Spalio horoskopas. 2022

2022 spalio 1by Samantha Zachh0

Spalis

Mėnesis žada būti ramus, bet su vyraujančiomis priešpriešomis. Labiausiai jausime Veneros (meilė, santykiai, malonumas) ir Saulės (ego, saviraiška) jungtį Svarstyklių ženkle, kas suteiks poreikį meilei, grožiui harmonijai. Norėsime būti ir skleisti diplomatiškumą. Ypač santykiuose, sandoriuose. Gali būti svarbu daugiau dėmesio skirti partneriui,  santuokai. Ką galite įnešti gražaus ir ramaus į savo santykius? Kaip galite padaryti juos harmoningesnius? Tokie klausimai bus svarbūs, nuo kurių jausitės geriau, jei pavyks padaryti daugiau, nei gebate. Gali būti noras padidinti finansus, sukurti naujų tarptautinių partnerysčių, plačiai užsiimti socialine veikla, kuri neša kažką gražaus. Na o tiems, kurie užsiima grožio sfera – puikus laikotarpis demonstruoti save, nors ir bus kliūčių. Svarbiausia, norint palankiai skleisti Veneros temas – per daug nebūti vartotoju, ar nebandyti vaizduoti turtingo, jei toks neesate – jauskite gausą savyje, o ne vaidinkite, jog ją turite. Taip pat laikytis seniau nustatytų taisyklių, plano – tai turėtų sektis. Marsas (veiksmingumas, drąsa, iniciatyva) bus linksmai, protingai ir gana efektyviai beireiškiantis. Puikiai galėsite veikti pagal seniau nustatytą planą. Kaip norėsite – taip ir padarysite. Jei bus disciplina ir apgalvotas planas – linksmai galėsite pradėti naujas veiklas. Taip bus pirmoje pusėje. Antroje pradėsite daugiau veikti perdėtai, neefektyviai, atsiras daugiau lūkesčių ir fantazijų dėl savo veiksmų.

I pusė

Pirmoje mėnesio pusėje Merkurijus (mąstymas, bendravimas) bus Mergelės ženkle, o tai logiškai mąstantis protas, analitinis mąstymas,  konkreti komunikacija, apgalvotos visos smulkmenos. Gali puikiai sektis grožio sferos pardavimai. Arba iš marketingo pusės daugiausiai gali suveikti gražios, harmoningos ir diplomatiškos reklamos, kurios yra su tam tikra pasaulėžiūra.

II pusė

Merkurijus 11d. įžengs į Svarstyklių ženklą. Jei planavote pradėti rimtai mokytis, atlikti įvairius apgalvotus, įvertintus sprendimus – geriau spręskite iki šios dienos. Po 11d. gali būti sunkiau apsispręsti, norėsis daugiau analizuoti abi puses. Norėsis daug visko ir galvosite, kaip viską suderinti, tačiau tiek daug vertinant, galite taip nieko ir nenuspręsti. Gali jaustis jausmas, jog nesusidaro aplinkoje lengvų aplinkybių, jog lengvai ir ramiai mokytumėtės, mokytumėte, parduotumėte. Nuo 20d. jau galėsite pajausti, jog atsirado daugiau brandos ir rimtumo priimti sprendimus, komunikuoti, mąstyti. 23d. Venera pereis į intensyvųjį Skorpioną ir visas harmonijos poreikis transformuosis į ryškių jausmų poreikį. Meilėje norėsis pikantiškumo, aistrų, pavydo ir šiek tiek “skausmo”.

Darbas. Gali gerai sektis gražiai pateikti pardavimai, grožio sfera, konsultacinės, socialinės paslaugos.

Meilė. Labai “meilės” mėnuo, kai pradžioje gali sektis lengva romantika, santykių harmonija. Vėliau atsiras ir karštų jausmų, aistrų, seksualinės temos poreikis – kažko aštresnio ir įdomesio santykiuose.

Įtemptesnės dienos: 5, 11, 12, 19, 22, 26

Laisvesnės dienos: 13, 14, 20, 27,

Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Spalio Pamoka

Meilėje reiko viskoSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook