugiau mąstyti, analizuoti, kontroliuoti ir reguliuoti tiek save, tiek savo situacijas.

Kontrolė ir prisitaikymas

MERGELĖ

Mergelės spalio mėnesį gali jaustis dvipusiškai. Kaip ir viskas gerai, bet kažkas negerai. Kaip ir nėra blogų situacijų, tačiau nėra jų taip mėgstamos struktūros ir tvarkos. Situacijos gali būti daugiau emocinės, “išsibarsčiusios”, neatnešti materialinės naudos. Rezultatai tikrai nėra negatyvūs, tačiau daugiau paliečia emocinį foną, kas dažnai Mergelei nėra pirmoje vietoje.

Įsileidžiu daugiau emocijų

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms pirma mėnesio pusė gali būti visai gera, jei moka susitvarkyti su savo neapsisprendimu. Jei per daug nesvarsto, o moka ir veikti. Veikti nebūtinai aktyviai, bet laisvai galima puikiai gauti labai daug teigiamų emocijų meilės, sandorių, darbo ir kitais reikalais. Būkite savimi, tik neužsisedėkite su sprendimais ar norais, kaip sakant “neužmikite ant lauro lapų”.

Būnu savimi ir mėgaujuosi

SKORPIONAS

Skorpionams reikės nebijoti būti naujoviškiems, išeiti iš savo suvokimo ribų. Gali sukilti jūsų vidinio ir išorinio pasaulių rimti pokyčiai. Priimkite juos. Keiskitės. Transformuokitės, o tai jums lengvai sekasi. Tai puikus jūsų metas, kai galite jausti teigiamą atmosferą aplink save, sulaukti permainų, patirti itin gilių jausmų emocijų visose srityse. Tiek meilės, kontatkų, darbe, finansuose ir pan. Tobulas variantas tvarkytis su savo baimėmis ir ydomis.

Aš keičiuosi kardinaliai

ŠAULYS

Šauliai savo stiprybę gali jausti jau ilgą laikotarpį, tačiau pilnavertiška sėkmė jiems dar nesišypso. Pirma mėnesio pusė šiek tiek įtemptesnė, tačiau antroji – jau gali susišypsoti daugiau palankių aplinkybių ir sėkmingų rezultatų. Tiesiog būkite savimi, tikru optimistu, kuris nenukabina nosies ir visuomet veržiasi pirmyn. Nebūtinai turi šianien ir dabar išsipildyti jūsų didžiausios svajonės, dar šiek tiek trūksta laiko.

Išlaikau optimizmą

OŽIARAGIS

Ožiariagiams jau ilgą laikotarpį gali jaustis lyg savoje “tekmėje“. Žinoma tik tiems, kurie yra disciplinuoti. Visas mėnuo gali išlikti stabilus, ramus, kaip visada “darbymetis”. Svarbu išlaikyti savo planą ir stratgiją, nors kartais gali atrodyti, kad tuoj viskas grius. Permainos gal ir laukia ateityje, tačiau kuo stabilesnis būsite, tuo pokyčiai bus palankesni.

Išlaikau savo stabilumą

VANDENIS

Vandeniai gali jausti daugiau materialios energijos savo aplinkoje. Gal jų rezultatai materializuosis, gal iš jų prašys daugiau koncentruotis į materiją. Esmė – suderinti tai su emociniu planu. Mąstyti apie realius ir įgyvendinamus projektus. Mąstyti plačiai ir giliai, tvirtai užfiksuojant savo idėjų prasmę. Kokie bus rezultatai materialūs, o kokie psichologiniai, emociniai? Svarbu tai apjungti.

Mano vizijų pilnavertiškumas

ŽUVYS

Žuvims iš vienos pusės gali jaustis gera atmosfera, iš kitos pusės – daug pagundų ir lūkesčių formavimo. Tikrai galite savo sukontroliuoti ir per daug nepaskęsti savo iliuzijų pasaulyje. Tikrai galite atsilaikyti įvairiausioms negatyvioms pagundoms. Tiesiog daugiau stebėkite realybę, išlaikykite balansą. Mėnesio gale galite sulaukti gerų pokyčių ir transfomacijų.

Aš galiu

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook